עזרה צריכה המלצה על בית דפוס

האלופה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני צריכה המלצה על בית דפוס בירושלים
עם הדפסה איכותית, יפה ומדוייקת, ולא יקרה...
אשמח להמלצות!
תודה רבה

נ.ב. האם מקובל לתת הנחה לגרפקאיות?

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מדפיסה אצל "קונטרול פי"
ומאד מרוצה

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גרפומט- איכות מצוינת, שירות מעולה, מחיר הכי זול שמצאתי ועשיתי השוואות מחירים להמון דברים

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תלוי מה את רוצה להדפיס

יש דברים שלא הייתי מציעה להתפשר עליהם
למשל: חוברת בכריכת פוני, אם הדפים ינשרו משם תתבאסי נורא, לא?

(אישית הדפסתי כמה פעמים בקונטרול פי והאיכות גרועה. חוברת סיכות פשוטה ומסכנה לא הצליחה להיסגר, רק אחרי לילה שלם מתחת לשמונה כרכי אנציקלופדיה, ועוד המון פשלות הזויות.
מאז אני רק עם גרפציק. משלמת קצת יותר - ורגועה שלא יהיו פשלות מול הלקוחות בדקה התשעים)

האלופה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה לכולם,
אני צריכה חיתוך בלייזר למדבקות עגולות שלא כל בית דפוס קטן עושה את זה. לדוג' גרפומט לא.

y10000

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תלוי מה את רוצה להדפיס

יש דברים שלא הייתי מציעה להתפשר עליהם
למשל: חוברת בכריכת פוני, אם הדפים ינשרו משם תתבאסי נורא, לא?

(אישית הדפסתי כמה פעמים בקונטרול פי והאיכות גרועה. חוברת סיכות פשוטה ומסכנה לא הצליחה להיסגר, רק אחרי לילה שלם מתחת לשמונה כרכי אנציקלופדיה, ועוד המון פשלות הזויות.
מאז אני רק עם גרפציק. משלמת קצת יותר - ורגועה שלא יהיו פשלות מול הלקוחות בדקה התשעים)
כמה עמודים היו לחוברת ואיזה נייר ?
לפעמים לא מתאים כריכת סיכות

סטודיו מנטה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תודה לכולם,
אני צריכה חיתוך בלייזר למדבקות עגולות שלא כל בית דפוס קטן עושה את זה. לדוג' גרפומט לא.

נכון, גמני חיפשתי לפני כמה חודשים בית דפוס שמדפיס מדבקות עגולות בגודל קטן (סנטימטר וחצי). שאלתי בכמה מקומות והרבה לא עושים. גרפציק עשו לי נהדר.

סטודיו מנטה

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כמה עמודים היו לחוברת ואיזה נייר ?
לפעמים לא מתאים כריכת סיכות

צודק, אבל במקרה ההוא -
30 דף, נייר דק.
והדפסתי את אותה חוברת בדיוק גם בגרפציק, פרגנו לי דפים הרבה יותר עבים והיא נראתה מעולה.
כנראה שקונטרול פי התקמצנו על הביג או משהו, לא יודעת. לכן זו פשלה הזויה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה