שיתוף קא אכסוף - איך הנגינה ?

BLAK

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
לא כתבת כמה זמן אתה מנגן ואחרי כמה זמן הגעת לדבר הזה אבל בודאי שאפשר לשפר, זה נגינה ברמה מאד מאד בסיסית גם אם האקורדים נכונים זה בכלל לא הכל. אם אתה מנגן פסנתר אז תעשה כמו בפסנתר עם פירוקי אקורדים והרמוניות רחבות ושטיחים של אקורדים בשילוב המנגינה, מי שיודע מבין מה הכוונה.
חוץ מזה שהקצב על הפנים עם הרבה הפסקים באמצע זה נשמע שניגנת מתווים אבל מאד קטוע כל הנגינה, וסתם כל העסק נראה בוסרי מידי.
בכל אופן אל תתיאש ותמשיך לעבוד קשה רק ככה מגיעים לתוצאות.
בהצלחה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא כתבת כמה זמן אתה מנגן ואחרי כמה זמן הגעת לדבר הזה אבל בודאי שאפשר לשפר, זה נגינה ברמה מאד מאד בסיסית גם אם האקורדים נכונים זה בכלל לא הכל. אם אתה מנגן פסנתר אז תעשה כמו בפסנתר עם פירוקי אקורדים והרמוניות רחבות ושטיחים של אקורדים בשילוב המנגינה, מי שיודע מבין מה הכוונה.
חוץ מזה שהקצב על הפנים עם הרבה הפסקים באמצע זה נשמע שניגנת מתווים אבל מאד קטוע כל הנגינה, וסתם כל העסק נראה בוסרי מידי.
בהצלחה.
איזה תשובה מפורטת !

שמחת חיים

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח לשמוע את חוות דעתכם על הנגינה הזו
יפה או לא - ומה אפשר לשפר
בבקשה
מעריך אותך על האומץ והרצון לשתף ולקבל ביקורת
בהצלחה.
קח כל מילה כפנינה וכהדרכה מדוייקת להמשך עבודתך
עלה והצלח!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מעריך אותך על האומץ והרצון לשתף ולקבל ביקורת

קח כל מילה כפנינה וכהדרכה מדוייקת להמשך עבודתך
עלה והצלח!
תודה על העידוד
תארתי לעצמי שיכסחו אותי בקובץ הזה, אבל האמת - שהעלתי את זה בשביל לקבל את חוות דעתכם על השליטה על הפדל בפסנתר לראות אם קיבלתי את הטאש' הזה של הנגינה הנכונה בפדל או שעדיין לא

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נגינה מאוד יפה עם הרבה נשמה...

קצת בעיות בקצב, והפסקות יותר מידי באמצע השיר....

וסתם מעניין האם אקורדים שאתה מנגן בשיר הם לפי שמיעה או שראית באיזה מקום?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נגינה מאוד יפה עם הרבה נשמה...
תודה ! הוחמאתי ! :)
קצת בעיות בקצב, והפסקות יותר מידי באמצע השיר....
נכון, כי זה בגלל שרק התחלתי לנגן עם פדל ואני כל הזמן צריך לשים לב כל פעם שאני מחליף אקורד - להרים את הרגל מהפדל
וסתם מעניין האם אקורדים שאתה מנגן בשיר הם לפי שמיעה או שראית באיזה מקום?
ניגנתי מתוך דף עם תווים ואקורדים מול העיניים. לצערי אני לא מצליח להוציא אקורדים משמיעה (סולו - כן הולך לי)

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אהה הבנתי את הסיבה להפסקים באמצע.
תודה ! הוחמאתי ! :)

נכון, כי זה בגלל שרק התחלתי לנגן עם פדל ואני כל הזמן צריך לשים לב כל פעם שאני מחליף אקורד - להרים את הרגל מהפדל

ניגנתי מתוך דף עם תווים ואקורדים מול העיניים. לצערי אני לא מצליח להוציא אקורדים משמיעה (סולו - כן הולך לי)
אהה הבנתי את הסיבה להפסקים באמצע.

לא כי אני חשבתי שהסיבה שיש הפסקים באמצע זה בגלל שאתה לא יודע איזה אקורדים לעשות וכאילו שאתה צריך לעיין בספר כל הזמן...

אבל בכל מקרה תשקיע ותתקדם ובעז"ה תדע לנגן על פי שמיעה...

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הכי טוב זה ללכת למורה.. אבל למורה מקצועי...

אני גם מלמד פה ושם לחברים...

אבל מה שנראה לי שאפשר לעשות זה פשוט לנגן שיר מסוים שאין לך אקורדים על זה ולנסות לבד למצוא את האקורדים המתאימים... ככה עוד שיר ועוד שיר... ולא צריך לחפש את האקורדים המסובכים.. אם אתה מנגן על סולם AM אז אני יכול להגיד לך למשל, שבהתחלה תבחר שיר קליל כמו ניגון ברדיטשוב או ניגון אחר של קרליבך ותנסה רק את האקורדים AM DM E C... וככה בהתחלה ואחרי תתחיל גם עם F ועוד כהנה וכהנה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה