צ'יזמאקס של שדכנים

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא שדכן מצליח. מאז השידוך שעשיתי בין שטרונדל לקוקריאנקר לא ראיתי שקל מהמקצוע.
היו לי הרבה שיחות, גם עם פנחסי שיש לו בן בפונוביץ', גם עם זייבלד וכמובן בלי סוף הצעות שנתתי לשלמיהו.
שום דבר לא צלח.
לא שאני מתלונן, אני חדור בתחושת שליחות חריפה, והסיפוק של השידוך היחיד שעשיתי עד כה מעניק לי כח להמשיך ולהשקיע.
מה שכן, אין לי תקציב לשכור משרד נורמלי.

החברים שלי בתחום, מאיד וידס וחיים שלומוף, יכולים להרשות לעצמם לשכור עמדת עבודה נוחה בצ'יזמאקס, משם הם עושים כל הטלפונים, ועוקבים באקסלים שלהם אחרי הגילאים של השמות הבעיתיים.

לי אין תקציב, לכן אני נוסע לירושלים הלוך חזור פעמיים שלוש ביום. תלוי בכמות השיחות שצריך לעשות.
לקחו לי כמה שבועות של ניסוי וטעיה עד שמצאתי את השעות שבהן האוטובוסים לא מפוצצים, ככה שממש נחמד שם.
יש לי מזגן, כסא נוח, נוף מעניין. אני ממש אוהב את העבודה שלי. במיוחד בנסיעות שאף אחד לא יושב לידי.

חוץ מכמה נוסעים שתוקעים בי עיניים זועמות, הכל בסדר.
ובינינו, עיניים זועמות זה מחיר ששווה לי לשלם. כי תכל'ס חופשי חודשי ירושלים בית שמש יוצא הרבה יותר זול מעמדת עבודה מלאה בצ'יזמקס.

רק חבל שאין שם מתקן למים קרים ומכונת קפה, כי אז העולם היה מושלם. מקווה שיום אחד יהיה רפורמה באגד וגם זה יקרה.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אהבתי!

ר. פרצמן

משתמש מקצוען
הלוואי והיו שדכנים מהסוג הנ"ל.
הם קימים, אבל מהווים מיעוט מכלל ציבור השדכנים.
בכל שדכן, גם אם המטרה האמיתית נדחקה לירכתי מוחו ובמקומה תפסה מטרד הפרנסה, עדיין יש בליבו את תחושת השליחות.
לפעמים היא פשוט מתכסה.
קשה לי לתאר שיש מי שעושה זאת מטעמים גשמיים בלבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה