שיתוף - לביקורת פתאום הבנתי שאני פשוט מפחד

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
פעם פעם הייתי איש מאוד רוגע. נינוח. אי של שפיות במגדל משרדים סוער ורועש.
כולם ידעו: אצל משולם יש שקט. דממה. שטיחים רכים, מוסיקה אינסטרומנטלית חרישית ברקע. בר מים קרים וחמים, ואקווריום עצום שהוא ההובי שלי.

הייתי מקבל את הלקוחות שלי בניחותא, בונה איתם ביחד אסטרטגיות חילוץ פיננסיות חכמות, חי ברמה גבוהה ונהנה משלווה ורוגע. מידי פעם הולך ללגום קפה רותח ובוהה בהנאה בדגים הצבעוניים והחמקמקים שלי באקווריום המרשים. ובנוסף, כדי להתרגע עוד יותר; הייתי נוהג מידי פעם, בין לקוח ללקוח וכדומה, להיכנס לאתר פורום מלפפון ולקרוא שם לא מעט דיונים ותגובות.

אך בשבוע האחרון הפכתי לאדם חרדתי, לחוץ, לא שקט. אדם לא מרוכז.
איש מעמיתיי אינו בא יותר לבקרני, משכני חדל לשדר נינוחות ועוצמה שקטה, והפך למקום לא נעים עם מועקה באוויר. מתח, חוסר נוחות. ציקצוק מדגדג וצורב קצת בחלל.

וזו סיבת הטרגדיה:
אינני מצליח ליהנות מפורום מלפפון כבעבר, והוא איננו משמש עבורי כגורם מרגיע בים הפינטק הגועש.
חל בפורום מלפפון שינוי קטן, המסווה באנרים פרסומיים כאשכולות תמימים לחלוטין, ואף מוצג על גביהם מספר מזוייף לגבי מספר כניסות ותגובות.
לפתע מצאתי את עצמי רועד מפחד טרם הקשה על כל אשכול, חושש פן חס וחלילה אפול למלכודת מחוכמת ואמצא את עצמי כרגע קל מחוץ לאתר מלפפון, טובע עד חוטמי באתר מיותר וצעקני שאינו מעניין אותי.

אי הוודאות הזו הפילה אותי לקרשים, והפחד שוצף בעורקיי בכל ביקור סתמי באתר פורום מלפפון.
אינני יודע מה לעשות.

נערך לאחרונה ב:

@Simcha

משתמש מקצוען
יפה מאוד!
טרגדיה עטופה במתק שפתיים ובניחוח מלפפון מרענן.

לרוב, ניתן לזהות את הבעיה מראש באמצעות הצצה חפוזה אל פותח האשכול. אם צבעו כצבע המפלפפון ושמו, למרבה ההפתעה, הינו מלפפון, אין לנו אלא להניח כי מלפפון הנ"ל לא קפץ למשרדך על מנת לשעשע אותך אלא בא לעשות לערוגתו.

חי ברמה גבוה
גבוהה
משכני חדל לשרד
לשדר

נערך לאחרונה ב:

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
יפה מאוד!
טרגדיה עטופה במתק שפתיים ובניחוח מלפפון מרענן.

לרוב, ניתן לזהות את הבעיה מראש באמצעות הצצה חפוזה אל פותח האשכול. אם צבעו כצבע המפלפפון ושמו, למרבה ההפתעה, הינו מלפפון, אין לנו אלא להניח כי מלפפון הנ"ל לא קפץ למשרדך על מנת לשעשע אותך אלא בא לעשות לערוגתו.

גבוהה

לשדר
פתרון נוסף ולא פחות קל לבדוק את מקדם הנושא, אם המקדם הינו 'מודעה' הרי הוא פשוטו כמשמעו מודעת פרסום.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
פתרון נוסף ולא פחות קל לבדוק את מקדם הנושא, אם המקדם הינו 'מודעה' הרי הוא פשוטו כמשמעו מודעת פרסום.
האמת שהתחבטתי טרם העלאת הטור.
אהבתי מאוד את הטריק הפרסומי, חושב שהוא חכם ומקורי. מבריק אפילו. מלכודת ניקים לא צפויה שמייצרת לידים וכניסות רבות למפרסמים.
במקביל, שמרתי לעצמי את הזכות להתעצבן עליו כגולש... חחח.
מקווה שאיש למעלה לא נפגע. מאחל מכל הלב לפרוג שימצאו עוד טריקים מקוריים לפרסום, ואשתדל בס"ד למחות בכל פעם ופעם... (לא מתחייב. תלוי עד כמה הטריקים יהיו מתוחכמים ומושקעים ומצדיקים מחאה גדולה)

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
האמת שהתחבטתי טרם העלאת הטור.
אהבתי מאוד את הטריק הפרסומי, חושב שהוא חכם ומקורי. מבריק אפילו. מלכודת ניקים לא צפויה שמייצרת לידים וכניסות רבות למפרסמים.
במקביל, שמרתי לעצמי את הזכות להתעצבן עליו כגולש... חחח.
מקווה שאיש למעלה לא נפגע. מאחל מכל הלב לפרוג שימצאו עוד טריקים מקוריים לפרסום, ואשתדל בס"ד למחות בכל פעם ופעם... (לא מתחייב. תלוי עד כמה הטריקים יהיו מתוחכמים ומושקעים ומצדיקים מחאה גדולה)
הדילמה בין חוויית משתמש לרווחיות העסק מעסיקה אותנו כל הזמן,
היד על הדופק ואשכולות כאלו של ביקורת בונה וכנה עוזרים לנו למצוא את האיזון הנכון.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
הדילמה בין חוויית משתמש לרווחיות העסק מעסיקה אותנו כל הזמן,
היד על הדופק ואשכולות כאלו של ביקורת בונה וכנה עוזרים לנו למצוא את האיזון הנכון.
אוי ואבוי. אל תתחשבו בדברים שאני כותב... רק זה מה שחסר לי.
הריני להצהיר שהטור לא מאוזן! הוא מגמתי! מוטה!

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לפי עניות דעתי שיטת הפרסומת הזו היא נוחה ונעימה הרבה יותר ממשלוח הודעה אישית.
קחו בחשבון שם למעלה עם היד על הדופק.

יחד עם זה שהיא נעימה, יש בה גם משהו מזמין יותר, לטובת הלקוח.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
שיטה נהדרת, מזהים ברור שזו פרסומת. בטח יותר נעים מהמודעה הקופצת בפינה.
אולי צריך קצת להפחית את התדירות, נדמה לי שלבית מרן יש שני אשכולות בכל עמוד.

גם הרעיון של ההתראה של ועד הרבנים חמוד, פעם ראשונה שפגשתי, תתחדשו.

ומכאן ילמדו כל מדורי השיווק בכל פלטפורמה, היו מנומסים, קחו את המקום שמגיע לכם אבל בלי להתפרע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה