פריצת פלאפון טאצ'

refael

משתמש רשום
הדרך הפשוטה והקלה נבדק ועובד!
היא להוריד את התוכנה ב
http://hotfile.com/dl/96974724/fab3c80/ivt.bluesoleil.8.0.338.0.dlwave.info.rar.html
ולאחר מכן להגדיר אותה על חיפוש אוזניות וכל תמונה שרוצים מסמנים אפשרות שלח אל התקן בלוטוס והוא ימצא את הטלפון שלכם וישלח.התמונות נמצאות בטפטים וניתן לעשות אותם כרקע.
עובד נהדר!
שאלות נוספות ניתן לשלוח בפרטי.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י refael;523199:
היא להוריד את התוכנה ב
http://hotfile.com/dl/96974724/fab3c80/ivt.bluesoleil.8.0.338.0.dlwave.info.rar.html
ולאחר מכן להגדיר אותה על חיפוש אוזניות וכל תמונה שרוצים מסמנים אפשרות שלח אל התקן בלוטוס והוא ימצא את הטלפון שלכם וישלח.התמונות נמצאות בטפטים וניתן לעשות אותם כרקע.
עובד נהדר!

לאן להוריד ? למחשב הנייד ? לפלאפון ?

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י refael;523199:
היא להוריד את התוכנה ב
עובד נהדר!
התקנתי את התוכנה
אבל כנראה שצריך לפרוץ אותה -כי על מה שאני לוחץ מכל הסימנים (אוזניות, בלוטוס וכו')אז אין שום תגובה
אז מה אני עושה עכשיו?

ת

תפארת1

אורח
מישהו יודע איך פורצים LG הכשר של אורנג' זה גם טאץ

refael

משתמש רשום
נכתב ע"י LLEEVV;524617:
התקנתי את התוכנה
אבל כנראה שצריך לפרוץ אותה -כי על מה שאני לוחץ מכל הסימנים (אוזניות, בלוטוס וכו')אז אין שום תגובה
אז מה אני עושה עכשיו?

זה מוגבל עד 2 מגה בחינם בכל פעם
זה טוב לתמונות
מדריך מפורט תמצא כאן
http://koshercall.blogspot.com/

ת

תפארת1

אורח
כמה שביררתי את הLG אף אחד לא ידע לומר לי
אולי יהיה למישהו כאן פתרונים

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י אסתי קונץ;506391:
עושים את זה כך:
1מדליקים את הבלוטוס
2 מכבים את הפאלפון
3וכאשר מדליקים אותו שוב שהוא עוד לא נדלק עד הסוף ועוד לא כיביכול קלט את כל הנתונים,
4 ע"י בלוטוס אחר [לא כשר] מחפשים אתהמכשיר והוא אמור לקלוט את הפלאפון הכשר וכך מעבירים את התמונות, ושירים יש אפשרות להעביר גם אבל זה נכנס למקום אחר שיש איזה שהוא קוד[שלא ידוע לי] שכך מגיעים אל השירים וזה בלי אפשרות לצלצול
בצלחה רבה[מקווה שהסברתי את עצמי ברור]

לאחותי יש כזה מכשיר, ובאמת מישהי אמרה לה שככה היא הצליחה, ואנחנו ניסינו עם מכשיר אחר (בלאקברי) ועם לפטופ
אבל כמו שתנחום אומר לא הולך...
וזה מה שגם היה לנו....
נכתב ע"י תנחום;512231:
מה שכן - הלפטופ והטלפונים הלא כשרים זיהו אותו כשכביתי והדלקתי את המכשיר (בעת הדלקת המכשיר) כשמנסים להעביר המכשיר שואל אותך האם לקבל נתונים מהמכשיר/מחשב? אך כשאתה מקיש על ה-כן הבלוטוס אינו מעביר כלום, במחשב הוא נתקע ואינו מעביר, ובטלפונים הלא כשרים הוא מראה על שגיאה בהעברת הקבצים.

מי שיכול/ה לעזור כדי שאוכל להעביר קבצים דרך הבלוטוס, אשמח מאוד.

תודה מראש.
גם אני אשמח... (יותר נכון אחותי.....:rolleyes:)

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רק אני לא מצליחה? נראה לי שאין לי רכיב בלוטוס במחשב. איך מקריצים כזה דבר?

פרסום דובדבן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואין דרך להתקין איכשהו במחשב בלי זה? (עד שאני אלך לקנות... המשיח יבוא... [אוףףף, יחד עם השלח תודה נעלמו לי גם הסמיילים.])

צלם

משתמש חדש
פריצת פלאפון נוקיה של סלקום

משהו יודע איך פורצים את הנוקיה הכשר החדש המתקפל של סלקום להעלות לשם תמונות ומוזיקה
תודה רבה

טויטו770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו יודע איך פורצים את הטאצ' הכשר של חברת פלאפון דגם GT S3370B?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה