צילום מסך

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
סליחה שאני משגעת....
אבל כל פעם נצטרך לעשות את זה בשביל לעשות צילום מסך???
על מקש הוונידוס+R
והקלדי שם SnippingTool.exe
ואנטר.
לא. בכלל לא.
יש שתי דרכים לקיצור דרך: אחת פשוטה ואחת מסובכת טיפה יותר:
1. תוך כדי שכלי החיתוך (snipping tool) פתוח, לחצי במקש הימני על האייקון של הכלי בשורת המשימות (למטה, היכן שכתוב החלונות הפתוחים), ותבחרי באפשרות "הצמד לשורת המשימות". כך יהיה לך האייקון תמיד, ותוכלי פשוט ללחוץ על האייקון והאפליקציה תפתח.
2. לכי לתפריט "התחל", הקלידי snipping tool, ועל האייקון תלחצי במקש הימני, ותבחרי open file location (לא יודעת מה זה בעברית, נראה לי "הצג בתקיית מקור", משהו כזה). הוא יפתח לך את האפליקציה בתוך חלון, שם תלחצי על המקש הימני, ותבחרי את האפשרות הכי תחתונה - מאפיינים. הוא יפתח לך חלון קטן עם מאפייני האפליקציה, ושם תהיה לך אפשרות לבחור לך קיצורי מקלדת כדי לפתוח בכל פעם. לי אישית יש את הקיצור ctrl+alt+s, קל לזכור כי זה עם S, ואני משתמשת בזה כל הזמן....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה