תנו לי ביקורת צילום ארץ ישראל היפה(תמונות מהשנה האחרונה).

יהודי אוהב יהודי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני כאחד שאכפת לו מכל פיסת אדמה בארץ ישראל(בכל זאת ה' לא הביא לנו את ארץ ישראל בשביל לא לעשות דבר!)
אז אני מאד אוהב לצלם אותה, תמיד אנשים אומרים לי תעשה אלבום של תמונות מארץ ישראל.
אז הינה כמה תמונות שמאפיינות את ארצנו הקטנטונת.
ההרים הירוקים בגולן.JPG
ההרים הירוקים בגולן.(קרדיט: יהודה קורן)
ההרים בדרום הר חברון.JPG ההרים הצהובים חומים בדרום הר חברון.(קרדיט: יהודה קורן)
P42109876.JPG
השקיעה מעל הרי גוש טלמונים.(באופק ניתן לראות בניינים שהם תל אביב והסביבה.)(קרדיט: יהודה קורן)
ירח&אורות העיר.JPG
ירח שמאיר בחוזקה לכל עבר מעל רמאללה בהרי יהודה.(האורות של העיר בתמונה באים משם.)(קרדיט: יהודה קורן)
הכינרת מהרי הכרמל.JPG
ועוד תמונה אחת הייתי פשוט חייב הכינרת ממרומי הר הכרמל לקראת השקיעה.(לא בטוח ב100% אם זה הכינרת כי תמונות התבלגנו לי.)(קרדיט: יהודה קורן)
התמונות האלה טעימה קטנה מתמונות רבות.(התמונות לא נבחרו בקפידה... ועם שמתם לב החתימה משתנה בכמה תמונות ויש גם סימן מים כי זה השתנה לאורך הדרך, והחתימה האחרונה(ושלי כרגע) מופיעה בתמונה האחרונה.)

יהודי אוהב יהודי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ועוד תמונה אחת הייתי פשוט חייב הכינרת ממרומי הר הכרמל לקראת השקיעה.(לא בטוח ב100% אם זה הכינרת כי תמונות התבלגנו לי.)
ועוד תמונה אחת הייתי פשוט חייב ***הים התיכון ממרומי הר הכרמל לקראת השקיעה.

אולי מעניין אותך גם...

למה אנחנו כל כך אוהבים טריוויה?
כי מי מאיתנו לא אוהב תחרויות? ושזה כולל הנאה וסיפוק גדול ודרך מצויינת ללמוד דברים חדשים ומרתקים - איך אפשר שלא לאהוב?! מחקרים גילו שלמשחקי...
גרפיקאי? תדפיס לי מזוודה בבקשה
אבולוציית התקשורת החזותית לא פסחה על ענף הדפוס. אחרי מהפכה הדיגיטציה והתברגנות הדפוס הדיגיטלי הגיע תורה של מהפכת התלת־ממד והדפוס האישי. שנדפיס לכם...
למה שלא תפנקו את הלקוחות שלכם?
תעשו חשבון. מתנה ללקוחות ואפילו לספקים, שלא לומר עובדים, יכולה להיות הדבר הכי חכם שאתם יכולים לעשות בסוף שנת המס הבאה עלינו לטובה • דיתי כבר עשתה...
הזהרו מחיקויים!
כולם מנסים לדבר ניר דובדבני? אתה תהיה הדבר האמתי ותהפוך ליועץ עסקי מבוקש ומצליח ששובר את תקרות השכר של עצמו! אלו שלושת הדברים שיביאו אתכם לטופ...

לוח אירועים

הצטרפו לקורס משתלם מבית פרוג
והתקדמו למקצוע מתגמל ומבטיח!

הסטורי של פרוג

לחץ להגדלה

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

1

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון