שיתוף ציור צבוע

ר.גוטליב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני בחיתולי הצבע....
מנסה ומתנסה....
מה אומרות?
רץ.png

בתחנ'סטודיו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ממש אהבתי צביעה רכה ויפה בלי הרבה הצללות אבל יצא מהמם פשוט ציור יפיפה...
מהציורים שאתה פשוט בוהה בהם כמה שניות...
קומפוזיציה מעניינת...

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
גוונים מהממים, צביעה מקצועית,
לא הייתי קוראת לזה התחלה..

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
יפה מאד !!!
ועוד התחלה ...
אם בכל זאת , הערה קטנה,
לא יודע אם למדתם את נושא שיטות השילוב בשכבות,
אבל את הצל של הילד למשל, כדאי לעשות בשכבת -multiplay
תנסי, ותראי את ההבדל...

ר.גוטליב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם בכל זאת , הערה קטנה,
תנסי, ותראי את ההבדל...
זה כבר במולטיפליי....
להכהות יותר?

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
יפה מאוד.
הקסקט... והאוזן...
אבל הצביעה, לאנימיקס.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מותר שגיעוט קטיב זה לא כתיבה אקדמאית מה גם שאין לי עברית במקלדת.. :) יש איזה עלון אחד של מישהו שמכירה שכל שבוע אני רק מחפשת להם ט"דים ... חחח

הצביעה יפה בעיני, כיוון תאורה שלך ברור. סטורציה של דמויות רחוקות נמוכה וכל הניגודיות שם נמוכה. סטורציה וערך של עץ קרוב הכי כהה וניגטדיות גבוהה ויחסית יותר פרטים.. יש לך מלא ידע וביצוע טוב.

צביעת צל זה נושא רחב וטיפה קשה, לפחות לי אישית. כי צל הוא לא אפור או שחור. הצבעים העיקריים של הצל על כל אובייקט או משטח תלויים בעיקר לא בצבע המשטח או האובייקט אלא בצבעים שחוזרים מהסביבה. לכן חשוב להחליט מהתחלה מה יהיה צבע וערך הרקע. חפירה שכתבתי לחברה בכיתה ההדגמה לא שלי נראה לי של מרקו בוצ'י. הצל בציור העליון נכון בציור השני לא נכון. הוא מסביר למה בתמונה. אמביאנט זה אור או צל שמקבל גוון מהצבע של הסביבה
Screenshot_20200731-140120_Samsung Internet.jpg

מולטיפליי זה יכול לפעמים לשפר אבל זה גישה שאני לא מתחברת אליה כי היא לוקחת את אותו גוון באובייקט ומכהה אותו בלי להעלות לו סטורציה ובלי להתחשב באמביאנט הרקע או בתאורה. צביעה זה נושא באמת מאד רחב אבל את כבר עכשיו במקום מצויין

יש כאן מדריך שאהבתי ממש של הני למולטיפליי כי זה בכל זאת גישה רווחת ויעילה לסגנון קומיקס. אהבתי את המדריך כי הצורות צל שלה גדולות ומאד טובות בתאור של הצורה.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מקלדת של הסרפס. עוד מעט אקנה מחשב נייח וגם אפתח איזה בלוג. כבר יש דומיין וה' יעזור שיצא בקרוב כדי שהחפירות פה ירדו לאלתר :)

אם אני לא כותבת אני לא זוכרת מה שלומדת.

וסוד כמוס. גם מהסמארטפון אני מעחה לכאן וגם אז יש טעויות עם מקלדת עברית. אז בלי תירוצים.

והציור כאן באמת נפלא ועוקף בינתיים כל ביצוע שלי בציורי נוף.. אז שאפו ענק לך! וסליחה על חפירות לא קשורות לציור.

לידיה אסתר

ציירת ומאיירת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אם בכל זאת , הערה קטנה,
תנסי, ותראי את ההבדל...
זה כבר במולטיפליי....
להכהות יותר?
סורי
אפשר הערונת?
יש כללים לצבע הצל הנופל( לפי צבע האור וסוג האור וצבע המשטח) ולא תמיד multiplay מביא את הצבע נכון...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה