צווארון לשמלה

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני רוצה להוסיף צווארון אלגנטי לשמלות קימות של הבנות שלי
מדובר על שמלה בגווני הורוד
ואני רוצה להוסיף לה צווארון לבן
וכן חגורה לבנה

אשמח להוראות להוספת צווארון

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
תקפלי את השמלה מרוכסן (בגב) עד אמצע הלפנים
תניחי על נייר אפיה, ותעתיקי את צורת מפתח הצוואר (חצי מפתח) ואת קו הכתף. (כשאמצע של הבגד, נמצא על קו ישר, של סוף הדף)
תציירי את דוגמת הצווארון שאת רוצה, כשאת מוסיפה עוד קצת בד באיזור הכתף (כדי שלא ינוח מהודק מהודק) הייתי אומרת משהו כמו חצי סנטימטר.

בגזירה תגזרי על קיפול בד, כך שתקבלי צווארון שלם, ולא חצי, ותוסיפי סנטימטר לתפרים.
תדביקי פליזלין או בסטיסט על שכבת הבד שתהיה למטה,
תתפרי הפוך, ותהפכי לצד הישר.

לגבי צורת החיבור לבגד עצמו, יש כמה שיטות, וזה תלוי גם בצורת הצווארון.
אם ההוראות עד כאן היו ברורות מספיק - אפשר יהיה להמשיך הלאה :)

(בקצרה - אפשר לתפור כמו חגורה של חצאית, ואפשר לתפור עם סרט אלכסון, שזו שיטה שאני פחות מכירה)

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תניחי על נייר אפיה, ותעתיקי את צורת מפתח הצוואר (חצי מפתח) ואת קו הכתף. (כשאמצע של הבגד, נמצא על קו ישר, של סוף הדף)
תציירי את דוגמת הצווארון שאת רוצה, כשאת מוסיפה עוד קצת בד באיזור הכתף (כדי שלא ינוח מהודק מהודק) הייתי אומרת משהו כמו חצי סנטימטר.

בגזירה תגזרי על קיפול בד, כך שתקבלי צווארון שלם, ולא חצי, ותוסיפי סנטימטר לתפרים.

(בקצרה - אפשר לתפור כמו חגורה של חצאית, ואפשר לתפור עם סרט אלכסון, שזו שיטה שאני פחות מכירה)
תודה תמשיכי הלאה
כאן גם אני תקועה
איך אני מחברת בצורה יפה את הצוואון

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים

אגב, צווארון גברי תופרים קצת אחרת. הנחתי שאת מדברת על צווארון 'בובה' או צווארון 'מלח'.

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
תודה תמשיכי הלאה
כאן גם אני תקועה
איך אני מחברת בצורה יפה את הצוואון
יש בזה כמה שיטות וזה תלוי גם בסוג הצווארון.
באופן עקרוני - כמו שחגורה אפשר לחבר או בתפר של שכבה אחת, ואז לכסות את העודפים עם השכבה הראשונה ולעשות 'תפר עליון' כך גם בצווארון.
(כלומר לשים שמאל על ימין, ולתפור את השכבה התחתונה בלבד, ואז לכסות הכל עם השכבה העליונה, ולעשות תפר נוסף, מתחת לצווארון, על בד השמלה, כדי לתפוס את השכבה העליונה)
ואפשר גם, לתפור את שתי השכבות כשהצווארון מונח בתוך השמלה, עם הצד הימני שלו על הצד השמאלי שלה, ואז להפוך החוצה, ולעשות תפר חיצוני כדי להחזיק אותו במקום.
יש גם שיטה עם סרט אלכסון, אבל לא עשיתי אותה יותר מעשרים שנה, אז אני לא זוכרת :)

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כזה צווארון אני רוצה
1584866256865.png

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה