תנו לי ביקורת צילום ארץ ישראל היפה(תמונות מהשנה האחרונה).

יהודי אוהב יהודי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני כאחד שאכפת לו מכל פיסת אדמה בארץ ישראל(בכל זאת ה' לא הביא לנו את ארץ ישראל בשביל לא לעשות דבר!)
אז אני מאד אוהב לצלם אותה, תמיד אנשים אומרים לי תעשה אלבום של תמונות מארץ ישראל.
אז הינה כמה תמונות שמאפיינות את ארצנו הקטנטונת.
ההרים הירוקים בגולן.JPG

ההרים הירוקים בגולן.(קרדיט: יהודה קורן)
ההרים בדרום הר חברון.JPG
ההרים הצהובים חומים בדרום הר חברון.(קרדיט: יהודה קורן)
P42109876.JPG

השקיעה מעל הרי גוש טלמונים.(באופק ניתן לראות בניינים שהם תל אביב והסביבה.)(קרדיט: יהודה קורן)
ירח&אורות העיר.JPG

ירח שמאיר בחוזקה לכל עבר מעל רמאללה בהרי יהודה.(האורות של העיר בתמונה באים משם.)(קרדיט: יהודה קורן)
הכינרת מהרי הכרמל.JPG

ועוד תמונה אחת הייתי פשוט חייב הכינרת ממרומי הר הכרמל לקראת השקיעה.(לא בטוח ב100% אם זה הכינרת כי תמונות התבלגנו לי.)(קרדיט: יהודה קורן)
התמונות האלה טעימה קטנה מתמונות רבות.(התמונות לא נבחרו בקפידה... ועם שמתם לב החתימה משתנה בכמה תמונות ויש גם סימן מים כי זה השתנה לאורך הדרך, והחתימה האחרונה(ושלי כרגע) מופיעה בתמונה האחרונה.)

פנינה אורשלימי

צילום הוא הקפאה של רגע קסום שלא ישוב עוד.....
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

יהודי אוהב יהודי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ועוד תמונה אחת הייתי פשוט חייב הכינרת ממרומי הר הכרמל לקראת השקיעה.(לא בטוח ב100% אם זה הכינרת כי תמונות התבלגנו לי.)
ועוד תמונה אחת הייתי פשוט חייב ***הים התיכון ממרומי הר הכרמל לקראת השקיעה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה