צבע RGB באינידיזיין

רגינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איך ניתן לעצב באינדיזיין בצבעי RGB
כלומר יש לי עיצוב מאילוסטרייטור שיצרתי אותו במסך RGB והצבעים מאוד רוויים
כשאני רוצה להשתמש בסקאלה הצבעים הזאת באינדיזיין זה מביא לי אותם דהוי ולא רווי
כי המסמך באינדיזיין הוא CMYK
אם זה היה אלמנטים וקטורים הייתי שומרת על PNG והצבעים היו מגיעים לי רוויים אבל מה עושים כשרוצים את הצבע עצמו בשביל להשתמש בו באינדיזיין לטקסטים?
מה הפתרון?

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נראה לי שאמור לפתור את הבעיה.

Screenshot_1.png

רגינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שיניתי את המסמך לRGB
את הצבעים הקיימים במסמך זה לא החליף
כנראה צריך לייבא מחדש את הצבע מעבר לתוך המסך שכבר מוגדר RGB
ניסיתי לעשות העתק הדבק לצבע המעבר מהמסמך אילוסטרייטור שמוגדר על RGB לתוך המסמך RGB באינדיזיין
זה לא נותן לי
איך ניתן להעתיק צבע מעבר בתור צבע (ולא צורה) שאח"כ יהיה ניתן להשתמש בו גם באינדיזיין ויהיה מוגדר כצבע בסווטשס?

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אחד הטיפים שלמדתי על גרדיינט, הוא שאם עושים משחור לאדום, אז כדאי לבנות שני מלבנים, אחד בצבע אדום, ואחד בגרדיינט שחור לשקוף עם מצב מיזוג מולטיפליי, ככה, בכל רגע ניתן לשנות את הצבע האדום לירוק וכל הגרדיינט ישתנה איתו ביחד.

רגינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הבאתי את 2 הצבעים לאינדיזיין ושם עשיתי את המעבר, יצא מעולה!
איך סוגרים לדפוס קובץ שיש בו צבעי RGB?
אם אני ממירה אותם ל- CMYK כל הגוון משתנה
מה הפתרון לכך?

Shlomo131375

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אחד הטיפים שלמדתי על גרדיינט, הוא שאם עושים משחור לאדום, אז כדאי לבנות שני מלבנים, אחד בצבע אדום, ואחד בגרדיינט שחור לשקוף עם מצב מיזוג מולטיפליי, ככה, בכל רגע ניתן לשנות את הצבע האדום לירוק וכל הגרדיינט ישתנה איתו ביחד.
יפה ביותר!

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הבאתי את 2 הצבעים לאינדיזיין ושם עשיתי את המעבר, יצא מעולה!
איך סוגרים לדפוס קובץ שיש בו צבעי RGB?
אם אני ממירה אותם ל- CMYK כל הגוון משתנה
מה הפתרון לכך?
לסגור על RGB, ולשלוח לדפוס ככה.
אם באמת יש צבעים שלא מתאימים לדפוס, כמו צבעים בהירים מאוד או כהים מאוד, זה אכן לא יודפס, וניתן לבדוק איך ייראה בהכנסה לפוטושופ והמרה ל-CMYK.

מכירים את התמונה הזאת?
מסתמא שכן.
RGB-vs.-CMYK-color-space-e1484068828939-2-600.jpg

ומי שלא, אז זה הדגמה לצבעי RGB וCMYK, ניתן לראות בבירור את הצבעים הבהירים שCMYK לא תומכת.

אגב, שאר הצבעים מחוץ לתחום הקווים, זה צבעים שגם RGB לא יכול לייצר, ורק העין יכולה לראות (פלאי הבריאה).
מה שכן מוזר, שהמשפט הזה לא נכון, כי הרי המסך מציג את הצבעים האלו, והוא בנוי מ-RGB.....

Shlomo131375

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אגב, שאר הצבעים מחוץ לתחום הקווים, זה צבעים שגם RGB לא יכול לייצר, ורק העין יכולה לראות (פלאי הבריאה).
מה שכן מוזר, שהמשפט הזה לא נכון, כי הרי המסך מציג את הצבעים האלו, והוא בנוי מ-RGB.....
מעולם לא הבנתי ההגיון מתחת סוגי הצבעים האלו. וכל המסתעף.
אם יש איזה מקום שאפשר לקרוא על זה בעיון, אשמח אם מישהו יפנה אותי לשם.

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מעולם לא הבנתי ההגיון מתחת סוגי הצבעים האלו. וכל המסתעף.
אם יש איזה מקום שאפשר לקרוא על זה בעיון, אשמח אם מישהו יפנה אותי לשם.
כל הצבעים זה תורה אחת שלמה, אין לי הסבר ברור, אני כל היום קורא על זה, הייתי שמח לראות בעיניים שלי את מפת הצבעים הזאת, ככה זה יותר אמיתי.
גם כל הנושא של מצבי מיזוג מאוד מתוסבך, לא מצאתי מישהו שמסביר טוב איך זה עובד, כולם אומרים שDarken זה להחשיך, תודה רבה, ומה זה Multiply, ומה זה Overley, ושאר מצבי המיזוג, מה הם לא מחשיכים??? ולמה ולמה ולמה.
הדבר היחיד שהבנתי במצבי מיזוג זה את הפקודה Screen, שהיא מדליקה יותר אורות במסך, ואת הפקודה Hue שהיא לוקחת רק את הגוון, וכן את הפקודה של הסיטורציה, כל השאר לא מובן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה