פתרון להעתקות ?

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
כמפיק סרטים למוסדות ובתי ספר, אני מתמודד עם בעיית ההעתקות. אני מניח שהרבה מכם מתמודדים עם זה. האם ישנה אפשרות לשלוח סרט בדרך מסויימת שלא יצליחו להעתיק, אם ע"י תוכנה מיוחדת או משהו אחר?

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יוצרים תקציר שגורם לאנשים לרצות להזמין את הסרט המלא,
והסרט המלא פשוט לא לא לא לא לא יוצא מהידיים שלכם. מגיעים למקום ההקרנה עם מחשב נייד שלך, מקרינים, גובים תשלום, והולכים.

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
נכון, אבל זה מסרבל את העבודה. בעיקר כשיש לי מספר תוכניות בו בו זמנית.
חשבתי אולי לשלוח טאבלט עם הסרט. לחסום אותו מגישה לרשת, ולסתום את כניסות הusb בדרך מסויימת שרק אני יכול לשחרר אותן.

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
גם אם יש אונקי מוגן, הלקוח יכול פשוט להפעיל תוכנת צילום מסך וללכוד את כל הסרט במחשב שלו, אז מה הועלנו.

טובה וילנר

משתמש רשום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שרוב האנשים לא עושים את זה ומעתיקים רק אם זה קל להם.

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
מספיק שאחד מעתיק ומעלה את זה לרשת, ואז "הלך עלינו"...

טובה וילנר

משתמש רשום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בכל אופן מנסיון שלי זה מעולה. אולי תלוי עם איזה קהל יעד עובדים.

nisim21

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
כמפיק סרטים למוסדות ובתי ספר, אני מתמודד עם בעיית ההעתקות. אני מניח שהרבה מכם מתמודדים עם זה. האם ישנה אפשרות לשלוח סרט בדרך מסויימת שלא יצליחו להעתיק, אם ע"י תוכנה מיוחדת או משהו אחר?
א. צריך לדעת שגם הזמרים ויוצרי הסרטים הגדולים נמצאים בבעיה הזאת ולא מצליחים לפטור אותה לגמרי למרות שמשלמים יקר עבור הגנות מיוחדות אבל במקביל יש תוכנות שעוקפות הכל....אז יש חברות שכבר עשו חשבון שלא משתלם להם לעשות הגנה כבר,
עם זה כל כך חשוב לך אז כמו שהציעו כאן זה הכי טוב להקרין עם מחשב נייד לגבות כסף וזהו אחרת גם עם תשלם יקר על הגנה עם זה יגיע לידים שמבינות בעיניין אז זה יהיה ניתן להעתקה......

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
הבעי' של יוצרי הסרטים הינה בגלל שהם מפיצים את זה בעותקים רבים.
במקרה שלי, אני חושב שאם אחתים את מנהל המוסד על מסמך מסודר לא להעתיק, ואח"כ אני שולח לו דיסק אונקי מוגן, והוא צריך להחזיר את זה מיד אחרי ההקרנה, קשה להאמין שהוא ינסה למרות הכל לפרוץ ולבגוד באימון שנותנים לו.

nisim21

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
הבעי' של יוצרי הסרטים הינה בגלל שהם מפיצים את זה בעותקים רבים.
במקרה שלי, אני חושב שאם אחתים את מנהל המוסד על מסמך מסודר לא להעתיק, ואח"כ אני שולח לו דיסק אונקי מוגן, והוא צריך להחזיר את זה מיד אחרי ההקרנה, קשה להאמין שהוא ינסה למרות הכל לפרוץ ולבגוד באימון שנותנים לו.
חבל לך לשלם על הגנה (הבנתי שזה יקר מאוד) אולי תכין מכתב מסודר של עו"ד שאסור לו להעביר לשום גורם ואם יעביר זהפלילי וכו' וזהו. השאלה היא עם על אותו סרט תחתים כמה ואחד מהם ידליף לא תידע מי הדליף.. אבל זה פטרון היחיד שעולה לי בראש

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היה פעם באיש את רעהו דיון דומה וטכנאי אחד כתב שהוא יכול לפרוץ כל דיסק און קי וגם אם מביאים
מקרן סגור בלי יציאות הוא יכול להוציא את החומר אין דרך כ"כ להגן, יותר זול מלהחתים עם עורך דין וכו שגם אם יש כמה תוכניות באותו יום, מביאים מפעיל/ה משלמים כמה שמשלמים ומעלים טיפה את המחיר, כך למשל עושה טלי אברהמי ועוד הרבה, שהאמון שלהם במוסדות פג, לאחר שכל הסרטים שלהם נפרצו דרך מוסדות

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
להוציא חומר ממקרן סגור, הכוונה לפרוץ את המקרן פיזית. נראה לך שישנה דרך אחרת. אני חושב שזה די רחוק מהמציאות שמנהל המוסד יעשה מעשה כזה.
כל הפריצות שמדברים עליהם הם כנראה פריצות ברמת התוכנה, ולא בחומרה. כך אני חושב, אולי אני טועה.

nisim21

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
להוציא חומר ממקרן סגור, הכוונה לפרוץ את המקרן פיזית. נראה לך שישנה דרך אחרת. אני חושב שזה די רחוק מהמציאות שמנהל המוסד יעשה מעשה כזה.
כל הפריצות שמדברים עליהם הם כנראה פריצות ברמת התוכנה, ולא בחומרה. כך אני חושב, אולי אני טועה.
לדעתי להוציא מהמקרן זה בלתי אפשרי.

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ההוא טען שתוך חצי שעה הוא מצליח

nisim21

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
ההוא טען שתוך חצי שעה הוא מצליח
אם זה מקרן בלי זיכרון פנימי (הר דיסק) אני מוכן להתערב שהוא לא יצליח כי זה לא מערכת הפעלה או משהו כזה זה כמו להוציא מדיודי חיצוני (שמחברים למסך טלויזיה) וזה בלתי אפשרי

מרקר-Marker

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני שלחתי בשביל מפיק סרטונים לבתי ספר שונים.
החתמתי קודם על טופס שאם זה מופץ ברשת גובים מהם סכום גבוהה מאד. בלי חתימה אין סרט.
ואח"כ שמתי סימן מים קטן בצד שמאל למעלה עם שם המוסד, וככה אם זה מופץ יודעים את מי לתבוע.

קצת מסורבל להכין לכל מוסד בנפרד, אבל יכול לפתור את הבעיה.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין כזה דבר לחסום לגמרי. אני העתקתי מכל סוגי החסימות שהוזכרו כאן, ועוד.
אבל לבן אדם מן השורה שלא מתעסק בזה, החסימה בהחלט יכולה לעזור.

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אין כזה דבר לחסום לגמרי. אני העתקתי מכל סוגי החסימות שהוזכרו כאן, ועוד.
אבל לבן אדם מן השורה שלא מתעסק בזה, החסימה בהחלט יכולה לעזור.

גם דיוידי מודבק וללא יציאות (חוץ ממקרן וסאונד)?

אז אולי תשתף מנסיונך -

איזו חסימה תהיה הכי קשה להעתקה לבן אדם מן השורה?

vizual

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
אותי גם מסקרן לדעת איך ניתן להעתיק מdvd מודבק ללא יציאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה