דרוש מידע קבלן ערבי מומלץ בבני ברק

יהושע 35

משתמש חדש
מניסיון!!! שלי ושל רבים מחבריי ושכניי.
תבררו היטב היטב, ואם הבירורים השביעו את רצונכם אפשר בלב שקט לקחת קבלן ערבי, שהוא זול יותר בפער עצום מקבלן יהודי.
הקבלן הערבי נתן הצעת מחיר מפורטת בסכום איקס על חומר שחור ולבן, הקבלן היהודי עטור ההמלצות נתן הצעה באותו גובה על החומר השחור בלבד.
הערבי נתן לי תוספות כיד המלך ולא שילמתי לו פרוטה מעבר לסכום שעליו סיכמנו מראש (תופעה נדירה ביותר בשיפוצים, שאתה יודע עם איזה סכום אתה מתחיל ולא יודע איך אתה מסיים).
שמעתי אין סוף סיפורים על קבלנים יהודים שעשו עבודה גרועה, לא עמדו בזמנים, יחס לא הולם, ושמעתי אין סוף סיפורים על קבלנים ערבים (בבני ברק יש שלושה קבלנים ערבים מובילים: אחמד, מאזן ומוחמד. שלושתם מבידיא, אגב.) שעשו עבודה מדהימה, לא פספסו יום במסירת הדירה עם יחס מכבד.
אז אם ביררתם על קבלן ערבי כמו שצריך, ראיתם דירות שהוא בנה או שיפץ והתרשמתם לטובה, קיבלתם הצעת מחיר זולה ביחס לקבלן יהודי - אל תהססו לסגור איתו.
אשמח אם תוכל לתת טלפונים של קבלנים ערבים מומלצים, זה ממש יכול לעזור לי (אין לי אפשרות להודעה בפרטי..)
תודה רבה

Y578

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קבלן מעולה- 0527126226

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש אחד יענקי קוסטליץ מוצלח ברמה גבוה 0546493060
אני ממליץ עלו אישית מאוד מוצלח ומחיר סביר מאוד אמין יחס טוב ללוקח באמת לקחנו אתו הוא שווה כול שקל עשה לנו עבודה מטורפת

נעמי ק.

משתמש חדש
אנחנו בנינו עכשיו
ולאחר בירור מחירים מקיף לקחנו קבלן יהודי חסידי בשם דוד לב שלקח חצי מחיר (בלי שום הגזמה) משאר הקבלנים ועשה עבודה מדהימה הגדיל ראש ולא התחשבן על כל תוספת קטנה
אדיב נחמד ועושה עבודה מצויינת
מומלץ מכל הלב
מספר הטלפון שלו הוא 0548487590

חיה77

משתמש חדש
אנחנו בנינו עכשיו
ולאחר בירור מחירים מקיף לקחנו קבלן יהודי חסידי בשם דוד לב שלקח חצי מחיר (בלי שום הגזמה) משאר הקבלנים ועשה עבודה מדהימה הגדיל ראש ולא התחשבן על כל תוספת קטנה
אדיב נחמד ועושה עבודה מצויינת
מומלץ מכל הלב
מספר הטלפון שלו הוא 0548487590
באיזה איזור הוא עובד ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה