צורך חוזר ונשנה להכניס סיסמא

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מאז שהסתבכתי בסינכרון כמתואר כאן, אני חייב להכניס סיסמא לכל אתר שאני נכנס, גם ג'ימייל, גם אתר פרוג, גם שאר אתרים שבעבר הייתי נכנס באופן אוטומטי במחשב הפרטי שלי.
איך מחזירים הגלגל אחורה?

דוד אי

משתמש פעיל
לדעתי, לא היה צריך למחוק את הנתונים מחשבון המשתמש שלך, אלא לנתק את המחשב ההוא מחשבונך, ראה עזרה של כרום איך משביתים את הכניסה האוטומטית:
השבתת הכניסה אל Chrome
כשנכנסים אל חשבון Google דרך שירות כמו Gmail, הפעולה תכניס אתכם באופן אוטומטי אל Chrome. אם אתם לא רוצים אף פעם להיכנס אל Chrome או להפעיל את הסנכרון, אפשר לשנות את ההגדרות.

1. פותחים את Chrome במחשב.
  2. בפינה השמאלית העליונה, לוחצים על סמל האפשרויות הנוספות
    5C6FB52C8BBB2C12DC89B5F42F16B9B5E9CF
    APf1n0IqYq5PTm0fQ87zj3FkWaLsAbflad1T-45ApWfuH214JPGsQKPNf-d99ekvQpU=w13-h18
    הגדרות.
  3. בחלק התחתון לוחצים על מתקדם.
  4. בקטע "פרטיות ואבטחה", לוחצים על התרת כניסה אל Chrome.

במצב כיום בו כנראה מחקת את הנתונים, חלק מהנתונים נשמרים גם פיזית במחשב שלך ולא רק בענן, (היסטוריה ועוד), וניתן לשחזר אותם כשם שמשחזרים קבצים שנמחקו.

לגבי היסטוריה יש לפתוח את הקובץ - C:\Users\...\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\History
במאפינים לבחור גירסאות קודמות וללחוץ על שחזור

ראה כאן וכאן הנחיות

נערך לאחרונה ב:

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני לא מבין, זה מופעל ועומד כל הזמן אצלי במחשב. ומה אני צריך לשחזר, הרי אני כבר נכנסתי לכל האתרים עוד כמה פעמים במחשב שלי, ועכ"ז המחשב לא שומרת את 'אישור' הכניסה, כלומר הדפדפן כן מכניס באופן אוטומטי את שם המשתמש וסיסמא, אבל מקודם אני צריך ללחוץ על 'כניסה' או 'התחברות', ואח"כ המחשב ממלא באופן אוטומטי הפרטים, ואז אני צריך ללחוץ אישור. פעם לא הייתי צריך כל זה, רק אחרי שהייתי מנקה המחשב. כנראה שלחצתי איפה שהוא, שזה גורם שהוא מנקה כל פעם באופן אוטומטי את המחשב.
כך אני מבין את זה.

דוד אי

משתמש פעיל
אני לא מבין, זה מופעל ועומד כל הזמן אצלי במחשב. ומה אני צריך לשחזר, הרי אני כבר נכנסתי לכל האתרים עוד כמה פעמים במחשב שלי, ועכ"ז המחשב לא שומרת את 'אישור' הכניסה, כלומר הדפדפן כן מכניס באופן אוטומטי את שם המשתמש וסיסמא, אבל מקודם אני צריך ללחוץ על 'כניסה' או 'התחברות', ואח"כ המחשב ממלא באופן אוטומטי הפרטים, ואז אני צריך ללחוץ אישור. פעם לא הייתי צריך כל זה, רק אחרי שהייתי מנקה המחשב. כנראה שלחצתי איפה שהוא, שזה גורם שהוא מנקה כל פעם באופן אוטומטי את המחשב.
כך אני מבין את זה.
אה.... ברוך ה'
אז קודם כל לנשום לרווחה שלא נמחק כלום.
ובענין הנ"ל פשוט תסמן וי ב"השאר מחובר"

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אה.... ברוך ה'
אז קודם כל לנשום לרווחה שלא נמחק כלום.
ובענין הנ"ל פשוט תסמן וי ב"השאר מחובר"
כמובן! בכל האתרים זה מסומן ועומד, ועכ"ז כאילו המחשב לא מזהה את זה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
למעשה השמחה היתה מוקדמת מידי, ואני רואה שעדיין אני צריך כל פעם לתת אישור להיכנס לכל האתרים שבעבר לא הייתי צריך.
האם יכול מישהו לעזור בענין?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אולי אתה יכול לכוון אותי איפה זה, אני בדקתי, ולא מצאתי שום הגדרה אוטומטית

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
זה בכלל לא זמין אצלי. זה רק למי שיש לו גרסת פרו

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אגב, הסתכלתי שם בכרטיסיית 'עוגיות', ואני רואה שמופיע שם כל העוגיות של כל האתרים שאני נכנס בהם, ועדיין אני צריך ללחוץ כל פעם על אישור.
כנראה שהבעיה לא שם.
אולי יש בדפדפן איזה מקום שאפשר להגדיר למחוק באופן אוטומטי, כי כאמור כל הבעיות התחילו מאז שהסתבכתי בסינכרון, ואולי אז לחצתי בטעות על איזה הגדרה בדפדפן.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הכל מסומן חוץ מ:
עזרה בשיפור האבטחה של קרום
בדיקת איות משופרת

לכאו' שני אלה אין להם שייכות לבעיה שלי

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
גם ב'ניהול הסנכרון' הכל מסומן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה