ציון מספרי עמודים במפתחות

itzi1212

משתמש חדש
עריכה תורנית
שלום וברכה,

אני לקראת הדפסת ספר, וכעת אני נדרש לציין את מספרי העמודים במפתחות

ערכי המפתחות שברשותי מסודרים בקובץ אקסל, עם הפניות לדיבור המתחיל של הקטע הרלוונטי.
במקביל יש לי קובץ וורד שבו מופיע רשימת כל הדיבור המתחיל עם ציון מספר העמודים לידו.

האם יש דרך קלה שאוכל לשאוב את מספרי העמודים מהוורד לאקסל על פי השוואת הדיבור המתחיל.

תודה רבה מאד לכל העוזרים

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני לא יודע אם יש דרך קלה כזאת, אבל תבדוק טוב שאתה לא עובד לחינם.

הספר לא אמור לעבור עימוד מקצועי?

itzi1212

משתמש חדש
עריכה תורנית
הספר מעומד מקצועית, עכשיו צריך לעבור על כל הספר המעומד, כדי לאתר את מספרי העמודים, ואני מנסה לקצר את הדרך.

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הספר מעומד מקצועית, עכשיו צריך לעבור על כל הספר המעומד, כדי לאתר את מספרי העמודים, ואני מנסה לקצר את הדרך.
מעומד מקצועית בוורד? קצת תרתי דסתרי...

אם הוא מעומד מקצועית באמת, זה אמור להיות או בתג או באינדיזיין. במקרה כזה, מה שעדיף ונכון יותר לעשות, הוא לחפש אדם שבקי מעט בתוכנות הללו, ולבקש ממנו להגדיר את הדברים בתוך הקובץ המקורי בצורה מסודרת, ואז המפתח יעבוד כדבעי (גם אם יחליטו אח"כ לעשות איזה שינוי עיצובי שישנה את מספרי העמודים).

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מעומד מקצועית בוורד? קצת תרתי דסתרי...

אם הוא מעומד מקצועית באמת, זה אמור להיות או בתג או באינדיזיין. במקרה כזה, מה שעדיף ונכון יותר לעשות, הוא לחפש אדם שבקי מעט בתוכנות הללו, ולבקש ממנו להגדיר את הדברים בתוך הקובץ המקורי בצורה מסודרת, ואז המפתח יעבוד כדבעי (גם אם יחליטו אח"כ לעשות איזה שינוי עיצובי שישנה את מספרי העמודים).
אולי באמת אפשר עם תוויות?
הרי חקרת על זה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה