צילום אדריכלות

אסתי89

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ערב טוב.
אדריכלית נחשבת פנתה אלי כדי שאהיה צלמת העבודות שלה, היא רוצה לבנות אתר ולפרסם בו את התמונות מבתים שהיא עיצבה.
השאלות שלי:
א. כמה ללוקחים על עבודה כזו, אני אמנם לא צלמת מתחילה מאד אבל זה תחום שלא נגעתי בו
ב. אצטרך לעבוד עם עוד מישהי שתעשה לי את הפוטושופ, אני אמורה להכניס גם את זה לתמחור, בכמה? (והאם אני צריכה לחפש גרפיקאית שמתמחה דווקא בסיגנון זה של עריכה)
ג. אני צריכה לזה ציוד מיוחד?
כל תשובה וכל טיפ יתקבל בברכה
תודה

אלישבע הורוויץ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
את צריכה גם ליפעמים סופטבוקס ביגלל שלא בכל הבתים שתצלמי יהיה מספיק אור מהחלונות[או מספיק חלונות...]ולגבי העריכה מספיק שתיקחי מישהי שטובה בעריכה בכללי והיא כבר תדע לסדר לך תעיניינים...

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
כמה טיפים-
חשוב עדשה רחבה. [יש כאלה שמשתמשים בטילט שיפט למניעת עיוותים ושמירת פרספקטיבה].
צמצם די סגור - עומק שדה גדול. סביבות ה+-8. להוריד מהירות [על חצובה]. או להעלות אסא.
(או) להוסיף תאורה בשעת הצורך.
כשמצלמים חדר עם נוף [סלון למשל] חשוב שיהיה איזון בין תאורת חוץ לפנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה