פתרון לרדיו ערבי ברכב......

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו צריכים דחוף פתרון ....
אני מדליקה שירים ברכב מתוך נגן
ומידי פעם זה נעצר שומעים כמו רדיו פיראטי ערבי לשלוש שניות
וזה חוזר לשיר רגיל אחרי 10 ד'ק שוב.....
האם פעם קרה לכם כדבר הזה ויש לכם פתרון??
מה זה יכול להיות??.......:eek::eek:

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י פלאפון;1348122:
אנחנו צריכים דחוף פתרון ....
אני מדליקה שירים ברכב מתוך נגן
ומידי פעם זה נעצר שומעים כמו רדיו פיראטי ערבי לשלוש שניות
וזה חוזר לשיר רגיל אחרי 10 ד'ק שוב.....
האם פעם קרה לכם כדבר הזה ויש לכם פתרון??
מה זה יכול להיות??.......:eek::eek:

אצלי בכל סיבוב חד הרדיו עובר מהדיסק לאיזה ערוץ ערבי...
בטח איזה בעיה במגעים.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קרה לי פעם עם רכב שהוצאתי מאלבר.
תעלומה שלא הצלחתי לפתור.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם כאשר התדר מכוון לערוץ יהודי?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש כפתור שרשום עליו TA או משהו כזה.
תלחצו עליו ותרוו נחת....

[הסבר: במערכות הרדיו הדיגיטליות ישנה אופציה של דיווחי תנועה מתפרצים, דהיינו שכאשר שומעים דיסק או מוזיקה מחיבור AUX או USB וכד', המערכת מזהה דיווחי תנועה (ע"י אותות שמשודרים ע"י התחנות בעת השמעת דיווחי תנועה, למיטב ידיעתי לא קיים בארץ) ומשמיעה אותם. כנראה אותות כאלה משודרים ע"י תחנות ערביות ללא קשר לדיווחי תנועה, וכנראה בטעות לחצתם על הכפתור הזה (בד"כ יש חיווי במסך TA). תלחצו שוב ותבטלו את זה

כוס קולה

משתמש פעיל
נכתב ע"י אברהם;1348229:
תלחצו עליו ותרוו נחת....

[הסבר: במערכות הרדיו הדיגיטליות ישנה אופציה של דיווחי תנועה מתפרצים, דהיינו שכאשר שומעים דיסק או מוזיקה מחיבור AUX או USB וכד', המערכת מזהה דיווחי תנועה (ע"י אותות שמשודרים ע"י התחנות בעת השמעת דיווחי תנועה, למיטב ידיעתי לא קיים בארץ) ומשמיעה אותם. כנראה אותות כאלה משודרים ע"י תחנות ערביות ללא קשר לדיווחי תנועה, וכנראה בטעות לחצתם על הכפתור הזה (בד"כ יש חיווי במסך TA). תלחצו שוב ותבטלו את זה

גם לי זה קורה הרבה פעמים
תודה רבה על הפיתרון

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אברהם;1348229:
תלחצו עליו ותרוו נחת....

תודה אין מילים!!
כשבעלי יחזור מהעבודה אנסה לבדוק אם זה הבעיה...
בכל אופן אני מקווה שזה באמת הפתרון.....
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה