פתרון לעמוד במטבח

מיריומה

משתמש מקצוען
האם יש רעיון איך להתמודד עם העמוד שבולט מקו הארונות?
(חוץ מלישר את המקררים עם העמוד)
(וחוץ מלצפות את העמוד כמו הארונות)
אני מעדיפה שהמקררים ישארו כמה שיותר רחוק מהאי בשביל שישאר מרחב,
אני מחפשרת רעיון יצירתי אם אפשר להפוך את זה למשהו דקורטיבי..
1.jpg
עמוד במטבח.jpg

נערך לאחרונה ב:

דניאלה פ

משתמש רשום
תבליטי את הארון החוצה עד הקו של העמוד ואותו תצפי בחיפוי בפורמיקה כמו הארון ויהיה קו ישר ואחיד

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איזשהו משחק עם הגוונים: טפט צבעוני, או צביעה בצבע מעניין, משהו שיתקשר לכלל העיצוב של הבית.
אפשר גם להוסיף עליו טקסטורה מעניינת: בריקים, חיפוי זכוכית צבועה או מודפסת, משרביה עם תאורה נסתרת, פרופיל דקורטיבי כלשהו.
אם הגוונים בהירים חלקים אני מציע אולי להרחיק את שני הארונות מימין ומשמאל לעמוד ב3 ס"מ ולהוסיף פרופיל תאורה נסתר.
קשה לענות תשובה ספציפית אם אין לנו מושג מה העיצוב הכללי של המטבח.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי אם את מרגישה שמיצית את אופצית התכנון (וזה נראה כמו שהשקעת המון מחשבה ותכנון מפורט)
אז כרגע תעזבי את זה ותעברי לעיצוב ובחירת חומרים של יתר המטבח. ואחרי זה תחזרה לזה.
אולי החיפוי יהיה כמו החיפוי של הקיר בין השיש לארונות.

עיצובית הכי נראה לי להשאיר את זה לבן ונקי ולא להדגיש אותו. רק שהפינות בטוח ישברו (כמו כל פינה במיקום אסטרטגי בבית) לכן נראה לי אין מנוס מלחפות אותו בחומר עמיד כלשהו.

RUSI10

משתמש מקצוען
למה לא להפוך את המיקום של האי ושל המקררים? - ואז העמוד יהיה חלק מהאי, ואפשר לחפות אותו עם השייש של האי, שימשיך למעלה על התקרה מעל האי עם לדים או גופי תאורה
או להחליף בין המקרר והתנורים, (כדי לא לחסום את החלונות).

וסתם כך, כמה באמת נצרך הדלפק הזה, אם הוא צמוד לשולחן האוכל ואין בו לא כיור ולא כיריים? - אני בתור מזמינה הייתי מבטלת אותו - אולי כי אני לא אוהבת סתם דברים תקועים באמצע.

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
העמוד הזה הוא מקום מצוין למגבות וגם ושעון או קישוט אחר המתאים למטבח
שישדרג את כל העסק
משהוא שנותן את האישיות שלך במטבח אחרי המעצבת והנגר
כמו מדפונים קטנטנים עם עציצי מיניאטורה בצבע שיתן את הנקודה המשלימה להרמוניה מושלמת

אבן צפחה

משתמש חדש
עדיין רלוונטי?
יש אבן מדהימה, שנקראת אבן ציפחה.
זה חיפוי מהמהם לקיר, אריחים דקים שמגלפים מסלעים. יש במגוון צבעים רחב. זה משהו ממש יפה! רואים ממש את הטקסטורה של הסלע. זה משהו חדש בארץ שמי שרואה מתהפנט!!
וזה אבן שהיא גם אלסטית. אפשר לחפות גם קיר מעוגל..
אם מעניין אותך אפשר ליצור איתי קשר

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
להבליט גם את הפינת מדפים שמצידו השני של המקרר באותו מידה.

חיים מירושלים

משתמש פעיל
עדיין רלוונטי?
יש אבן מדהימה, שנקראת אבן ציפחה.
זה חיפוי מהמהם לקיר, אריחים דקים שמגלפים מסלעים. יש במגוון צבעים רחב. זה משהו ממש יפה! רואים ממש את הטקסטורה של הסלע. זה משהו חדש בארץ שמי שרואה מתהפנט!!
וזה אבן שהיא גם אלסטית. אפשר לחפות גם קיר מעוגל..
אם מעניין אותך אפשר ליצור איתי קשר
אתם המשווקים של האבן?
תוכלו לעלות כאן תמונות?

רבותי

משתמש רשום
אגב יש למישהו רעיון איפה אפשר להשיג עמוד דקורטיבי מקלקר או משהו כזה זה מאוד יעזור לי תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה