פתיחת עוסק פטור- כמה זמן לוקח?

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
חשוב לי לדעת כמה זמן לוקח מרגע שפותחים תיק במשרדים -מס הכנסה, מע"מ, בטוח לאומי) לפתיחת עוסק פטור עד שאפשר להתחיל את העסק?
או שברגע שמגישים אין בעיה לפתוח עסק?
(מדובר על אזור רמלה- אם יש לזה משמעות...)

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

א. אם הלקוח לא רוצה קבלה - לא צריך לחכות לאישור ואפשר בינתיים לעשות את העבודה ולדווח עד סוף השנה.
ב. אם הלקוח רוצה קבלה - אפשר להדפיס קבלות בבית דפוס / להזמין באינטרנט (לבקש פנקס קבלות לעוסק פטור שמכיל ת"ז שלך) ולהתחיל להנפיק קבלות. אם בסוף העסק לא יוקם, אפשר לתבוע אותך.
ג. אני שילמתי לרו"ח בבילו 300₪ שיעשה לי את כל הסידורים, אבל יש כאלה שילכו בעצמם. עניין של אופי. כמה זמן לקח לא זוכר, מן הסתם אזור שבוע.

גדליה בלר

משתמש רשום
שלום רב,

הליך פתיחת העסק הינו מיידי (ייתכן והעדכון באתר מס הכנסה ייקח כמה ימים - בפרט סניף רמלה...).
לגבי הפעילות, ניתן להתחיל מייד.

בברכה,

גדליה בלר
0527-139-639
דימונד חשבונאות ייעוץ ופיננסים

ררב

משתמש רשום
אפשר גם לפתוח רטרואקטיבית. ז"א לפתוח עכשיו ולדווח שהעסק כבר פתוח מדצמבר לדוגמא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה