ציירת בני ברקית ורוצה להוציא את העבודה מהבית?

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לפני כמה ימים ערכתי ביקור נסיון במרכז אמפרסנד, במגדלי קונקורד בבני ברק.
https://www.spacing.co.il/location/4898_1
זה מקום שמשכיר עמדות עבודה מדהימות עבור עצמאיות חרדיות שרוצות להוציא את העבודה מהבית, לעבוד בשעות מסודרות ובגדול לסדר לעצמן את החיים.
מיותר לציין שהמקום פשוט מדהים... עם נוף שכופל פי אלף את הנוף של מרכז אחים ברבי עקיבא, בלי להעליב אף ניק מסוים פה... (מבטים מלאי משמעות)
בכל מקרה, לאחר יום נסיון שבו הספק העבודה שלי היה כפול מההספק בבית, ובחצי מהזמן, (עבדתי שם חמש שעות וההספק שלי פשוט הניח לי לחזור הביתה, לשים את התיק, לאכול, ופשוט להתפנות לדבר הנפלא הזה שנקרא 'חיים מעבר לעבודה' (או תחביב))
בעיה? אין בעיה. אבל מה בכל זאת הבעיה?
זהו שהעמדה שאני מרשה לעצמי לשכור (770 שח לחודש אגב ללא התחייבות ועם חודש נסיון חינם וללא התחייבות), היא עמדה שנמצאת במרחב עבודה. והמרחב הזה לא פרטי כל כך.
אני בן אדם שדי צריך פרטיות, ולמרות ששמתי אזניות, הרגשתי את עצמי כמו בבית של מישהו אחר (וואו! ציירת עם לוח דיגיטלי!). אז כן, היה קפה חינם ונוף מטורף והספקי עבודה, ואפילו הנסיעות ממש לא גרועות!
אבל אני עדיין מתלבטת. לא פוסלת, כן בודקת איך אני מרגישה לגבי זה. אולי אחליט מתי שהוא.

בכל מקרה, רק רציתי לשתף אתכן בזה! זה דבר מדהים, וזה יכול לסדר לנו את החיים בתור עצמאיות.
אם אתן בני ברקיות, ואתן אוהבות אדם (בניגוד אלי, מסתבר) וחברה, תעבירו לשם את המחשב שלכם (נייד, נייח, לא משנה, ראיתי שם נשים שהביאו את זה ואת זה) ואת הלוח ציור, ופשוט תתחילו לעבוד!

נ.ב. לא, אני לא מקבלת אחוזים. אבל, אם מישהו מכאן קשור לאמפרסנד, תנו להם איזה מילה עלי. אני מוכנה לעשות עוד קידום ואפילו אגרסיבי, בתמורה להוזלה משמעותית בשכירת משרד. אז אם אתם קשורים... אתם יודעים, אני פה.

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
למה אין דבר כזה באשדוד? למה?
(פרצוף מתוסכל)

Pencil

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
....

נערך לאחרונה ב:

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
שכחתי לכתוב אתמול כי הייתי עייפה,
זה בקומה 18!! אז בטח שהנוף עולה על כל שאר המתחרים... מה גם שהמרפסת מציעה כל מיני תענוגות כמו נדנדות וספות 'לא תקום ממני' ועוד....
אני בהחלט חושבת לעצמי שאם עוד ציירות יצטרפו לשם אז יש מצב שאפילו אני ארצה לבוא לשם.

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
אם תצליחי לארגן חדר כזה שיורכב מחברות שלך, תחסכי מעצמך שאלות מביכות או הרגשה זרה.
לא ככה?!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אם תצליחי לארגן חדר כזה שיורכב מחברות שלך, תחסכי מעצמך שאלות מביכות או הרגשה זרה.
לא ככה?!
חדר עולה 5400 ש"ח וזה מוגבל ל-3 אנשים.
זה עדיין מאד יקר.

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
למה זה בבני ברק?? :(

ל. פולק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
למה זה בבני ברק??
איזה מין שאלה זו למה ?! כי זה מרכז הארץ, אני בטוח שאחרי שמנהלי אמפרסנד ישמעו את השאלה הם יפתחו בשבילך גם בכפר גדעון סניף....

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כן כפרה אבל את חסרה שם! :confused:
אווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
smirking_smiling_thinking_face.png

smooth....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה