בקשה צאו להצביע!!!!

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תצלום0899.jpg

ישראלי בנשמה

משתמש פעיל
הרבה בחורישיבות וגם משפחות יצאו לטיולים והם לא באזור של העיר שלהם ולכן לא יצביעו (אני יודע על אנשים שלא ילכו להצביע מכיוון שהם בטיולים)
הנחמה היחידה זה שיש שרב בחוץ וזה הדבר היחיד שיחזיר אנשים לבתים וממילא בעז"ה להצביע

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
היו הרבה פתקים בקלפי :p :rolleyes:

הוראות המשחק:

מטרה משחקית: לצבור את מרב הכרטיסים.
מטרה לימודית: דיוק ושטף קריאה

אביזרים:

לוח משחק

כרטיסי משחק:

........כרטיסי מילים

........ כרטיסי צלילים

1 ת.ז

1 מעטפה

מהלך משחק:

כל משתתף בתורו מעביר את הת.ז. ומטיל מעטפה לקופסה, מי שזכה בערך המספרי הגבוה מתחיל ראשון. במקרה של שוויון מטילים את הקובייה שנית.

מתקדמים בכיוון השעון על-פי הערך שמורה הקובייה.

מי שעצר על משבצת ירוקה – מקבל תור נוסף.

מי שעצר על משבצת אדומה – עוצר. מפסיד תור.

מי שעצר על משבצת עליה מצויר ג מרים כרטיס מילים. קורא את המילה המופיעה עליה. אם קרא נכון הכרטיס נשאר ברשותו, אם לא מחזיר את הכרטיס לתחתית הערימה.

שעת סיפור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
הרבה בחורישיבות וגם משפחות יצאו לטיולים והם לא באזור של העיר שלהם ולכן לא יצביעו (אני יודע על אנשים שלא ילכו להצביע מכיוון שהם בטיולים)
הנחמה היחידה זה שיש שרב בחוץ וזה הדבר היחיד שיחזיר אנשים לבתים וממילא בעז"ה להצביע
אח"כ יהיו להם תלונות...למה לא סדרו להם...ארגנו להם...אין אתרים כשרים... מחירים נוחים...
לפחות שילכו לקלפי נכים באזור הטיול.

חנה תהילה

משתמש מקצוען
המצב ממש לא טוב
שמעתי [ממקור מהימן] שאחוזי ההצבעה בחרדים בשפל מול בחירות עבר.
נכון שערב פסח, ונכון שכולנו שקועים עמוק במטבח או לא יודעת איפה בניקון או בישול אבל-
לא אמרו לכן שיש לכן מעטפה עם 1000 ש"ח לקחת ממקום X עד עוד רב שעה- הייתם רצים, לא?
כאן זה לא 1000 ש"ח. זה נצח. זה דת. יהדות. שבת. כשרות. תורה.
תעזבו הכל ולכו לקיים מצוות "ועשית"
איך אפשר להישאר אדישים מול מראהו מלא ההוד של הגאון מרן ראש הישיבה הרב איידלשטיין שלט"א שיצא הבוקר ברגל [יכול היה לצאת ברכב..] להצביע?

עזבו הכל ולכו. תנו את הקול שלכם למפלגה חרדית. תנו לנו כח לעמד מול האנטישמים שבכנסת
שא נצטער אחר כך.
ולא נבכה על חלב שנשפך כאשר אנחנו יכולנו למנוע את שפיכתו.
קצת מאמץ. למען הקב"ה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ולמה אי אפשר להצביע ב 7 בבוקר ואז לצאת לטיול?

avi++

משתמש מקצוען
"שלום הרב"
"כן, באתי להתנדב פה במטה. מה אפשר לעזור?"
"הנה יש פה רשימת טלפונים של מצביעים פוטנציאליים. תתקשר ותשכנע אותם להצביע".

"הלו?"
"שלום. לאן הגעתי?"
"את מי חיפשת?
"לאן הגעתי?"
"את מי חיפשת?
"לאן הגעתי?"
טו--ט טו--ט טו--ט.

מספר הבא
"הלו"
"שולם. אפשר לדבר איתכם כמה דקות?"
"באיזה עניין?"
"הרב כבר הצביע?"
"אני לא רב. אני יניב. לא הצבעתי. אם יהיה לי כוח ללכת, נראה לי אני אצביע ביבי".
"תראה. למעיישה, כבר מורון החזןאיש אמר שהרבה גופי תיירה תלויים בזה. והרי זו מצווה שאי אפשר לקיימה על ידי אחרים. אתה בטח זוכר את הדברים של הראשישיבע זייכר צדיק לברוכה, מה שהוא דיבר על השפנים והחזירים. בזמנו זה עשה הרבה רעש. שמעתי שהרבה חזרו בתשובה בזכות זה. ומורון אמר שזה זכות וקידוש שם שמיים להצביע לג'. והרי הרמב"ם הפליג במצוות קידוש השם כמו שעמדו כבר האחרונים על הדיוק למה רק בהלכות קידוש השם הוא כתב את הלשון - - - הלו? הלו?? התנתק משום מה".

מספר הבא.
"הלו".
"שולם. מדברים פה מהמטה של ג'. הרב כבר הצביע?"
"כן".
"מה הרב הצביע אם מותר לשאול?"
"הציונות הדתית"
"אוי ויי, אוי ויי. הרי ר' אלחנן וסרמן אמר שהציונות הדתית זה עבודה זרה בשיתוף. אתם בטח מכירים את הוורט של ר' שלום על 'שני גויים בטנך', עדיף שני גויים ממזרוחניק אחד. חחחחחח. חחח. אבל ברצינות, מי ידאג לציבור שלנו? המזרוחניקס?! אתה זוכר בדיוק מה היה כשבנט הלך יחד עם הבן של טומי לפיד"
"אבל לא הצבעתי לבנט. הצבעתי לסמוטריץ'"
"הכל אותו דבר. זה אותה מפלגה".
"ממש לא. הם התפלגו".
"באמת? אתה רואה מה זה? לתאווה יבקש נפרד. כשכל אחד מחפש רק את הכבוד של עצמו מה יוצא? מחלוייקת, פירוד - - - הלו???"

"הלו? הצבעתם כבר ג'? שמעת על ההבטחה של מרן רשכבה"ג? אם אתה מצביע ג' - אתה מקבל גן עדן על המקום".
"על המקום? תודה. לא מעוניין".

"נו, איך הולך לך עם הטלפונים?"
"אני חושב שהולך טוב. הם ישר מנתקים ורצים להצביע"
קרדיט @הדוויג

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

.....

משתמש מקצוען
רבותי...
במקום להוציא את הבטן בפרוג ולעזור לאנשים צאו להצביעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה