פרסום תוסף - שנמוך וורדפרס לגרסא קודמת

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
ערב טוב, היום עדכנתי את האתר שלי לגרסא 5.0 ומסתבר שהדבר שבר לי את האתר ובעצם לא ניתן היה לפרסם פוסט / דף חדש...
אבל די מר מצאתי לעניין פיתרון בעזרת התוסף הנפלא הבא ולכן מפרסם אותו פה שאם מישהו יסתבך יהנה מזה גם ויחסוך לעצמו עבודה.

התוסף נקרא בשם המפתיע :) WP Downgrade
ניתן להורדה מכאן
פסוט להיכנס להגדרות שלו, לסמן לו איזה גרסא את/ה רוצה להתקין לשמור שינויים לבצעם ובום הכל מסודר :)
מקווה שעזרתי למישהו

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לשמנך גירסה זה לא דרך טובה להתמודד עם הבעיה כי אתה חוסם את האפשרות לעדכן את המערכת לגרסה 5 ומעלה. בנוסף לא בטוח ששנמוך גרסה מבטלת עדכונים אוטומטיים ויכול להיות שבעדכון הבא המערכת שוב תתעדכן ולא תוכל לערוך את העמודים שוב בגלל גוטנברג.
אם זה המצב תוכל לבנתיים לעצור את העדכונים האוטומטיים:
https://www.yydevelopment.co.il/מדריכים-לוורדפרס/ביטול-עדכונים-בוורדפרס/

וורדפרס אפשרו לבטל את גוטנברג באמצעות התוסף Classic Editor וזאת הדרך הרשמית לבטל את העדכון. אני אנסה לפרסם מדריך מסודר בימים הקרובים אם יהיה לי זמן.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ערב טוב, היום עדכנתי את האתר שלי לגרסא 5.0 ומסתבר שהדבר שבר לי את האתר ובעצם לא ניתן היה לפרסם פוסט / דף חדש...
אבל די מר מצאתי לעניין פיתרון בעזרת התוסף הנפלא הבא ולכן מפרסם אותו פה שאם מישהו יסתבך יהנה מזה גם ויחסוך לעצמו עבודה.

התוסף נקרא בשם המפתיע :) WP Downgrade
ניתן להורדה מכאן
פסוט להיכנס להגדרות שלו, לסמן לו איזה גרסא את/ה רוצה להתקין לשמור שינויים לבצעם ובום הכל מסודר :)
מקווה שעזרתי למישהו
השאלה היא מדוע נוצרה הבעיה הזו, ואיך ניתן למנוע אותה.
(התוסף הזה הוא לא מניעה כי אם עקיפה).

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
לשמנך גירסה זה לא דרך טובה להתמודד עם הבעיה כי אתה חוסם את האפשרות לעדכן את המערכת לגרסה 5 ומעלה. בנוסף לא בטוח ששנמוך גרסה מבטלת עדכונים אוטומטיים ויכול להיות שבעדכון הבא המערכת שוב תתעדכן ולא תוכל לערוך את העמודים שוב בגלל גוטנברג.
אם זה המצב תוכל לבנתיים לעצור את העדכונים האוטומטיים:
https://www.yydevelopment.co.il/מדריכים-לוורדפרס/ביטול-עדכונים-בוורדפרס/

וורדפרס אפשרו לבטל את גוטנברג באמצעות התוסף Classic Editor וזאת הדרך הרשמית לבטל את העדכון. אני אנסה לפרסם מדריך מסודר בימים הקרובים אם יהיה לי זמן.
תודה אנסה זאת, אכן אני ודע לזה הבעיה שקרתה לי זה שלאחר השדרוג כאשר באתי לפרסם עמוד / פוסט פשוט קיבלתי דף לבן לא שום הודעת שגיאה לא כלום ניסיתי לבטל תוספים וכו ולא הצלחתי להבין את שורש הבעיה, מאחר שמיהרתי הלכתי על הפיתרון הקל של שנמוך.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, לי העדכון האוטומטי לגרסה 5 מחק את ההתערבות הידנית שעשיתי בפוטר של התבנית.
(החזרתי את זה כבר לקדמותו, אבל לא ידעתי שצריך בשדרוגים לבדוק שלא מתרחשים דברים מעין אלו).

בנוסף, כל מיני פונקציות בעברית שהיו בתבנית, כגון הגדרות וכדו', כעת הם באנגלית.

אבל גרוע מזה:
אין לי כעת אפשרות לערוך את הדפים הקודמים שלי במצב הישן.

בשביל לערוך או לשנות משהו בדף קיים, מה שאני מוצא כעת אופציה,
זה רק ע"י מה שהוא נותן לי להמיר לבלוגים.

אבל אז, כל העיצוב שעשיתי לטקסט נאבד,
וכן גודל התמונות המשובצות בעמוד משתנה למינימום ולא כפי שהיה.

מה ניתן לעשות לכך?

נערך לאחרונה ב:

rutt

משתמש מקצוען

גם לי הייתה אותה בעיה, ומצאתי שהבעיה אצלי הייתה בכך שהיה לי פלאגין ששימש כתוסף לעורך הקלאסי של וורדפרס [עם תכונות עריכה מורחבות] וכנראה זה יצר התנגשות. כיביתי את הפאלגין והעורך החדש חזר לעבוד.
לא ניסיתי עדיין לערוך פוסטים ישנים יותר.

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אגב, לי העדכון האוטומטי לגרסה 5 מחק את ההתערבות הידנית שעשיתי בפוטר של התבנית.
(החזרתי את זה כבר לקדמותו, אבל לא ידעתי שצריך בשדרוגים לבדוק שלא מתרחשים דברים מעין אלו).

בנוסף, כל מיני פונקציות בעברית שהיו בתבנית, כגון הגדרות וכדו', כעת הם באנגלית.

אבל גרוע מזה:
אין לי כעת אפשרות לערוך את הדפים הקודמים שלי במצב הישן.

בשביל לערוך או לשנות משהו בדף קיים, מה שאני מוצא כעת אופציה,
זה רק ע"י מה שהוא נותן לי להמיר לבלוגים.

אבל אז, כל העיצוב שעשיתי לטקסט נאבד,
וכן גודל התמונות המשובצות בעמוד משתנה למינימום ולא כפי שהיה.

מה ניתן לעשות לכך?

עדכונים בהחלט יכולים לגרום לבעיות במיוחד אם התוספים והתבנית באתר שלך לא מעודכנים ביחד עם העדכון של המערכת.

אני באופן אישי מבטל עדכונים אוטומטיים ומעדכן את האתר באופן ידני אחרי שאני עושה לא גיבוי. כך אני יכול להימנע מסוג הבעיות שאתה נתקלת בהם.

אני לא בטוח מה אפשר לעשות במקרה שלך אם הנזק כבר נעשה. אם אין לך גיבוי אז כדאי שתתחיל לעשות גיבויים מידי פעם בעתיד.

אם עדיין לא מצאת פתרון אז עשיתי מדריך שמסביר איך לבטל את העורך החדש ואיך לחזור לעורך התוכן הישן.
https://www.yydevelopment.co.il/מדריכים-לוורדפרס/ביטול-גוטנברג-בוורדפרס/

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
עדכונים בהחלט יכולים לגרום לבעיות במיוחד אם התוספים והתבנית באתר שלך לא מעודכנים ביחד עם העדכון של המערכת.

אני באופן אישי מבטל עדכונים אוטומטיים ומעדכן את האתר באופן ידני אחרי שאני עושה לא גיבוי. כך אני יכול להימנע מסוג הבעיות שאתה נתקלת בהם.

אני לא בטוח מה אפשר לעשות במקרה שלך אם הנזק כבר נעשה. אם אין לך גיבוי אז כדאי שתתחיל לעשות גיבויים מידי פעם בעתיד.

אם עדיין לא מצאת פתרון אז עשיתי מדריך שמסביר איך לבטל את העורך החדש ואיך לחזור לעורך התוכן הישן.
https://www.yydevelopment.co.il/מדריכים-לוורדפרס/ביטול-גוטנברג-בוורדפרס/
תודה על תגובתך, כבר מהתגובה השניה שלך הצלחנו לפתור את התקלה, למרבה הפלא, העדכון של הערכת עיצוב לכך שתתאים עם הגרסא 5 ומעלה הגיע באיחור ולכן נגרמה התקלה..
כרגע זה עובד אמנם עוד מקרטע אבל עובד :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה