פרסום באתר של פרוג

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
היום חשבתי על כך שחבל שאין בפרוג פרסומות, הם היו יכולים לעזור למנהלי האתר להמשיך ולתחזק את האתר (וגם להרוויח משהו... מגיע להם).

ואז נזכרתי שיש לי "חוסם פרסומות" ADBLOCK/

הורדתי אותו מהאתר הזה ושמחתי לראות שטעיתי.

מכאן קריאה לגולשי האתר, אפשרו פרסומות באתר הזה (אני מאמין שאין כאן פרסומות עם בעיות) וכך תוכלו להחזיק את האתר לאורך ימים ושנים ולהכיר טובה למנהלי האתר.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אדרבה, שמישהו יפתח תוסף שמאפשר להשאיר את ADBLOCK [לא שייך בלעדיו], עם אפשרות לאשר/לחסום אתרים לפי רשימה :)

asf

משתמש פעיל
יש כזה דבר לראות אם משתמשים בAD BLOCKER אולי להוסיף את זה לאתר הה ואוטמתי מי שיש לו AD BLOCKER מקבל הודעה לאפשר הפרסומת מהאתר

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י רמה פלוס;1475610:
אדרבה, שמישהו יפתח תוסף שמאפשר להשאיר את ADBLOCK [לא שייך בלעדיו], עם אפשרות לאשר/לחסום אתרים לפי רשימה :)

אפשר לפתוח אתרים מסוימים, אני פתחתי את פרוג. ואפשר גם לשמור את הרשימה ולייצא אותה/לייבא למחשב אחר.

3llCN nNe

משתמש חדש
אני חושב שכדאי שפרוג (או סתם מתנדב) יעלו את הפרסומות כהודעה בפורום לטובת אלו שחברת הסינון חוסמת להם את הפרסום (כמוני למשל) או שהחוסם הפרסומות מותקן להם.

מי יוזם פניה להנהלת האתר בענין?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רמה פלוס;1475610:

לא צריך תוסף,בכל אתר שאתה נמצא יש אפשרות ללחוץ על הכפתור של אדבלוק בסרגל למעלה, נפתח תפריט ובו יש אפשרות - נטרול בכל האתר, או נטרול בדף זה בלבד, או נטרול מוחלט (כשבכל רגע אפשר להחזיר באותה לחיצה את האדבלוק לעבוד)
אצלי יש פרסומות בפרוג, ורק בפרוג.
(אבל רק בדף הבית, כי זה מאט לי את הדפדפן)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה