רפי פרץ

משתמש צעיר
שלום לכולם כך נראה שולחן העבודה שלי בו ציירתי ציורי רקפות על מבחר ספרים , פנקסים , יומנים בגדלים שונים
de4c0322-66de-407d-a874-06462ea5ac67.jpg

IMG_8631.jpg

צבעי אקריליק על נייר ציורי רקפות עם כד צהוב

IMG_8629.jpg

רישום בשחור לבן של ציורי רקפות על גבי ספרים זרוקים שמצאתי

IMG_8619.jpg

ציור במרקרים צבעי מים ואקריליק על גבי יומן קטן ציורי עציץ רקפות

IMG_8624.jpg

רישום רקפות בשחור לבן על גבי ספר צבעוני שרואים אותו מבצבץ ברקע

IMG_8633.jpg

ציורי רקפות על גבי מחצלת עם ציור דיוקן בצד

IMG_8627.jpg

רישום ציורי רקפות בטושים שחורים וטושים לבנים

fdfdfdfdfd.jpg

שיתוף פעולה מרתק עם ציורי ילדים , בצד שמאל על הכד רואים ציור שילד צייר ואני ציירתי רקפות על הציור שלו

IMG_8626.jpg

ציור רקפות על גבי נייר בצבעים סגולים בטושים שחור לבן

IMG_8605.jpg

ברקע היה רישום של צמחים בלוטים ועליו ציירתי כד עם ציורי רקפות

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
וואוו איזה אפקטים ומשחקי צבעים !!
אני הקטנה יכולה לשאול שאלה ?
איך מגיעים לרעינות האלו של ציורים אומננותים שמזכירים מוטיבים מן הטבע אבל מצוירים בצורה יחודית שאני אפילו לא יודעת להגדיר אותה -האם זה השראה מציורים אחרים או משהו בא מבפנים ?
האם כשאתה ניגש לצייר אתה מגדיר מראש את הצבעים השולטים או בזרימה ותו"כ?

נערך לאחרונה ב:

רפי פרץ

משתמש צעיר
וואוו איזה אפקטים ומשחקי צבעים !!
אני הקטנה יכולה לשאול שאלה ?
איך מגיעים לרעינות האלו של ציורים אומננותים שמזכירים מוטיבים מן הטבע אבל מצוירים בצורה יחודית שאני אפילו לא יודעת להגדיר אותה -האם זה השראה מציורים אחרים או משהו בא מבפנים ?
האם כשאתה ניגש לצייר אתה מגדיר מראש את הצבעים השולטים או בזרימה ותו"כ?
תודה על תגובתך , הציורים והרישומים נעשו על גבי ספרים פנקסים ויומנים שכבר ציירתי עליהם ואז כשיש לי משטח מוכן אני מצייר עליו ונותן לו להשפיע עלי.... זאת אומרת אם המצע שלי הוא כתם שחור מופשט אקספרסיבי אז אני מבצע עליו רישום שחור לבן בדיו או בטושים ... אם יש לי מצע צבעוני אני מצייר עליו בצבע

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מיוחד מאד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה