דרוש מידע צלם חתונות - המלצות

פרוגיוזר

משתמש צעיר
שלום,

אשמח לאינפורמציה, המלצות או דיס,

מתלבטת בין אריאל רבינסקי (בעצמו) לבין מנדי שיף (נראה לי זה צלם שלו)

האם ההפרש במחיר אכן שווה את זה?

יש לכם המלצה על צלם אלוף בסדר גודל כזה, שלא יפספס כלום בחתונה, בדגש על עיצוב יפה של האלבום?

תודה על כל תשובה!!

leahhecht

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מנדי שיף לא של רבינסקי
ומה הבדלי המחירים באמת אם מותר לדעת ....

leahhecht

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מנדי שיף לא של רבינסקי
ומה הבדלי המחירים באמת אם מותר לדעת ....

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום,

אשמח לאינפורמציה, המלצות או דיס,

מתלבטת בין אריאל רבינסקי (בעצמו) לבין מנדי שיף (נראה לי זה צלם שלו)

האם ההפרש במחיר אכן שווה את זה?

יש לכם המלצה על צלם אלוף בסדר גודל כזה, שלא יפספס כלום בחתונה, בדגש על עיצוב יפה של האלבום?

תודה על כל תשובה!!
מנדי שיף אלוף!
יש לו זויות מקוריות!
האלבום יוצא נדיר!
אם כבר להשקיע בצלם טוב-זה מנדי שיף![שימי לב מנדי עצמו לא תמיד מצלם הוא שולח צוות ,אפשר לבקש שהוא יבוא.
אני הבנתי שגם הצוות שלו ממש טוב!]

פרוגיוזר

משתמש צעיר
מנדי שיף אלוף!
יש לו זויות מקוריות!
האלבום יוצא נדיר!
אם כבר להשקיע בצלם טוב-זה מנדי שיף![שימי לב מנדי עצמו לא תמיד מצלם הוא שולח צוות ,אפשר לבקש שהוא יבוא.
אני הבנתי שגם הצוות שלו ממש טוב!]
תודה!!
בטוחה לגבי האלבום?
כי בנתיים לא ראיתי אפילו אלבום אחד שאהבתי... (גם אם התמונות יפות ממש)
אגב, משום מה ממנו הבנתי שהא בעצמו לא מצלם, זה לא נכון?

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה!!
בטוחה לגבי האלבום?
כי בנתיים לא ראיתי אפילו אלבום אחד שאהבתי... (גם אם התמונות יפות ממש)
אגב, משום מה ממנו הבנתי שהא בעצמו לא מצלם, זה לא נכון?
לא מה שידוע לי.
הוא מעלה סרטונים של חתונות שהוא עשה. תכתבי מנדי שיף בגוגל.
בעיצוב אלבום זה ממש משתנה יש כאלה אוהבים ממש עיצובים ויש כאלה קו נקי יותר.

boker tov

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אריאל רבינסקי חד משמעית לחתונה שלי!
כמבובן אם יהיה ליי מספיק כסף :rolleyes:
אחד הצלמים האלופים
התמונת משגעות!

boker tov

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא מה שידוע לי.
הוא מעלה סרטונים של חתונות שהוא עשה. תכתבי מנדי שיף בגוגל.
בעיצוב אלבום זה ממש משתנה יש כאלה אוהבים ממש עיצובים ויש כאלה קו נקי יותר.
בהמלצתך בדקתי וובאמת הקליפים מהממים!
אבל לדעתי אין השוואה

leahhecht

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה המחיר של רבינסקי ?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מנדי שיף חבר אישי יקר, הוא לא צלם אלא בעל העסק, יש לו צוות שמצלם בפועל

רבינסקי צלם מופלא בעצמו, מתאים מאוד לאירועים גדולים ומורכבים, ויש תחתיו צוותים נוספים ברמות שונות ובמחירים שונים

@דוד דנברג צלם מעולה ומומלץ!

גם משה הולצמן צלם מצוין בכל קנה מידה

ויש עוד רבים וטובים כמובן

בעיני ולאור נסיוני - חוץ מלחפש חוות דעת כלליות והמלצות סוחפות על אלבום מושלםםםם (בעיני המתבונן..) כדאי לבדוק מה הצרכים ולפי זה להתאים צלם שיתן את המענה בנקודות הנכונות
צלם זורם והומוריסטי שיש לו ביצועים מאאאגניבים לא בהכרח יתאים ללקוח שמרן ובעל רגישויות
צלם מאופק וסולידי פחות יתאים ללקוח שמחפש אקשן ובלאגן עם תמונות משוגעות
צלם שעושה צילומי חוץ מהממים לכלה אבל אין לו סטודיו לא יתאים למשפחה שרוצה צילומי סטודיו מסודרים לכל 12 הזוגות הנשואים, ילדיהם ואחייניותיהם..
צלם חסר ערנות לניואנסים לא יתאים לחופה חסידית עם הרב'ה שליט"א
צלם מקצוען ברמה הטכנית אך קצר רוח (או שלא תכנן את הלו"ז נכון..) לא יספיק ללקוחה לחוצה שנורא חשוב לה זה וזה וזה ומה עם זה ותעשה לי גם את זה בבקשה..
ומה עם קצת תמונות אופי ואוירה? איזה שאר רוח ותפיסה אומנותית

בקיצור, תבדקו מה הצרכים ואז תחפשו מי עונה עליהן באופן הטוב ביותר, בקשו המלצות מלקוחות שאתם מכירים אישית ויודעים שהסגנון שלהם קרוב לשלכם, לראות דוגמא של חתונה מהממת למרגלות בורג' חאליפה בדובאי - לא נותן לכם שום אינדיקציה לחתונה בארמונות / היכלי / אחוזת שקר מקומית כלשהיא.. ;)

לגבי קליפים - כל הצלמים (ברמה הטובה) מעסיקים פחות או יותר את אותם צלמי הוידאו, לא בהכרח שיש עדיפות לוידאו מסוים של פלוני, אם כי העריכה עצמה מן הסתם כן משתנה בהתאם לצלם הראשי שהזמנתם ממנו, אבל גם כאן ההבדלים לא יהיו גדולים ואם אהבתם מאוד דוגמא מסויימת - יכול מאוד להיות שנהניתם מסגנון האירוע הספציפי, קשה להתרשם מעריכה נטו בלי להיות מושפעים מהאירוע המדובר שמן הסתם נבחר לשמש דוגמא
באופן גס ומכליל מאוד אני יכול לומר שוידאו כולל עריכה וקליפ שיעלה 3500-4000 והלאה אמור לספק תוצאה טובה בדרך כלל, יש רמת מחירים גבוהה יותר המתאימה לאלה שיש להם דרישה לסגנון ספציפי מאוד.

כמו תמיד - אני ממליץ לקחת צלם באופן פרטי, כזה המחוייב לכם באופן אישי ולא לצד שלישי (למעט בוידאו, שם הצוות אמור לעבוד יחד על הסט וכדאי שיהיו מסונכרנים לטובת ייעול העבודה, אז ניתן לקחת צלם וידאו מטעם הצלם הראשי או צלם וידאו פרטי לאחר תיאום עם הצלם הראשי כדי לוודא שהדינמיקה ביניהם טובה ומוצלחת)

בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה