פרסומת תרפיה במשחק

mirif

משתמש מקצוען
(דבר ראשון. מה זה תרפיה במשחק?
מי שלומדת תרפיה במשחק ביכולתה לשדרג את זמן האיכות שלה עם הילדים, ולהפוך את שעת המשחק היומית הרגילה לכלי רב עוצמה. כלי שמחזק את התקשורת בין האמא לילד, מעשיר את האנטילגנציה הרגשית של הילד ועוזר לאמא להבין את עולמו הרגשי. בעצם רכישת כלים לטיפוח מיומנות הוריות דרך משחק.)

הפניה היא כאן לאמא. אמא ממוצעת עם נקיפות מצפון שהיא לא אמא מספיק טובה, ושהיא לא משקיעה מספיק בילד שלה (מוכר?). היא טרודה ועסוקה, יש לה על הראש אין ספור דאגות, בעיות ועיסוקים ואין לה מספיק זמן בשבילו. אבל אחרי הכל הילד הוא הדבר הכי חשוב ויקר לה.

בפרסומת יש מסר מרגיע לנקיפות מצפון הטורדניות האלה. גם חצי שעה ביום שאותו את מקדישה - זה לא כל כך מעט, עם לימוד, הדכה והכוונה זה יכול להיות המון.
יש 2 מודעות מקדימות ואחת סוגרת עם התינוק.
מצורף הסלוגן: "לשחק זה לא משחק"
חוות דעת בבקשה.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 312.8 · צפיות: 18
  • 83769.jpg
    KB 311 · צפיות: 14
  • 83769.jpg
    KB 1,022.2 · צפיות: 13

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אני לא אמא, ככה שאני לא יודע אם זה היה מרגיע אותי, הרעיון נראה טוב.
התמונות צרובות לא הכי. ויש דאבלספייס (רווח מיותר) בין המילים 'שתביא להעלאת'.

הוספתי את התמונה מספר 3 בפורמט Rgb.

קבצים מצורפים

• ment.jpg
    ment.jpg
    KB 77.2 · צפיות: 13

זעליג_GP

משתמש צעיר
התרשמות כללית טובה מאוד.

אבל לא בא לי להתאמץ לקרוא את הטקסט למטה
את אמורה להתאמץ כדי שלא אצטרך להתאמץ :)
בכלל, משהו לא זורם שם (אין משפט שנגמר בסוף שורה) למרות שהתוכן נראה משכנע.

אני לא הייתי ממקם אותו שם, היות והוא עיקר המסר, בלעדיו, אין לי מושג במה המודעה עוסקת.
הגודל דווקא טוב, אבל אולי באמצע המודעה.

ואגב, מאוד אהבתי את הסלוגן: לשחק זה לא משחק. אבל תחשבי עליו כשלט אזהרה מחשמל זה יותר מתאים, הוא נותן תחושה שלילית.
אם יש התעקשות להישאר עם סלוגן זה, הייתי מוסיף: רק. (לשחק זה לא רק משחק) או לשחק זה הרבה יותר ממשחק. או שרציתם להוסיף רצינות לענין? אבל אמרת שיש לה כבר נקיפות מצפון...

אולי: אהבה נשחקת :):):) סתם

zevUP

משתמש פעיל
הרעיון והמודעה על כיוון טוב, התמונות לא כל כך לדעתי
אני חושב שבשתי המודעות הראשונות התמונות בכלל לא מתאימות זה לא משדר משחק, בלון ובלון מפוצץ? גומיה? אני חושב שיותר טוב לשים משחק ילדים כלשהוא, או יד אוחזת בצעצוע, שישודר יותר בהסתכלות ראשונה הענין של משחק

מה דעתכם חולקים/מסכימים על דבריי???

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם הבנתי נכון, זה הרעיון של למתוח/למלא - בלון יכול להיות סמרטוט ויכול להיות לב גדול ויפה - תלוי אם הוא מלא או ריק. כך חצי שעה יכולה להיות מלאה או "סתם".

מצד שני, אני גם חושבת שצריך להכניס יותר תחושה של ילדותיות, משחק, משהו שקשור כדי באמת למשוך את העין של האמא שמביטה במודעות הללו, לקשר זאת מיד לילדים כדי שלא יצטרכו להתאמץ לקרוא (כי לא כולן מתאמצות)

mirif

משתמש מקצוען
נכון זה הרעיון.
והייתי שמחה אם הייתם מעלים רעיון איך להפוך את המודעה לילדותית יותר ורעיונות נוספים על משקל הבלון והגומיה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי ילד שמשחק בקוביות וכיתוב:
"חצי שעה ביום בונה את עתידו" או משהו בסגנון לא יודעת, זה בשליפה.

אבל חייב ילד יותר גדול, תינוק זה בד"כ טיטולים או מטרנה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה