צביעת נעלי זמש

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעונינת לצבוע את הנעל הזו (זמש)
594651.jpg

לצבע כחול כהה
הסנדלר אמר לי שאצבע עם צבע של נעליים - שאופן היישום שלו דומה לצביעת נעליים במשחה
לא נשמע לי מומלץ, כי משחה - הורסת את המרקם של הזמש
מאידך - האם ספריי (אם יש בכלל כחול, עד היום ריססתי נעלי זמש כחול בספריי שקוף) - ישנה את הצבע באופן שישאר לפחות למשך שבוע? (לא אכפת לי לחדש מדי פעם, אבל לא כל יום :) )

אשמח לשמוע אם יש לכן נסיון בצביעת נעלי זמש

mp5

משתמש מקצוען
יש ספריי צבע לזמש. זה צבע שמחזיק השאלה אם יש בחירה בגוונים.. לי יש בצבע שחור משתמשת הרבה לחדש נעליים שחורות זמש ואת הכובע של בעלי:D...

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש ספריי צבע לזמש. זה צבע שמחזיק השאלה אם יש בחירה בגוונים.. לי יש בצבע שחור משתמשת הרבה לחדש נעליים שחורות זמש ואת הכובע של בעלי:D...
גם אני משתמשת לצביעת נעלי זמש - בספריי שחור או שקוף
שאלתי היתה:
א. האם קיים בצבע כחול כהה?
ב. האם הצבע מספיק לשינוי גוון (ולא רק לחידוש גוון קיים)

mp5

משתמש מקצוען
גם אני משתמשת לצביעת נעלי זמש - בספריי שחור או שקוף
שאלתי היתה:
א. האם קיים בצבע כחול כהה?
ב. האם הצבע מספיק לשינוי גוון (ולא רק לחידוש גוון קיים)

הצבע (שיש לי) הוא אטום. אני צבעתי-ריססתי נעל תכלת (לא זמש) לשחור ואח"כ שמתי לק- יצא לי נעלי לק שחורות..
היו לי בעיות אחרות : לא הצלחתי לכסות את הסוליה לגמרי וחלק נצבע גם.. וכשהנעל השתפשפה מקדימה התגלה קצת הצבע המקורי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה