דרוש מידע פתרון מצוין לגזירת הח"פ

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק

ג. ביררתי וחברות בישראל המשווקות ח"פ הם לכל היותר 10 חברות, כך שהם יכולים בקלות ליצור החלטה והסכמה ביניהם על כך.

זה לא יעבור משפטית
החברות חשופים לתביעת ענק מצד הפרקליטות
בעוון קרטל שהוא לא חוקי

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אי אפשר לתת שם מכובס לכל הכלים החד פעמיים, כך שהם כביכול יצאו מהגדרת הכלים החד פעמיים ויעברו לקטגוריה מוזרה וחדשנית אחרת, כשבפועל ישארו אותו דבר בתוכן?

ואגב ח"פ, הפשוטים לא ממש נוחים. עדיף לי להשקיע באמריקאי (קשיחים יותר, מגיעים במארזים של 100), ובסכו"ם קשיח ויקר יותר, ולאכול נורמלי כמו בן אדם.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אי אפשר לתת שם מכובס לכל הכלים החד פעמיים, כך שהם כביכול יצאו מהגדרת הכלים החד פעמיים ויעברו לקטגוריה מוזרה וחדשנית אחרת, כשבפועל ישארו אותו דבר בתוכן?
השאלה היא אם הולכים אחרי הצהרת יצרן או שימוש בפועל.
נניח שיצרן יחליט לשווק את הכפיות ח"פ הרגילות לשימוש חוזר. יש משמעות לאמירה הזו?

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

ואגב ח"פ, הפשוטים לא ממש נוחים. עדיף לי להשקיע באמריקאי (קשיחים יותר, מגיעים במארזים של 100), ובסכו"ם קשיח ויקר יותר, ולאכול נורמלי כמו בן אדם.
אני חושבת שגם העבה עדיין נכלל בגדר חד פעמי לפי החוק וגם עליו יהיה מיסוי, לא?
הכונה היא כנראה לקערות השקופות שהן ממש עבות, לכלים שמוכרים 10 בחבילה וכו'

S.g

משתמש פעיל
אין לך מדיח, נכון?
תשאלי בעלות מדיח, הן ממשיכות להשתמש בחדפ במלוא המרץ.
אין מה שמשתווה לנוחות של חד פעמי.
(ואגב מדיח הוא מכונה לא יקרה שכמעט אין לה דרישות תחזוקה. הסיבות שהמדיח אינו נמצא במטבח החרדי הממוצע אינן קשורות לעלויות)
לי יש מדיח ואני נהנת מזה ממש אבל כמובן זה בשרי אז בחלבי משתמשת בחד פעמי. זה לא יוצא הרבה כי אוכלים אצלינו הרבה בשרי או פרווה.
אני אישית הייתי עוברת גם בחלבי לצלחות פלסטיק דמוי זכוכית וזה עוד יקרה כי שטיפת כלים חלביים הם הרבה פחות ועם זה אפשר עוד להתמודד.
המדיח גדול אנחנו משפחה גדולה ברוך ה' מוצאי שבת יש 3 נגלות אבל ביום יום נגלה עד שתיים.
יוצא מבריק ולא יוצא לי חשבון חשמל גדול יותר כך שכנראה לא זולל חשמל אפילו שהתוכניות ארוכות.
אכן בבשרי לא משתמשת בחד פעמי.
הסבון והמלח שצריך להשים בתוך חור המדיח כדי שלא תהיה חלודה גם לא יוצא מי יודע מה, המלח מחזיק להרבה זמן וגם הסבון אפילו שאני מכניסה שתיים בכל מכונה כי המכונה מלאה עדיין אני קונה פעם בחודש והוא לא יקר כל כך. אולי תלוי איזה חברה קונים. אני קונה של ספארק מנקה ומבריק ולא יקר.
ולדעתי זה מצחיק לבדוק לפי זה הכנסות ורמת חיים כי אצלי זה מחוסר ברירה.
זה ממש כמו עוזרת בשבילי וזה מוצר נצרך אצלי.
כל אחד והצרכים שלו.
כשיש הרבה ילדים קטנים וצפופים ולפעמים הכלים מגיעים עד לתקרה בערך ולא מגיעים לזה והגדולים עסוקים מידי ומעדיפים לחסוך את המריבות והכעסים אז משקיעים פעם אחת במדיח שהוא לא יקר בכלל.
ח"פ יוצא לי הרבה יותר יקר ואני קונה את הכי פשוט.
ח"פ הוצאה יקרה ובעיני זה יותר מותרות מלקנות מדיח שאת משלמת עליו ח"פ ולא צריכה להשתמש הרבה עם כלים ח"פ

נערך לאחרונה ב:

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
למישהו יש פתרון בנוגע לניקוז שנצרך למדיח?
האם בעל מקצוע יכול לסדר את זה?

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
וגם לא חרדים !
ההון העצמי שהרבה חרדים מקבלים מההורים זה מה שנותן את הבסיס ואת האפשרות להתחיל לקנות משהו
לזוגות החילונים קשה עד בלתי אפשרי להגיע לדירה
הם זועקים על זה לא פחות
מכירה לא אחד ולא שניים שהשתמשו בפיקדון הצבאי כבסיס להון עצמי לדירה. מה שאין אצל החרדים.

D

Deleted 66182

אורח
מכירה לא אחד ולא שניים שהשתמשו בפיקדון הצבאי כבסיס להון עצמי לדירה. מה שאין אצל החרדים.
בסיס קטן לדירה קטנה במקום לא מרכזי, חשוב להדגיש, זה לא סכומים כמו שאבות כאן מגייסים

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

chaia

משתמש מקצוען
הפיקדון הצבאי הוא לא סכום גבוה כ"כ בשביל הון עצמי.
גם לחרדים יש אופציה של שירות אזרחי וקבלת מענק שחרור.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בחדר שרות ליד המכונת כביסה זה יוצא מהמטבח כך שזה מצוין לנו ונכנסו לנו שתי הצינורות לאותו ניקוז.
אבל איך מביאים לשם את הכלים המלוכלכים זה לא מטפטף על כל הרצפה כשהולכים מהכיור עד לשם? נשמע לא קל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה