התייעצות פשוט ביום אחד חסמו לי את כל כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים

רמיזא

משתמש מקצוען
לא היתה שום חריגה, ושום חזרה בחיובים בהו"ק, בתחילת השבוע הזה אני מעביר חיוב בכרטיס האשראי ויש סירוב, ובמשך השבוע כל הכרטיסים שלי נחסמו, בלי שום הודעה מוקדמת,
מה זה אומר ?
האם יש דרך חזור ?
אני תקוע ?

חגיתי

משתמש מקצוען
בדקת מול החברת אשראי מדוע חסמו?
לפעמים זה ענין של מסגרת או שהבנק החזיר חיוב
ואולי סיבות נוספות

A052

משתמש סופר מקצוען
לשאול פה ודאי לא יעזור.

תפנו לחברת האשראי.

נ.ב. ייתכן וזה קשור לבעיות שצצו כאשר חברת האשראי בדקה נתונים מול מאגר נתוני האשראי של בנק ישראל.

אימא של

משתמש מקצוען
לא היתה שום חריגה, ושום חזרה בחיובים בהו"ק, בתחילת השבוע הזה אני מעביר חיוב בכרטיס האשראי ויש סירוב, ובמשך השבוע כל הכרטיסים שלי נחסמו, בלי שום הודעה מוקדמת,
מה זה אומר ?
האם יש דרך חזור ?
אני תקוע ?
יכול להיות שנפתח לכם תיק בהוצל"פ.
יכול להיות תיק על סכום של כמה גרושים מחוב שלא ידעתם עליו בכלל ואז חברות האשראי מחוייבות לחסום את הכרטיס.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תבדוק חוב בביטוח לאומי.
האם יש לך אזרחות אמריקאית? אם כן אולי הבנק שלך כבר אמר לך בעבר להביא לו אישור שדיווחת.

Israel11

משתמש חדש
מה זה אומר ?
האם יש דרך חזור ?
אני תקוע ?
איך זה הסתדר? עכשיו זה קרה לי, האם פתחו את החסימה ואיך, ומה גרם לחסימה? בבקשה תעדכן חשוב לי מאוד

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קרה לנו בעבר
בעלי מכר רכב, לפני שמכר נתן את הרכב לקונה ליומיים [מישהו מוכר]
הקונה החנה את הרכב במקום אסור [בעיר אחרת], צולם וקיבל קנס.
היות והרכב נמכר, לא קיבלנו שום מכתב/התראה על הקנס
רק אחרי תקופה עיקלו לנו את החשבון. ולקח לנו כמה ימים טובים לעלות על הבעיה ולהבין מי עיקל לנו את החשבון.

תבדקו אולי עירייה עיקלה לכם את החשבון

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בבקשה עדכן מה היה זה גם קורה לי עכשיו
אצל כאל מי שעושה חיוב חודשי קבוע נמוך מאוד, ובעצם נשאר לאורך זמן עם ניצול מסגרת גבוה אז אחרי כמה חודשים הם חוסמים ולא פותחים עד ששולחים להם שורה של מסמכים תלושים ועו''ש.

Israel11

משתמש חדש
אצל כאל מי שעושה חיוב חודשי קבוע נמוך מאוד, ובעצם נשאר לאורך זמן עם ניצול מסגרת גבוה אז אחרי כמה חודשים הם חוסמים ולא פותחים עד ששולחים להם שורה של מסמכים תלושים ועו''ש.
אצלי תמיד שילמתי את כל החיובים באופן מלא לעם חיוב חודשי קבוע על הסכום המרבי, יש הסבר?

ומה קרה בסוף האם פתחו את האשראי או לא? ספר על התהליך בבקשה

ש ח

משתמש חדש
אצלי תמיד שילמתי את כל החיובים באופן מלא לעם חיוב חודשי קבוע על הסכום המרבי, יש הסבר?

ומה קרה בסוף האם פתחו את האשראי או לא? ספר על התהליך בבקשה
לי זה גם קרה עכשיו
והתקשרתי לחברת כאל להגיד להם שנחסמו לי הכרטיסים ואמרו לי שצריך לשלוח להם עובר ושב שלושה חודשים כולל אישורי הכנסה
מה איתך האם הסתדרת האם שלחת להם גם את הדברים האלה והאם הם כבר פתחו לך את הכרטיסים?

אבי2256

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לי זה קרה והתברר ששילמתי תשלום של מעל 15,000 ש"ח באשראי והם חסמו אותו לתשלומים שהכרטיס לא נוכח בהם לצורך אבטחה, לוודא שלא גנבו לי אותו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה