דרוש מידע קאנזיי-הרי הדולומיטים - איטליה

• פותח הנושא dev
  • פורסם בתאריך

dev

משתמש רשום
שלום,
אשמח לדעת על אטרקציות באזור קאנזיי - טיול בלי רכב
וכן על המרמולדה, משהו היה שם? אפשר להגיע בלי רכב? כמה עולה?

תודה רבה מראש!

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הייתי שם שנה שעברה זה מקום מדהים יש שם רכבל שעולים ללמעלה אני הייתי בחודש סיון הכל היה מושלג וקר שם מאד צריך לבוא עם מעילים.

• תודה
Reactions: dev

שירהshira

משתמש פעיל
הי, אני הייתי שם, ללא רכב, נסענו למלון "מיי כושר הוטל" מונצייה(!!!!!), היינו גם במרמלדה והכל בלי רכב...
רק יש לציין שאם את רוצה להגיע לרכבלים הממש גבוהים זה אוטובוס של איזה פעם בכמה שעות טובות, אנחנו נעזרנו בטרמפים...
כך שצריך לברר היטב על שעות התחבורה.

• תודה
Reactions: dev

שירהshira

משתמש פעיל
ת'אמת שאני לא כ"כ זוכרת...
בגדול זו נסיעה פרך...משהו כמו רכבת ואוטובוס ועוד אחד ועוד אחד....ולנו זה יצא בזמנים צפופים שפשוט טסנו מאוטובוס לאוטובוס כדי לא לפספס...אבל זו חוויה מדהימה וכיפית...
כל ענייני הקוים\שעות\זמנים וכו' היינו מתייעצים ומבררים במקום, יש נקודות מודיעין בתחנות רכבת עצמן והם ממש עוזרים ומביאים לך מידע מפורט של מה שאתה צריך.

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אנחנו גם הגענו מוונציה אבל שכרנו רכב ביציאה מוונציה זה מאד פשוט וקל ממליצה לכולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה