עזרה פרצו לי למחשב,תכנסו לעזור!

נורה אדומה

משתמש פעיל
או שסתם עובדים עלי????
וזו ההודעה שנשלחה:

שלום,

האם שמת לב ששלחתי לך הודעה מחשבונך?

כן, זה פשוט אומר שיש לי גישה מלאה למחשב שלך, אני יכול לראות אותך, להפעיל את המצלמה והמיקרופון שלך ללא שתוכל להבחין בכך וגם לגשת לרשימת אנשי הקשר שלך ולכל ההתכתבויות שלך וכן לכל הקבצים המסמכים והתמונות ששמורים במחשבך. כמו כן יש ברשותי את פרטי כרטיסי האשראי שהוזנו במחשב זה, וסיסמאות הגישה לכל האתרים אליהם ניגשתם אי פעם. כמו כן, אני יכול למחוק את כל התוכן של המחשב בלחיצת מקש.

יתכן שאתה שואל את עצמך, מדוע האנטי-ווירוס שלך לא זיהה את התוכנה הזדונית שהשתלתי במחשב?
תשובה: התוכנה הזדונית שלי משתמשת במנהל התקן, אני מעדכן את חתימותיו כל 4 שעות כך שהאנטי ווירוס שלך לא יזהה את הוירוס.

הכנתי קובץ שמכיל את כל התוכן האישי של המחשב שלך (התכתבויות תמונות וסרטונים אישיים ועוד) וכן את כל תוכן המייל שלך, אני מתכנן לשלוח אותו לרשימת אנשי הקשר שלך ולכל מי שהתכתבת איתו אי פעם במייל.

אם אתה רוצה למנוע זאת, העבר סכום של 500$ לכתובת הביטקוין שלי (אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, חפש בגוגל: "קנה ביטקוין").
ארנק הביטקוין שלי:
12Ss927B28nrmC617J4kxCC3Yc3453dssM9Hd
לאחר קבלת התשלום, אמחק את כל התכנים ששמרתי ממחשבך וכן את התוכנה הזדונית שמותקנת כרגע ואתה תוכל לשכוח מהמקרה הזה.

אני נותן לך 50 שעות (יותר מיומיים) לשלם.
ברגע שתפתח את המייל הזה התוכנה שלי מזהה את זה ושעון הספירה לאחור יתחיל לעבוד.

הגשת תלונה במקום כלשהו אינה הגיונית, מכיוון שלא ניתן לעקוב אחר אימייל זה כמו שלא ניתן לעקוב אחרי כתובת הביטקוין שלי.
אני לא עושה טעויות.

אם אגלה ששיתפת את ההודעה הזו עם מישהו אחר או כל נסיון אחר להתחכם, תיענש מיידית בשליחת הקובץ ובהשמדת המחשב שלך על ידי הפעלת המעבד ב100 אחוז.

זה מה שכתוב לי בהודעה, אחריה קיבלתי עוד אזהרה שאם תוך 24 שעות לא אשלם יתממשו האיומים
עכשיו אני מקבלת התראה אחרונה- ב11 בלילה יגמר הזמן, מה לעשות?
יש לי חשבונות ,סיסמאות ,מספרי אשראי ואני לא מבינה בכלל במחשבים.

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
או שסתם עובדים עלי????
וזו ההודעה שנשלחה:

שלום,

האם שמת לב ששלחתי לך הודעה מחשבונך?

כן, זה פשוט אומר שיש לי גישה מלאה למחשב שלך, אני יכול לראות אותך, להפעיל את המצלמה והמיקרופון שלך ללא שתוכל להבחין בכך וגם לגשת לרשימת אנשי הקשר שלך ולכל ההתכתבויות שלך וכן לכל הקבצים המסמכים והתמונות ששמורים במחשבך. כמו כן יש ברשותי את פרטי כרטיסי האשראי שהוזנו במחשב זה, וסיסמאות הגישה לכל האתרים אליהם ניגשתם אי פעם. כמו כן, אני יכול למחוק את כל התוכן של המחשב בלחיצת מקש.

יתכן שאתה שואל את עצמך, מדוע האנטי-ווירוס שלך לא זיהה את התוכנה הזדונית שהשתלתי במחשב?
תשובה: התוכנה הזדונית שלי משתמשת במנהל התקן, אני מעדכן את חתימותיו כל 4 שעות כך שהאנטי ווירוס שלך לא יזהה את הוירוס.

הכנתי קובץ שמכיל את כל התוכן האישי של המחשב שלך (התכתבויות תמונות וסרטונים אישיים ועוד) וכן את כל תוכן המייל שלך, אני מתכנן לשלוח אותו לרשימת אנשי הקשר שלך ולכל מי שהתכתבת איתו אי פעם במייל.

אם אתה רוצה למנוע זאת, העבר סכום של 500$ לכתובת הביטקוין שלי (אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, חפש בגוגל: "קנה ביטקוין").
ארנק הביטקוין שלי:
12Ss927B28nrmC617J4kxCC3Yc3453dssM9Hd
לאחר קבלת התשלום, אמחק את כל התכנים ששמרתי ממחשבך וכן את התוכנה הזדונית שמותקנת כרגע ואתה תוכל לשכוח מהמקרה הזה.

אני נותן לך 50 שעות (יותר מיומיים) לשלם.
ברגע שתפתח את המייל הזה התוכנה שלי מזהה את זה ושעון הספירה לאחור יתחיל לעבוד.

הגשת תלונה במקום כלשהו אינה הגיונית, מכיוון שלא ניתן לעקוב אחר אימייל זה כמו שלא ניתן לעקוב אחרי כתובת הביטקוין שלי.
אני לא עושה טעויות.

אם אגלה ששיתפת את ההודעה הזו עם מישהו אחר או כל נסיון אחר להתחכם, תיענש מיידית בשליחת הקובץ ובהשמדת המחשב שלך על ידי הפעלת המעבד ב100 אחוז.

זה מה שכתוב לי בהודעה, אחריה קיבלתי עוד אזהרה שאם תוך 24 שעות לא אשלם יתממשו האיומים
עכשיו אני מקבלת התראה אחרונה- ב11 בלילה יגמר הזמן, מה לעשות?
יש לי חשבונות ,סיסמאות ,מספרי אשראי ואני לא מבינה בכלל במחשבים.
זה באמת נשלח מהחשבון שלך?

נורה אדומה

משתמש פעיל
זה לא מתיחה לפורים?
הלוואי!
יש כאן מקצוענים שידעו להבדיל?
זה באמת נשלח מהחשבון שלך?
כן
באמת אולי תתנתקי מהאינטרנט
כי ברגע שאת לא מחוברת לרשת איך הוא יכול להשתלט לך על המחשב?
זה עוזר?, לכמה זמן להתנתק?

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
באמת אולי תתנתקי מהאינטרנט
כי ברגע שאת לא מחוברת לרשת איך הוא יכול להשתלט לך על המחשב?
לא רלוונטי.
בהנחה והאיום אמיתי אז הוא גיבה כבר את כל החומר אצלו.
השאלה היא האם המייל אכן נשלח מהחשבון האישי.

אופק עיצוב גרפי

משתמש צעיר
D I G I T A L
לא רלוונטי.
בהנחה והאיום אמיתי אז הוא גיבה כבר את כל החומר אצלו.
השאלה היא האם המייל אכן נשלח מהחשבון האישי.
גם אם הוא גיבה,
הוא לא יוכל למחוק לה את מה שקיים...
ככה לפי דעתי....

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה מראה שיש לו גישה לחשבון המייל שלך.
הייתי ממליץ להתייעץ עם טכנאי מחשבים מומחה.
בכל מקרה כדאי לגבות את כל החומר שקיים אצלך במחשב למקרה שהוא ימחק את הכל, לחסום חשבונות אשראי וליצור קשר עם הבנקים וכדו' שהקודים שמורים בחשבון שלך.

חמניה

משתמש מקצוען
אולי זה יעזור

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

נורה אדומה

משתמש פעיל
זה מראה שיש לו גישה לחשבון המייל שלך.
הייתי ממליץ להתייעץ עם טכנאי מחשבים מומחה.
בכל מקרה כדאי לגבות את כל החומר שקיים אצלך במחשב למקרה שהוא ימחק את הכל, לחסום חשבונות אשראי וליצור קשר עם הבנקים וכדו' שהקודים שמורים בחשבון שלך.
כיום שאני לא מבינה כלום במחשבים אצטרך הסבר מפורט
איך חוסמים חשבונות אשראי?
האם יעזור לי להחליף סיסמא למייל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה