דרוש מידע פתרון מצוין לגזירת הח"פ

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
בסיס קטן לדירה קטנה במקום לא מרכזי, חשוב להדגיש, זה לא סכומים כמו שאבות כאן מגייסים
אף אחד לא דיבר על מקום מרכזי.
וזו נקודת פתיחה מצויינת שאין לאף בוגר עולם הישיבות או בוגרת סמינר.
אני לא בקיאה בפרטים אבל הבנתי שגודל המענק תלוי בסוג השירות שביצעו. כך שהוא יכול להיות ממש מכובד.
הפיקדון הצבאי הוא לא סכום גבוה כ"כ בשביל הון עצמי.
גם לחרדים יש אופציה של שירות אזרחי וקבלת מענק שחרור.
חרדים- בוגרי עולם הישיבות והסמינרים האיכותיים הם לא מסוג האנשים שיעשו שירות אזרחי.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כנראה שעדיף מכלום...
אני חשבתי אולי על מדיח מיני ולשים בארון מתחת לשיש. צריך לבדוק אם זה עובד עם מידות.
מתאים רק לחלבי. (למזלי ברוך ה' מדיח בשרי יש לי, רק צריך לעשות סוויצ' במח ולהשתמש בו באופן יומיומי ולא רק לשבת)
אבל אפילו אם יהיה משהו רק לכוסות. שבסוף היום מכניסים 20 כוסות למדיח זה גם משהו. אני בתקוה שהחק הזה יעזור לנו באמת להשתמש פחות לחד פעמי. אז קדם כל צריך למצא פתרון לכוסות.
עוד לפני החק הזה הייתי מאד שמחה להשתמש פחות בחד פעמי. מגעיל אותי כמויות הזבל והצורה של המטבח לפעמים. (זה נותן אופי לא נעים הרבה יותר מכלים אמייתים אפילו אם הם לא נקיים) אני מחפשת פתרונות לישם אותו אצלי לפני שנפול ונתרגל לשלם מחיר יקר.

chaia

משתמש מקצוען
חרדים- בוגרי עולם הישיבות והסמינרים האיכותיים הם לא מסוג האנשים שיעשו שירות אזרחי.
דבר ראשון יש הרבה בוגרי עולם הישיבות שעושים שירות אזרחי פשוט הסביבה לא מודעת לזה.
דבר שני אצל החסידים יש אחוזים מאד גבוהים שעושים שירות אזרחי ושוב אף אחד לא מודע לזה.
השכן שמתנדב בעזר מציון/ יד אליעזר או כל ארגון חסד אחר יכול להיות שההתנדבות שלו היא שירות ואף אחד לא צריך לדעת מזה.
ונקודה לא קשורה- אבל אם בגזירת המעונות יחריגו את כל אלו שעשו שירות צבאי/ שירות לאומי יהיו הרבה מאד אברכים שיוחרגו.
אבל זה לא נושא האשכול, ובימינו ובהתחשב במחירי הדירות המענק הוא לא סכום כזה גדול בשביל להיות הון עצמי לדירה.

bracha5

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אני חשבתי אולי על מדיח מיני ולשים בארון מתחת לשיש. צריך לבדוק אם זה עובד עם מידות.
מתאים רק לחלבי. (למזלי ברוך ה' מדיח בשרי יש לי, רק צריך לעשות סוויצ' במח ולהשתמש בו באופן יומיומי ולא רק לשבת)
אבל אפילו אם יהיה משהו רק לכוסות. שבסוף היום מכניסים 20 כוסות למדיח זה גם משהו. אני בתקוה שהחק הזה יעזור לנו באמת להשתמש פחות לחד פעמי. אז קדם כל צריך למצא פתרון לכוסות.
עוד לפני החק הזה הייתי מאד שמחה להשתמש פחות בחד פעמי. מגעיל אותי כמויות הזבל והצורה של המטבח לפעמים. (זה נותן אופי לא נעים הרבה יותר מכלים אמייתים אפילו אם הם לא נקיים) אני מחפשת פתרונות לישם אותו אצלי לפני שנפול ונתרגל לשלם מחיר יקר.
כוסות פלסטיק של איקאה בשישה צבעים פלוס כוסות זכוכית בצורות שונות (שכל אחד יזהה את הכוס שלו) יכולים להוות עזרה ראשונה לנושא הכוסות

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
הבעיה של המדיח זה לא הניקוז. אפשר לחבר לניקוז של כל כיור.
צריך את המקום המתאים ונקודת חשמל בגובה שבדכ אין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה