צבע נשפך כמים

מחשבים ותוכנות > תוכן מקצועי

סביבת עבודה כמפתח להצלחה
לכל יוצר ולכל עסק נדרשים מגוון פרמטרים על מנת להבטיח מודל עבודה מסודר עם מעגל לקוחות יציב וקבוע. כאשר ביניהם, ניצבת בראש סולם העדיפויות, סביבת...
5.00 star(s) 1 ratings
לצלם בליגה של הגדולים – בלי להשקיע בסטודיו משלך
צלמת מוסמכת? צלם מקצועי? הסטודיו להשכרה לצלמים יגשים לכם חלום של תמונות * ציוד תאורה מתקדם * מאות אביזרי אמנות ואווירה * מניפת רקעים * מעולם לא...
אלתר ספרים עושים בית הספר לקפסולות
את איציק אלתר פגשתי ביינות לעשרות ארגזים, קפסולות באריזה, רשימות ממוחשבות, ואתר און ליין המתעדכן כל רגע בהזמנה נוספת. "את רואה? " הזמין אותי...
חושבים בשבילך חושבים עליך!
עולם העסקים של היום השתנה ללא היכר. בעלי עסקים רבים הבינו ,זה מכבר, מהו לב העסק שלהם והם מוכנים להשקיע בו לא מעט. בין אם לכבוד פסח, ראש השנה ,מתנה...

1 נעימה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה.
אשמח להתעשר מנסיונכן

אני מלמדת גרפיקה במסגרת חוגי בית ספר ותיכון.
קבלתי רעיונות לתרגול כאן מהפורום, תודתי נתונה.

א. איך אתן נוהגות לגבי הדפסות - האם בכל שיעור הבנות יוצאות עם דף מודפס? איך חוסכים בצבע?
ב. האם יש אי מי שמלמדת פוטושופ לבנות מכתה ב'? מה הייתן ממליצות ללמד, והאם בידכן דפי עזר והדרכה?
ג. האם יש למשהי כאן למכירה דפי עבודה + תרגול לרמה בסיסית (לקבוצות בין כיתות ב' יסודי לב' בתיכון)?

בברכת חנוכה שמח.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי DIP
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
פרסום וקופירייטינג
פוטושופ לבנות ב' יסודי?
מישהו הסתובב לו בורג???

מוריה100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י 1 נעימה;n247179:
שלום וברכה.
אשמח להתעשר מנסיונכן

אני מלמדת גרפיקה במסגרת חוגי בית ספר ותיכון.
קבלתי רעיונות לתרגול כאן מהפורום, תודתי נתונה.

א. איך אתן נוהגות לגבי הדפסות - האם בכל שיעור הבנות יוצאות עם דף מודפס? איך חוסכים בצבע?
ב. האם יש אי מי שמלמדת פוטושופ לבנות מכתה ב'? מה הייתן ממליצות ללמד, והאם בידכן דפי עזר והדרכה?
ג. האם יש למשהי כאן למכירה דפי עבודה + תרגול לרמה בסיסית

.

מקפיצה את האשכול...
יש למישהיא איך להחכים אותי???

למעלה