צניחה חופשית מהלקוחות

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
בהמשך לכמה דיונים שהיו כאן היכן לאחסן וידאו והמעלות מול חסרונות של יוטיוב, שלח לי חבר את צילום המסך הבא:
צפה בקובץ המצורף 57397

באתר הנחמד הזה מציעים צניחה חופשית ואפילו העלו סרט הדגמה רק שהם אחסנו אותו ביוטיוב וכך יוצא שהם בעצם מפרסמים את המתחרים שלהם, שכנראה גם יותר זולים...

ועל זה אומר המשורר, אין שכל אין דאגות!

קבצים מצורפים

• צניחה חופשית במחיר.jpg
    KB 233.8 · צפיות: 3

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בסוף אחסנתי ביוטיוב וזה בחינם.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
מישו פה שמע על VIMEO למשל?

יש ים אתרים ברשת סטייל יוטיוב המאפשרים איחסון סרטונים עם נגני וידאו מעולים.
לא חייבים דווקא ביוטיוב!
אם כי בכמה דולרים בודדים אפשר להקים ערוץ וידאו מיוחד ביוטיוב ללא פרסומות עם אפשרויות עיצוב מתקדמות במיוחד!

naamaid

משתמש צעיר
נכתב ע"י drvvv;375004:
וכך יוצא שהם בעצם מפרסמים את המתחרים שלהם, שכנראה גם יותר זולים...

לא תמיד המחיר הוא המשמעותי בעסקה!
(ולא רק בתחום הפאן! ומי כמונו יודעים זאת...)

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י דינקיס;378142:
מישו פה שמע על VIMEO למשל?

יש ים אתרים ברשת סטייל יוטיוב המאפשרים איחסון סרטונים עם נגני וידאו מעולים.
לא חייבים דווקא ביוטיוב!
אם כי בכמה דולרים בודדים אפשר להקים ערוץ וידאו מיוחד ביוטיוב ללא פרסומות עם אפשרויות עיצוב מתקדמות במיוחד!
וימו יותר איכותי בסרטונים שהוא נותן (רוזלוציה) רק בגלל זה גם לוקח לוידאו זמן להיטען (ולהיתקע בהמשך)

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
עדיין לא אמרתי שצריך לשלול את יוטיוב (להיפך אני מאמין בו כמקור תנועה משמעותי), אבל צריך לעקוב ולוודא שלא נוצרים פדיחות (כמו כל דבר אחר באתר).

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ב'וימאו' משלמים שישים דולר לשנה, ואז אתה יכול להגדיר שיוריד את הלוגו שלהם, וכן לחיצה כפולה על הוידאו לא מעבירה לאתר שלהם. למעשה אין שום אפשרות לעבור לאתר שלהם, וזה נראה וידאו של האתר שלך, ולא כאילו זה מוטמע ממקום אחר.

השתמשתי בזה באתר www.Teman.co.il.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כבר עבר קצת זמן מאז שטיפלתי בזה...

מה שזכור לי שאפשר להעלות על 5 ג'יגה של וידאו כל שבוע (ז"א שבשנה אפשר להעלות 250 ג'יגה!).

נראה לי שאין הגבלה של תעבורה, אלא ההגבלה היא על מספר הפעמים של הצפיה בסרטון. מדובר באלפי או עשרות אלפי פעמים, לא זוכר בדיוק, אבל אני זוכר שזה הספיק די והותר.

תכנס לאתר שלהם ותראה את הפרטים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה