צריכה עזרה

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ממש בכיתי כשקראתי את המכתב, והכי מקומם זו המוכרת האטומה! שלא נתנה לך להכנס לחנות. אחרי כל הסבל שעברת, להתקל ביחס כזה משפיל - אין מילים על הנבזות האנושית הזו!!!
גם הזלזול של הרופאים בתלונות שלך על הכאבים - זעזע אותי ביותר!!!
אני ממש מעריכה אותך, נשמע שאת אמא מסורה לארבעה קטנטנים בלע"ה, מתמודדת בגבורה ודואגת לילדיך שיהיה להם טוב באמת! (כרגע אני מקשרת עם האשכול על המטפלת, ומתגלה תמונה של אישיות מיוחדת, שלמרות הסבל הרב שחווה לא שוכחת לדאוג לאפרוחיה...)
ה' ישלח לך במהרה רפואה לכל מכאוביך!!!

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תגובה מוזרה!
הסיפא סותרת את הרישא.
מותר להזדהות באמת ולא רק לכתוב כך
אם זה היה לא היית כותב את הסיפא.
גם כאן אסביר לך מר @שמיט את כוונתי: מצד אחד העוולה זועקת לשמים וזה כואב מאוד לכל מי ששומע עליה, אך שים לב שהגבתי על המילים "מדינת עולם שלישית" והמסר שביקשתי לומר שלמרות הכאב אין צורך להכליל את המדינה בכל סיטואציה ששומעים על פקיד רע לב כזה או אחר...

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
@ב.כ
ממש מתנצלת, עסוקה כרגע בבעייה לא קטנה, פחות מוצאת את יישוב הדעת הנדרש לעריכה.
מקווה שתוך שבוע העניינים יסתדרו, אם בסדר מצדך להמתין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה