צריך עזרה, האתר שלי חסום בנטפרי

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
שלום, יש לי אתר שבו אני מציג את העבודות שלי (קישור בחתימה), אך זה חסום למי שיש נטפרי מסיבה לא מובנת- האתר הוא בגדרי הצניעות ואין משהו לא צנוע בו שזה אמור לחסום....

מה אפשר לעשות כדי להוריד את החסימה?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שלום, יש לי אתר שבו אני מציג את העבודות שלי (קישור בחתימה), אך זה חסום למי שיש נטפרי מסיבה לא מובנת- האתר הוא בגדרי הצניעות ואין משהו לא צנוע בו שזה אמור לחסום....

מה אפשר לעשות כדי להוריד את החסימה?
האתר אינו חסום, הוא פשוט עדיין לא נפתח...
כל דומיין בנטפרי צריך להישלח לבדיקה ורק לאחר בדיקתו הוא נפתח/נחסם לכולם.

שלחתי.

אייל גלבוע.

משתמש פעיל
אולי לא קשור אבל איתן יש לך ציורים פצצה אחד אחד זה הכי יפה

תנורו של עכנאי

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מחילה אבל יש לי עוד שאלה קטנה- אם אני מחליף את הדומיין של האתר אז זה שוב יחסם בנטפרי ואצטרך להגיש בקשה לפתוח מחדש?
כן.
אם זה קורה בזמן הקרוב, ייתכן ואוכל לשלוח על אותו פניה, שהאתר עבר לדומיין החדש, כך שזה לא בדיקה מחודשת אלא רק הוספת הדומיין לאתרים המאושרים.

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
כן.
אם זה קורה בזמן הקרוב, ייתכן ואוכל לשלוח על אותו פניה, שהאתר עבר לדומיין החדש, כך שזה לא בדיקה מחודשת אלא רק הוספת הדומיין לאתרים המאושרים.
ממש תודה, כרגע אני לא מחליף את הדומיין אבל רק בשביל ידע כללי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה