עזרה צריכה ייעוץ בעניין מכונת תספורת,

• פותח הנושא cyp
  • פורסם בתאריך

cyp

משתמש מקצוען
מקווה להתחיל בעז"ה לספר את הבנים שלי בעצמי... וביינתיים עושה עבודת שטח ומתארגנת (עד לאחר ספירת העומר)
לאחר עבודת מחקר נראה לי שאלך על מכונת פנסוניק ER1611 שהיא נחשבת מקצועית אבל! הבנתי שאין לה אפשרות לספר בסכין קטנה של 00 בשביל יישור הפס מאחורה. האם זה אומר שאצטרך לרכוש מכונה נפרדת כמו שיש לספרים מכונת פיניש מיוחדת לגימורים?
האם זה ממש משמעותי עובי הסכין בשביל הגימור ובאמת של פנסוניק זה לא מספיק?
האם יש למכונה הזו כבל טעינה שיכול להיות מחובר בזמן שימוש?
שאלה נוספת - אם אחליט להשקיע פחות ולרכוש את פנסוניק ER1411 האם ההבדל מאוד משמעותי? מבחינת מקצועיות ונוחות העבודה?
תודה על כל תגובה

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לא מכיר את הסוג הנ''ל.

אבל משהו שחשוב מאוד לשים לב:
לקנות מספרים נשלפים ולא לקנות את הדגם שכל המסרק יושב על המכונה ורק מתקרב ומתרחק מהסכין. כמו למשל דגם er206. השערות נתקעות בפנים וחוסמות את הסכין. באופן כללי כמה שיותר watt יותר טוב

• תודה
Reactions: cyp

הכל בדקה

משתמש צעיר
מקווה להתחיל בעז"ה לספר את הבנים שלי בעצמי... וביינתיים עושה עבודת שטח ומתארגנת (עד לאחר ספירת העומר)
לאחר עבודת מחקר נראה לי שאלך על מכונת פנסוניק ER1611 שהיא נחשבת מקצועית אבל! הבנתי שאין לה אפשרות לספר בסכין קטנה של 00 בשביל יישור הפס מאחורה. האם זה אומר שאצטרך לרכוש מכונה נפרדת כמו שיש לספרים מכונת פיניש מיוחדת לגימורים?
האם זה ממש משמעותי עובי הסכין בשביל הגימור ובאמת של פנסוניק זה לא מספיק?
האם יש למכונה הזו כבל טעינה שיכול להיות מחובר בזמן שימוש?
שאלה נוספת - אם אחליט להשקיע פחות ולרכוש את פנסוניק ER1411 האם ההבדל מאוד משמעותי? מבחינת מקצועיות ונוחות העבודה?
תודה על כל תגובה
נשמח לדעת מה אכן קניתם, כי אנחנו גם מתלבטים עכשיו על הדגמים הנ"ל.
מצד אחד ל1611 יש את המעלה שיש אפשרות של חצאי מספרים, אבל מצד שני הסכין של ה1411 הבנתי שהיא יותר קטנה מה 1611 והיא גם זולה יותר.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כספר מקצועי לשעבר, הייתי הולך על ה1411, היו לי 2 כאלו (אחת חיה עדיין), מעולות יחסית גם בפס מאחורה (יותר טובה מהמקצועיות של MOSER). בשביל פס מושלם במילא צריך סכין גילוח. מכונה טובה קלה וזולה.
החסרונות שלה: 1. אי אפשר לעשות חצאי מספרים, 2. רועשת.
וכמובן לזכור לשמן אותה כל כמה ראשים, כמו כל מכונה.

הכל בדקה

משתמש צעיר
כספר מקצועי לשעבר, הייתי הולך על ה1411, היו לי 2 כאלו (אחת חיה עדיין), מעולות יחסית גם בפס מאחורה (יותר טובה מהמקצועיות של MOSER). בשביל פס מושלם במילא צריך סכין גילוח. מכונה טובה קלה וזולה.
החסרונות שלה: 1. אי אפשר לעשות חצאי מספרים, 2. רועשת.
וכמובן לזכור לשמן אותה כל כמה ראשים, כמו כל מכונה.
א. מדוע בעצם אתה ממליץ על 1411 יותר מה1611? בגלל ההבדל במחיר?
ב. היא ממש מרעישה? יותר מה1611?
ג. לאוסטר שיש סכין 00 אין את האפקט של סכין גילוח?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
א. כן, והיא מעולה. את ה1611 אני לא מכיר מקרוב.
ב. כן, לא יודע כמה ההפרש.
ג. אף מכונה לא מגיעה לרמה של סכין גילוח. ה1411 יותר טובה גם מחלק מהדגמים של אוסטר.
אני לא ממליץ לקנות לבית את האוסטר הכבדות, הם מכונות יקרות תעשייתיות וכבדות, והאזור של הסכין שביר בנפילה ויקר לתיקון. חלק מהיתרון של האוסטר זה המהירות של התספורת, אפשר לספר ראש (אותו מספר בלי פיאות ופוני) בפחות מדקה. זה לא עוזר כלום למשתמש הלא מקצועי שבמילא יקח לו 5 דקות לעשות את זה. עוד יתרון זה האחידות של הגזיזה, גם כן לא הבדל שיבוא לידי ביטוי כשהספר במילא לא מקצועי.

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני קניתי את ה 1611 לאחר המלצות פה והיא מכונה מעולה ממש, מאוד מרוצים ממנה,
היה לנו בעבר אוסטר באותו מחיר ומיד התחילה לעשות בעיות,
את הפס מאחורה היא עושה הרבה יותר טוב מהאוסטר, זה לא כמו סכין גילוח אבל אותנו מספק.

cyp

משתמש מקצוען
נשמח לדעת מה אכן קניתם, כי אנחנו גם מתלבטים עכשיו על הדגמים הנ"ל.
מצד אחד ל1611 יש את המעלה שיש אפשרות של חצאי מספרים, אבל מצד שני הסכין של ה1411 הבנתי שהיא יותר קטנה מה 1611 והיא גם זולה יותר.
1411 עלתה לי 200 שקל ועושה את העבודה מעולה.... מה שכן לפיניש אין לה ממש מספר 0 אבל זה בסדר ולא מאוד משמעותי לי...

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הכי זול ראיתי ב250.
upload_2019-5-26_0-13-43.png

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין כמו הסידרה הטובה של moser אבל זה עולה 500

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה