פרשתי מהפורום - שלום !!!

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Pencil;n4871718:
כל 1000 צלצולים מהאתר בגרסתו הישנה = פס בבטריה........:)

כמובן לא ברצינות....

ממש לא, המדד הוא מספר הודעות, ורק מה שהועלה כאן בממשק החדש, זה לא מסונכרן עם הישן, זה הכל.

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הוליווד;n4871732:
אם אינך מסוג האנשים שיודעים לקבל ביקורת בונה, כנראה שאתר פרוג לא נועד בשבילך.
היה שלום! בהצלחה לך!

אני מנסה להבין איזו ביקורת בונה יש בכותרת זועקת ש"נמאס לי מהפורום - אני עוזב" משהו כזה...

זו ביקורת בונה?? לא כל כך הבנתי, ביקורת בונה אלו כל ההודעות הנעימות המודות למקים האתר על כל השיפורים ומנגד מבקשים לשים לב להרבה דברים שצריכים שיפור, ההשתלכות הייתה מיד בפתיחת האשכול, הצורה לא הייתה בונה בכלל.

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שלוימלה B;n4871763:
אני מסכים עם דעתך כי זכות כל אחד כאן להביע את דעתו על עיצוב האתר.
גם למעצב האתר החדש של פרוג יש הרבה במה להשתפר ולהתמקצע... וחו"ד של חברי הפורום רק יועילו לו.
אך עדיין אינני חושב שראוי לצאת בכותרות בומבסטיות על פרישה עקב כך אם רצונך לפרוש זוהי זכותך אבל לבוא מעל במה של מישהו אחד שסייע לך במשך שנים
גם לי יש הרבה מאד טענות על העיצוב החדש אבל לבוא ולהכריז בקול רעש גדול אני פורש! אני הולך!
זה דבר לא הגיוני בעליל לא מכבד ואפילו מבזה..
ולסיום בנימה האישית דומני כי השתלחות באופן בוטה וחד כל כך כפי שבחרת לתקוף אותי זה הדבר שירחיק את העולם מפרוג...

חברה, אף אחד לא מרחיק אף אחד, הכל בסדר, אנחנו צריכים לזכור שמאחורי המקלדת לעתים נאבדת לנו הרגישות ושוכחים שמאחורי כל ניק עומד אדם, על כל המשתמע מכך, אז אולי זוהי הזדמנות שנזכיר זאת שוב ושוב לעצמנו, בפרט בימים הללו - ימי הספירה.

וזה גם זמן לזכור שמאחורי כל האתר - המפעל הגדול הזה עומד אדם, אנשים, שנתנו ונותנים את כל כולם למען מטרה זו, וכל כוונתם טובה. מי שיודע שחיים דיקמן, שהיה הנחשון למצוא מענה לציבור שלנו שכל רצונו היה למצוא פורום שיתופי השומר על כללים תורניים ויהודיים, וב"ה הצליח ומצליח בכך, מכיוון של כוונתו טובה היא, ודאי שגם כעת הכל הוא במטרה להגיש לנו בסוף דבר מוגמר ומוצלח הרבה יותר ממה שהיה לנו מקודם, נאמר תודה ונתאזר בסבלנות.

גולדא

משתמש רשום
עצוב מאוד !!! ירידה דרסטית בכמות ההודעות זה לא מה שהיה פעם וחבל שאי אפשר לראות את כל ההודעות באשכול אחד כבעבר
מנהלי האתר היו צריכים להשאיר את העיצוב הקודם בסגנון הישן והמוכר לכולנו , לפעמים בדברים טובים השיפור רק הורס .

הוליווד

משתמש צעיר
נכתב ע"י שלוימלה B;n4871763:
אני מסכים עם דעתך כי זכות כל אחד כאן להביע את דעתו על עיצוב האתר.
גם למעצב האתר החדש של פרוג יש הרבה במה להשתפר ולהתמקצע... וחו"ד של חברי הפורום רק יועילו לו.
אך עדיין אינני חושב שראוי לצאת בכותרות בומבסטיות על פרישה עקב כך אם רצונך לפרוש זוהי זכותך אבל לבוא מעל במה של מישהו אחד שסייע לך במשך שנים
גם לי יש הרבה מאד טענות על העיצוב החדש אבל לבוא ולהכריז בקול רעש גדול אני פורש! אני הולך!
זה דבר לא הגיוני בעליל לא מכבד ואפילו מבזה..
ולסיום בנימה האישית דומני כי השתלחות באופן בוטה וחד כל כך כפי שבחרת לתקוף אותי זה הדבר שירחיק את העולם מפרוג...

סליחה אם נפגעת,
פשוט הגבתי באותו סגנון בו הגבת לאחרים.

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איטי הם כבר אמרו שזה רק עכשיו
אבל הכתב הקטן הזה הזה והלא ברור ... צריך להצטיד במשקפים
וגם למה איש לרעהו בסוף זה נראה האשכול הכי רווי פה
ובכלל המודעה הראשוונה המציקה בהתחלה שקופצת בעינים
בבקשה נא סדרו זאת שיהיה חויית משתמש קלה ונוחה
תודה על הכל

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י hbecker;n4871703:
הודעות פרטיות איך שולחים?

לוחצים על הניק מימין, או על תמונת הניק, נפתח עמוד הפרופיל שלו, ושם בצד ימין למעלה יש לחצן 'הודעה פרטית'.

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1. למי שקשה עם גודל הגופן בהודעות, ובכלל, כדאי לשים כעת את פרוג ברזולוציית 125%, זה מצב תצוגה מאד נוח ומתאים לממשק החדש.

2. לכל מי שכבר מספיד את האתר על ירידה דרסטית בכמות המשתתפים כעת בפורום, זה ממש לא רלוונטי, ואין ספק שזה ייקח זמן ההסתגלות וההתרגלות לממשק החדש, מבחן התוצאה יהיה בטווח הארוך.

3. ולמי שהגיב באותו אופן שבו 'השתלחו', כדאי לבדוק אם זה אותו אופן, ואם דומה אמירה כללית להשתלחות הספציפית והאישית...

efigraf

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תגידו יש כאן כאלו בגיל הטיפשעשרה או שזה רק כאלו ששכחו להתבגר?! מזה כל העקיצות, חידודי הלשון, הביקורת והאיומים האלו?! חבר'ה, תרגעו הכל בסדר.
מי שרוצה לעזוב, חבל לנו עליו, אך אין צורך להודיע על כך, בינתיים אין כאן פונקציה של מסיבות פרידה... ומי שנשאר נא להיות מנומס ואדיב מעל במה מכובדת זו... (ואגב, אין מצוה להגיב בכל אשכול...)

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י דן הלמדן;n4871237:
סיבת העריכה היא כפילות
ואנצל במה זו להיות פה לרבים מן האנשים שאולי לא הבינו למה והודעתם מופיעה פעמיים אז הנה עוד פרק קטן שצריך תיקון בפורום המחודש כששלחתי את הודעתי הופיע לי הודעת שגיאה אז לחצתי שוב על שלח ושוב הופיעה הודעת שגיאה החלטתי להתיאש וחזרתי לפורום וכעת לתדהמתי אני רואה שלא רק שההודעה עלתה אלא עלתה פעמיים וזה תירץ לי קושיה שהיתה מוזרה לי מדוע רבים מן ההודעות כפולות
ושוב תודה להנהלה על הכל

א שטיקל תורה:):):)

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
שלום!
אני אמנם ממש חדשה פה באתר, ועד שהתרגלתי לפורמט הקודם כבר החליפו
שדרגו, הוסיפו, מחקו וכו וכו.
אם שואלים אותי: אני מעדיפה את הקודם, יותר ברור יותר מהיר וקל יותר.
והערה קטנה: מותר לכל אחד להביע דעה גם אם היא נשמעת קצת אמממ תוקפנית. כל עוד שזה
לא אישי נגד אף ניק פה- זה בסדר. להוציא תסכול על האתר עצמו זה לא אמור לפגוע באף אחד!!
ברור שהיה עדיף בצורה עדינה יותר, אבל התגובות נגד לדעתי היו פוגעניות!

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י הכלנית;n4868978:
הפורום איבד את כל הטעם הטוב . מי ביקש את השדרוג המיותר ??? בינתיים פרשתי

אני חושב שאם עוד כמה כמוך יפרשו הפורום יקרוס ולכן הייתי מבקש ממך לחזור אבל בגלל שכבר פרשת אז לא תקרא את הבקשה שלי ולכן אני לא מבקש כלום

מבקשלחם

משתמש רשום
מנהלי האתר פשוט חצופים!!!
החליטו פתאום להציק לנו.
לא מספיק הכסף שהם גובים מאיתנו כל חודש!!
חוצמיזה, האתר הזה מפסיד לנו כסף, בזמן שאנחנו גולשים כאן יכלנו לעבוד או לפחות לשטוף חדרי מדרגות.
הם צריכים להבין שאנחנו לא נשתוק! שביתת רעב עכשיו!!

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
מישהו אמר שכמות הפסים בבטריה = למספר ההודעות?
אז איך זה שאני עם יותר מ-3,000 הודעות ועדיין נקראת "משתמש חדש"
ואילו ניקים שהצטרפו ב-2013 ויש להם רק כמה מאות הודעות - הבטריה שהלם טעונה כבר בחציה.
ואם זה קשור למספר הצלצולים שצבר כל אחד - איך זה שכל מאגר הצלצולים שקע באדמה?
אשמח להחכים בענין.

ועוד הערה מועילה לדעתי -
כאשר עומדים על הבטריה של כל ניק כתוב עליה משפט באנגלית המתאר את הניק. חבל שזה באנגלית, כי אחת כמוני,
שאנגלית היא לא בדיוק צד אצלה, צריכה ללכת לתרגום של גוגל ולהעתיק מילה מילה מהפורום (אין העתק הדבק)
כדי לדעת מה כתוב. ויש ניקים שבאמת מעניין מה כתבו עליהם. ואני ממש לא אחת משועממת.
אז למה שזה לא יהיה כתוב בעברית ודי?
welcome - נראה שאת עמוק במערכת לפי כמות הידע שאת שופכת כאן והפטריוטיות לאתר החדש. אשמח אם תחכימי אותי.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לפי המסתמן הבטריה היא מד פעילות המשקלל נוכחות (שיטוט) באתר, מספר הודעות וצלצולים, כרגע לא מחושבים נתונים מלפני השדרוג כך ששלל ההודעות והצלצולים שבאמתחתך לא יתרמו לבטריה קוביות,

אם נוכחות באתר נספרת בבטריה, לטעמי, התחרות היא הבטריה של מי ריקה יותר
אגב, בעברית אומרים סוללה...

welcome באמת נשמע איזה ניק שפתחו בכדי לדברר את תהליך השדרוג מול העליהום שקפץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה