שיתוף ציור שמן 2

פרומי ק.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הנה ציור שמן נוסף של חסיד רוקד, בהמשך לראשון
מה אומרים?
IMG_0711.JPG
הנה קישור לראשון https://www.prog.co.il/threads/ציור-ראשון-שלי-בצבעי-שמן-ביקורת-פליז.586305/
מה יותר יפה?

נערך לאחרונה ב:

פרומי ק.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
מי מהשתיים יפה/אומנותי יותר???
חשוב לי דעתכם

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי הראשון מוצלח יותר כי בצוואר לא מסתדר לי התנוחה כאן. המרחק בין הידיים כשהן ישרות (למרות שהן לא ישרות כאן) זהה למרחק בין עצם הבריח לעקב

אבל כאן ממש אהבתי שעל הסקסופון יש רמזים של צבע אדום שמתייחס לרקע. אני חושבת שמה שיכול לשדרג להבא זה לחשוב על צורות צל גדולות ודומיננטיות יותר
סהכ נהניתי משני הציורים והם מלאים בשמחה שזה אומר הרבה על הציירת...

בעיני מצויין ושווה מאד להמשיך כי כל ציור מקדם ומביע משהו אחר.. ממליצה בחום להשתמש בכמה רפרנסים בלי להעתיק ממש או להגביל את היד החופשית פשוט מוצאת על עצמי שזה עוזר בתפיסת התנועה והפרופורציה שתראה יותר הגיונית..

פרומי ק.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
לדעתי הראשון מוצלח יותר כי בצוואר לא מסתדר לי התנוחה כאן. המרחק בין הידיים כשהן ישרות (למרות שהן לא ישרות כאן) זהה למרחק בין עצם הבריח לעקב

אבל כאן ממש אהבתי שעל הסקסופון יש רמזים של צבע אדום שמתייחס לרקע. אני חושבת שמה שיכול לשדרג להבא זה לחשוב על צורות צל גדולות ודומיננטיות יותר
סהכ נהניתי משני הציורים והם מלאים בשמחה שזה אומר הרבה על הציירת...

בעיני מצויין ושווה מאד להמשיך כי כל ציור מקדם ומביע משהו אחר.. ממליצה בחום להשתמש בכמה רפרנסים בלי להעתיק ממש או להגביל את היד החופשית פשוט מוצאת על עצמי שזה עוזר בתפיסת התנועה והפרופורציה שתראה יותר הגיונית..
תודה רבה!
תכלס גם אני חשבתי כך,הראשון יותר ברור
אבל בכל אופן רציתי לשמוע ממכם...

טובה .י.

משתמש פעיל
גם הציור הזה יפה מאוד אני רואה שאת מציירת מהר לי זה לוקח הרבה זמן לגמור כל הכבוד הצליחי

aas

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שתיהם מהממים - יש משו בראשון הצבעים הכל מהממם

פרומי ק.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
גם הציור הזה יפה מאוד אני רואה שאת מציירת מהר לי זה לוקח הרבה זמן לגמור כל הכבוד הצליחי
תודה, ואיך את רואה שאני מציירת מהר?(אגב את צודקת)
ממש יפה שתיהם
אהבתי.......
תודה! איזה כיף!!! :)
שתיהם מאד יפים, אבל הציור הראשון הכי.
שתיהם מהממים - יש משו בראשון הצבעים הכל מהממם
תודה, וכן גם במשפחה הכריעו על הראשון...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה