צום לאחר ניתוח בריאטרי

שוין

משתמש רשום
מאוד מעניין אותי לשמוע מאנשים שעברו את הניתוח מיני מעקף - את חוות דעתם על הניתוח, מעלות, חסרונות וכל אינפורמציה הקשורה זה יעזור לי מאוווד, תודה רבה מראש

Miri_B

משתמש חדש
מאוד מעניין אותי לשמוע מאנשים שעברו את הניתוח מיני מעקף - את חוות דעתם על הניתוח, מעלות, חסרונות וכל אינפורמציה הקשורה זה יעזור לי מאוווד, תודה רבה מרא
אשמח לעזור לך.
תשאלי מה שחשוב לך ואענה לך בעז"ה.

שוין

משתמש רשום
אשמח לעזור לך.
תשאלי מה שחשוב לך ואענה לך בעז"ה.
תודה רבה על ההיענות אני באמצע לחקור את כל הנושא ואת האמת שיצאתי לגמרי מבולבל רגע אחד זה נשמע מאוד כדאי ורגע אחר זה נשמע נורא ואיום, אפשר אולי להתכתב איתך במייל? המייל שלי הוא 9797553 בג'ימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה