צריכה עזרה

ב.כ

משתמש מקצוען
שבוע שעבר נאלצתי לנסוע לצורך רפואי לירושלים בחזור נכנסתי לקנות בחנות שופשופ בקומה השלישית בתחנה מרכזית משהו למתוקים שלי אבל המוכרת לא נתנתה לי להכנס לחנות כי אני עם כסא גלגלים אמרתי לבעלת החנות שאני לא יוצאת מהחנות ואסור לה לא לתת לי להכנס מבחינה חוקית ואם היא לא תתן לי להכנס אני אזמין לה משטרה
למעשה חזרתי לבית פגועה נורא ממש בכיתי מעלבון
אני רוצה לפרסם את המכתב המצורף למטה מקווה שיעזור לי ליצור שינוי במצב לא רק שלי מה אתם אומרים?

קבצים מצורפים

• מכתב זעקה.pdf
    KB 140.4 · צפיות: 446

אילת א.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
וואו
זה מזעזע!!
ההתייחסות משפילה ביותר
פשוט קראתי ובכיתי
עצוב ומזעזע!
ליבי איתך ומקווה שה' ישלח לך רפואה שלימה במהרה!!

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שבוע שעבר נאלצתי לנסוע לצורך רפואי לירושלים בחזור נכנסתי לקנות בחנות שופשופ בקומה השלישית בתחנה מרכזית משהו למתוקים שלי אבל המוכרת לא נתנתה לי להכנס לחנות כי אני עם כסא גלגלים אמרתי לבעלת החנות שאני לא יוצאת מהחנות ואסור לה לא לתת לי להכנס מבחינה חוקית ואם היא לא תתן לי להכנס אני אזמין לה משטרה
אני רוצה לפרסם את המכתב המצורף למטה מקווה שיעזור לי ליצור שינוי במצב לא רק שלי מה אתם אומרים?
אני איתך!
הם גם צועקים לא אומרים..

ב.כ

משתמש מקצוען
תודה לכולם
אני רוצה להוציא את זה החוצה נמאס לי להתגלגל ברוחבות לפתוח עלונים ולראות כמה הם מנסים לשכנע שהם הכי טובים הציבור צריך לדעת את האמת
הם חיבים להפסיק עם הזלזול הזהולתת דין ןחשבון על המעשים שלהם

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כואב לי הלב על מה שעברת.
מקווה שזו מדיניות של מוכרת אחת שלא קיבלה הרבה טקט,
(קורה שאנשים קיבלו פחות שכל),
ולא של הרשת שם.

חזקי ואמצי וכל הכבוד לך שאת הולכת לטיפול רפואי,
ולא שוכחת לקנות לילדים פרסים! :)

תפוזינה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קראתי והזדעזעתי, איזו גבורה מצידך לתפקד הכי שאפשר בתת תנאים כאלו!
נ.ב. יש לי מידע שיכול לעזור לך בקשר לסימפיזיוליזיס, איך אפשר ליצור איתך קשר?

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
וואו, זה נורא,
אין מילים:(,
שה' ישלח לך רפואה שלמה.
רק בקשר למכתב, אם את מעוניינת לפרסם אותו, הייתי ממליצה לך לערוך ולפסק אותו, שיהיה יותר קריא ונעים לעין, ומשום כך יותר יעיל.
בהצלחה והרבה בריאות!

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
זוועה יש קמפיין שאמור לעלות לאוויר שהלוואי שאכן ישנה א ת אלו שעדיין לא קלטו שכולנו בני אדם שווים,
ממש מצער מה שקרה אבל זה משהו אצלה ,היא לא כ''כ בסדר כך זה נראה.
ד' יתן לך כוחות בכל דבר והצלחה בעתיד אמן.

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לבי איתך!!
חשבת לתבוע אותם על רשלנות רפואית?
אנחנו הוצאנו ממכבי, כללית ומשרד הבריאות סכום יפה.
אם תהיי מעוניינת כתבי לי ל- geulayourvoice :) gmail.com ואפנה אותך לעו"ד המתאים.

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מזעזע :eek:
בהצלחה בכל אשר תפנו!

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
@ב.כ הייתי ממליץ לפרסם את המכתב ב"דבר העובדים בארץ ישראל" - אתר החדשות החברתי של ישראל.
הם נותנים משקל כבד לצדק חברתי ולשוויון, ובוודאי ישמחו לעלות את הנושא ולטפל בו.

ב.כ

משתמש מקצוען
לבי איתך!!
חשבת לתבוע אותם על רשלנות רפואית?
אנחנו הוצאנו ממכבי, כללית ומשרד הבריאות סכום יפה.
אם תהיי מעוניינת כתבי לי ל- geulayourvoice :) gmail.com ואפנה אותך לעו"ד המתאים.
@ב.כ הייתי ממליץ לפרסם את המכתב ב"דבר העובדים בארץ ישראל" - אתר החדשות החברתי של ישראל.
הם נותנים משקל כבד לצדק חברתי ולשוויון, ובוודאי ישמחו לעלות את הנושא ולטפל בו.
אנחנו בתביעה על רשלנות לקחנו את משה ארבלי משהו שמע עליו אני מרגישה שהדברים נסחבים
איך מגיעים ל"דבר העובדים בארץ ישראל"?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה