פתיחת קובץ מצורף

ארי4791

משתמש צעיר
האם יש קוד VBA לפתוח קובץ מצורף?
יש לי טופס שמבוסס על טבלה עם רשומה אחת שיש בה שדה קובץ מצורף ואני רוצה קוד שיפתח אותו (ולא שיציג לי את הטופס של אקסס לקבצים מצורפים), האם יש דבר כזה?
תודה רבה מאוד.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
האם יש קוד VBA לפתוח קובץ מצורף?
יש לי טופס שמבוסס על טבלה עם רשומה אחת שיש בה שדה קובץ מצורף ואני רוצה קוד שיפתח אותו (ולא שיציג לי את הטופס של אקסס לקבצים מצורפים), האם יש דבר כזה?
תודה רבה מאוד.
לא הבנתי מה אתה רוצה?
לדוגמא שליד הלקוח יראו את התמונה שלו
או שיפתח בתוכנה חיצונית?

ארי4791

משתמש צעיר
יש לי טופס שיש בו קובץ אקסל מצורף, ואני רוצה שבלחיצה עליו הוא יפתח אותו באקסל.
אפשר לעשות את זה?
תודה רבה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

ari rm

משתמש פעיל
ואז תעשה OPEN

דוגמא לפתיחת קובץ אקסל
כשמותקן אופיס 2010 במערכת 64bit
משולחן העבודה של user.

הסבר:
כללי:
זו פונקציית Shell שפירושה להפעיל קוד CMD דרך הVBA בפונקציה זו ארגומנט ראשון הוא הקוד בעצמו, וארגומנט שני הוא לתת לו פוקוס (לתוכנית שאנו פותחים)

הקוד בעצמו:
א. קודם כל הכתובת של התוכנית שאנחנו רוצים לפתוח עם סיומת exe
ב. רווח
ג. הכתובת של הקובץ שאותו אנחנו רוצים לפתוח.

קוד:
A = "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\EXCEL.EXE C:\Users\user\Desktop\חוברת1.xlsx"
Shell A, vbNormalFocus

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה