כללי קבלה אלקטרונית

Tzivia770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה לכולכם מראש על העזרה (:

עשיתי עוסק פטור. אני צריכה להוציא קבלה פעם ראשונה...

א. זה בית ספר, והם רוצים משהו לפני התשלום, כדי לשחרר את הכסף.
מה להוציא להם? הזמנה? הצעת מחיר? (אלו הם אופציות שראיתי באתר חשבונית ירוקה)
כי קבלה זה רק לאחר קבלת התשלום, נכון?

ב. קראתי באתר שם, שצריך את אישור הלקוח לחתימה דיגיטלית. אני באמת צריכה את האישור שלו?
ואם ככה אני עובדת? רק עם קבלות אלקטרוניות? אין לי דרך לשלוח עכשיו קבלה פיזית......

(או שלא זו הכוונה בחתימה דיגילית? אז מה כן?

ג. באמת ראיתי שיש מקום שבו אני צריכה לטעון חתימה דיגיטלית. חוץ מהמקום הנוסף בו אני טוענת לוגו.
אז מה זה חתימה דיגיטלית? סתם לכתוב את השם שלי ולשמור כתמונה ואת הקובץ הזה לייבא?

אנא ואנא עשו לי סדר בעניין...

תודה!!!

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים
א. דרישה לתשלום- מסמך שמפרט את העבודה שנעשתה, את המחיר שצריך לשלם עבורה ואת הדרכים להעברת התשלום (פרטי חשבון, כתובת למשלוח שיק)

ב. לא צריך אישור, רק שיש לקוחות שבאמת דורשים קבלה פיזית ואז אין ברירה אלא לעשות את זה, אבל זה תלוי בלקוח...

ג.לא יודעת, אני משתמשת באתר https://www.myofficeguy.com/ כבר הרבה זמן ולא בקשו אף פעם חתימה דיגיטלית
הוא רק מוציא את המסמכים עם כיתוב "מסמך זה חתום דיגיטלית"...

בהצלחה!

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים
עכשיו ראיתי שכבר ענו לך בפורום אחר.
לא נורא...

Tzivia770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא ענו שם על הכל.. תודה!!

לשם סיום הבנת העניין,

אני מעדיפה לא להעלות את השאלה.. השאלה אם לא אסתבך

אם אני מוציאה לה עכשיו קבלה אלקטרונית ושולחת לה,

ואז היא אומרת לי שהיא חייבת פיזי, אני אוכל עדיין להוציא לה?

כל חשבונית מוציאים פעם אחת?...

ועוד שאלה לעניין ניהול הקבלות, אם חלק דורשים קבלה פיזית, אז אני מוציאה חלק כך וחלק כך ושומרת את שניהם? אסתדר עם המספור?... איך זה עובד?

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים
זה ממש בעיה
גם אני הסתבכתי עם זה...
הוא נותן להוציא רק קבלה מקורית אחת
מה שעשיתי בסוף זה שהוצאתי עוד קבלה זהה לקודמת עם מינוס בסכום ושמרתי ואז הוצאתי חדשה (אני למדתי קצת הנהלת חשבונות, אני חושבת שזה הדרך... (אבל לא להסתמך על זה, לא בקיאה חוקית))

אצלי התוכנה שומרת באופן אוטומטי את כל הקבלות, גם ששלחתי במייל וגם שהדפסתי ככה שזה לא בעיה...
(פתאום אני חושבת שאולי התכוונת להוציא קבלה ידנית, עדיף להוציא קבלה מהאתר ורק להדפיס במקום לשלוח, זה אפשרי)

Tzivia770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
או, על זה לא חשבתי, טוב נראה תודה!!

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפני תשלום שולחים חשבונית עסקה

Tzivia770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אכן, מצאתי באתר - חשבון עסקה.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה