בקשה פתאום התפרץ לכביש ילד עם כובע וחליפה...

תהילתך

משתמש סופר מקצוען
המשתמש נחסם
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי בטוחה שמדובר על המקום הזה
דברתי על החלק העליון של הכביש,
בחלק התחתון לפחות יש מדרכה, ויודעים שצריך להיזהר.
אבל מול הישיבה למעלה, אנשים קופצים לכביש משום מקום

תמי היין

משתמש מקצוען
כל הכביש הזה, מגרין פארק ועד המסוף הוא חתיכת סכנה!

למעלה יש את הנתיב שעדיין לא פעיל, וזו המדרכה בעקרון..

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו לנסוע באופניים נגד כיוון התנועה...
דרך אגב-רוכבי אופנים מחויבים לנסוע לפי כל חוקי התנועה
ובפרט כיום שאופניים חשמליים חייבים לעבור מבחן תיאוריה.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי בטוחה שמדובר על המקום הזה.
אני גרה מעל לכביש, עומדת בשעה 8:00 בבוקר בחלון- וממלמלת תהילים שלא יקרה כאן כלום היום....
כביש מפחיד,צר, אוטובוסים ומכוניות שועטות ללא פסי האטה, תחנות אוטובוס לאורכו, ומאות מאות ילדים ומבוגרים שחוצים שם לכיוון החיידרים והישיבות ללא מעבר חציה אחד!!
לא פעם ולא פעמיים ראיתי אנשים מחכים לחצות כביש לכיוון התחנה, 3-4 דקות (וכמובן פספסו את האוטובוס...)

כל שבוע מזיזים עוד בלטה אחת, ואנחנו בטוחים- הו, הנה מסדרים את זה. אבל לא.

אני מאוד רוצה לשים מצלמה בשעת הבוקר ולהסריט את ההתנהלות המפחידה שם, השאלה אם יהיה לי למי לשלוח את זה בדרגים הגבוהים כדי שיעשו משהו.
אולי כדאי להסריט ולשלוח לאתרי חדשות כמו כיכר השבת ובחדרי חרדים, האחרים לא נראה לי יפרסמו כזה דבר, אבל זה יכול לעזור להזיז משהו למעלה.
אני לא מכירה את הכביש הזה, אבל כל מי שכתב פה על הכביש המפחיד הזה, התלוננתם שאין בו מעברי חציה נורמלים או שהנושא עולה רק פה?

אחות

משתמש מקצוען
אולי כדאי להסריט ולשלוח לאתרי חדשות כמו כיכר השבת ובחדרי חרדים, האחרים לא נראה לי יפרסמו כזה דבר, אבל זה יכול לעזור להזיז משהו למעלה.
אני לא מכירה את הכביש הזה, אבל כל מי שכתב פה על הכביש המפחיד הזה, התלוננתם שאין בו מעברי חציה נורמלים או שהנושא עולה רק פה?

למה להכניס את עצמנו לפה שלהם??

תנסו את כל האפשריוית הקיימות בעיר ואז תחשבו טוב לפני שמוציאים כביסה מלוכלכת.....

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
למה להכניס את עצמנו לפה שלהם??

תנסו את כל האפשריוית הקיימות בעיר ואז תחשבו טוב לפני שמוציאים כביסה מלוכלכת.....
מה הקשר כביסה מלוכלכת? זה לא אשמת התושבים שהכביש הזה לא בטיחותי. זה משהו שמשרד התחבורה, העירייה או מי שזה לא יהיה אמור לטפל בו, ואם הם לא עושים דבר בעניין אז לפעמים זו הדרך. מאמינה שהתושבים שם התלוננו על העניין, אבל פה במדינה מבינים או בכזו צורה או כשקורים אסונות, ועדיף שזה יהיה בצורה כזו מאשר בשיטה השנייה....

עיצובים בגבס

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
כל יום מחדש אני נדהם לראות עשרות אנשים וילדים שחוצים את הכביש מאחורי אוטובוס שעוצר בתחנה, בלי לראות בכלל מה קורה בנתיב הנגדי

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני השבוע ירדתי את כביש רמות באה לחצות את הרמזור שלפני הקניון, סביבי מליון מכוניות שנוסעות על לא פחות מ90 קמש ואז חוצים את הכביש באדום כמובן 2 בחורי ישיבה. תפסיקו לקרוא לכביש כביש המוות, אנחנו הופכים אותו לכזה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה