פרסום חזק, חזק?

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חזק חזק

נכתב ע"י מיכל123;507268:
02-5715591
הפרסום עובד פצצה, פשוט מומלץ
אל"מ איך הפרסום שם עובד (המדד העיקרי הוא אם הלקוחות מתחלפים שם או נשארים),
אך את פרסמת שם בעמוד הראשון, ועמוד ראשון אכן בכל עיתון דלוח או חזק הוא חזק, כי עמוד ראשון בעיתון זה כמו 'פלייר' שמעלים אותו הביתה.. בניגוד לפרסום פנימי שהאפקט שלו הוא אם הלקוחות מחפשים לנשום מודעות או לא. תנסי פרסום בעמוד פנימי, ואי"ה בהצלחתך, תוכלי לספר גם לנו..

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
פרסום חזק בעמוד פנימי

נכתב ע"י אלי אלימלך;507453:
ב"ה אין לי נתיב יש לי רימון :)

זה לא כל כך נכון, כי פרסמנו גם בעוד עיתונים מכובדים (יומיים ושבועונים) גם בעמוד ראשון, והתוצאות בחלק מהעיתונים היו מאד חלשות.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אני מקבלת אותו הביתה מידי שבוע, ת'אמת יש לו כוח, אבל, עדיין הוא לא נכנס מספיק, בב"ב יש את כוח הפרסום שמכיל עשרות עמודים, מי שמחפש לקנות בגדים במכירה למשל, יחפש במגזין שיש לו יותר עמודים, ואיתו הוא יסתובב בסבב הקניות, כי ימצא בו יותר תוכן...
כשכל יום יוצא מגזין כזה חדש, אני אישית עוברת בעיקר על הגדולים, על כוח הפרסום, ועל העיתונים מרכז הענינים וקול העיר.
אין לי כ"כ סבלנות לניירת, אבל אולי זו רק דעתי.
בהצלחה

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
במודיעין עלית הוא מגיע כל שבוע,
ואני חושבת שהוא יותר מתאים לעסקים בירושלים / בני ברק. כי מאזורים מרוחקים יותר זה פחות מעניין את האנשים להסתכל.
אלא אם כן זה מוצר בתפוצה ארצית או עסק מאד מפורסם שיגיעו אליו מכל מקום וכד'. צריך לשקול!
אני למשל מרפרפת מאד מהיר, מה שאני מכירה מאזור ילדותי מעניין, ומה שארצי- גם כן, והשאר לא!
מה שחבל שהדף דקיק ולא מאד על רמה.

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י משי 1;508133:
אני למשל מרפרפת מאד מהיר, מה שאני מכירה מאזור ילדותי מעניין, ומה שארצי- גם כן, והשאר לא!
מה שחבל שהדף דקיק ולא מאד על רמה.
החברה במודיעין עילית ובפריפרייה חושבים שבגלל שמדפיסים להם עיתונים 6000 עותקים בכרומו 90-130 גרם שטוח, אזי כל המקומונים הגדולים צריכים להדפיס כך.
ובכן אין אפשרות שרידה למקומון מעל 15000-18000 עותקים בהדפסת אופסט על 90 גרם.
לענ"ד יש בעיה בקונפסט כזה של עיתון, מכיוון והעסקים הגדולים שאכן צריכים פרסום ארצי עושים את זה יותר בצורה תדמיתית ולא מכירתית, וזה ניתן רק בעיתונים הארציים. או לפחות בפורמטי הטבלואיד למיניהם.
יש בודדים (כמו בר-כל, נתיב החסד, יש, כפר השעשועים וכו', ואפילו אגד, וכו') שהם גדולים וצריכים פרסום ארצי מכירתי, ואכן הקונספט הזה מתאים להם. אם יש בזה כדי חלוקת 32 עמודים? מסופקני. אבל יהודים טובים עושים פרנסה טובה זה כבר סיבה לפרגן.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אלי אלימלך;508189:
החברה במודיעין עילית ובפריפרייה חושבים שבגלל שמדפיסים להם עיתונים 6000 עותקים בכרומו 90-130 גרם שטוח, אזי כל המקומונים הגדולים צריכים להדפיס כך.
ובכן אין אפשרות שרידה למקומון מעל 15000-18000 עותקים בהדפסת אופסט על 90 גרם.
לענ"ד יש בעיה בקונפסט כזה של עיתון, מכיוון והעסקים הגדולים שאכן צריכים פרסום ארצי עושים את זה יותר בצורה תדמיתית ולא מכירתית, וזה ניתן רק בעיתונים הארציים. או לפחות בפורמטי הטבלואיד למיניהם.
יש בודדים (כמו בר-כל, נתיב החסד, יש, כפר השעשועים וכו', ואפילו אגד, וכו') שהם גדולים וצריכים פרסום ארצי מכירתי, ואכן הקונספט הזה מתאים להם. אם יש בזה כדי חלוקת 32 עמודים? מסופקני. אבל יהודים טובים עושים פרנסה טובה זה כבר סיבה לפרגן.

אם פרסום חזק היה מוציא את העיתון על נייר כרומו 90 גרם, לדעתי הגדולים היו עוברים לפרסם אצלו אפילו אם המחיר היה כפול ומכופל. כל מפרסם שמעוניין למתג את עצמו מעדיף לפרסם במחיר יותר גבוה כשלשה ארבעה שבועות בפרסום מכובד, מאשר 10-15 שבועות בעלון פשוט.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חשבתי שהוא לא אפקטיבי, כי אני מתלהבת מ50% באיזה מכירה ובסוף זה בקרית ספר ואין לי שם שיג ושיח.....

אבל השבוע, חיפשנו כבר כמה חדשים משהו, ולא מצאנו בעיר ופתאם ראינו שם בפרסומת ירושלמית, שלחנו משהו וקנה- אז הנה זה כן אפקטיבי.

לדעתי גרפיקאית שיכולה לעבוד עם כל הארץ או חנויות עם סניפים בכמה מקומות בארץ- שווה להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה