דרוש מידע צרצרים עלייך ישראל...

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
למה למצוא, כדי לחסל? אל תעשי את זה!
אני אוהבת רעש של צרצרים, ואם אין לי בטבעי (כל הצרצרים ברחו מהשכונה שלנו כי לא פינו את הזבל ויש מלא מרזבים מטפטפים וסרחון) אז אני שמה סאונד של צרצרים באתר 'נויזלי' בזמן שאני עובדת...
מומלץ

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
אני אוהבת רעש של צרצרים, ואם אין לי בטבעי (כל הצרצרים ברחו מהשכונה שלנו כי לא פינו את הזבל ויש מלא מרזבים מטפטפים וסרחון) אז אני שמה סאונד של צרצרים באתר 'נויזלי' בזמן שאני עובדת...
מומלץ
גישה מקורית...
מעניין עוד כמה חושבות כמוך...

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בר
מומלץ
ברצינות?

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

עסיסית

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מומלץ

אני מאמינה שאת מעדיפה את רעשי הרקע של הצרצרים ב'ניוזלי' על פני קולות הצרצרים בזמן אמת.
כלומר: נראה לי שחרקים שמסתובבים חופשי בבית זה לא דבר הכי נעים גם אם הם משמיעים מנגינה עריבה לאוזן. מרשה לחלוק עליי כמובן.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני מאמינה שאת מעדיפה את רעשי הרקע של הצרצרים ב'ניוזלי' על פני קולות הצרצרים בזמן אמת.
כלומר: נראה לי שחרקים שמסתובבים חופשי בבית זה לא דבר הכי נעים גם אם הם משמיעים מנגינה עריבה לאוזן. מרשה לחלוק עליי כמובן.
צודקת... אני מניחה שאני פחות אשמח להופעה ב'לייב' מצרצר, מוכשר ככל שיהיה, ובטח לא בתוך הבית שלי, מקסימום באיזה אמפי פתוח תחת כיפת השמיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה