הגיבן

משתמש סופר מקצוען
0 פרופיל_עי_הגיבן.jpg

[פרופיילינג.
פועל. הגדרת המאפיינים הבולטים באובייקט הנחקר
לצורך יצירת התמונה שתתאר את האובייקט בקירוב המרבי.
הסליק 148.]

כשהתקבלתי במזל”ט לקהילת המאיירים ידעתי שתמונת פרופיל היא חובה עבורי. משהו שיזהה אותי עם כל התגובות שלי. משהו שיודיע לפרוגיסטים שזה אני. ישבתי ליד שולחן העבודה שלי והתחלתי למתוח קווים, למדוד זוויות, לקבוע אורכים והצלחתי להמציא לי לוגו. *פרצוף מבסוט במיוחד*

בזמנו חשבתי שסקיצה זו יצירה ראויה להערכה, לכן ניסיתי להעלות את זה:
1 לוגו.PNG
אחרי מספר נסיונות שליחה כושלים שקיבלו אחר כבוד את תגובות המערכת (האוטומטית, בטוחני); “?”, “??”, “לא ברור?!”
הבנתי שיש לקחת את “הלוגו העסקי לפרוג” ברצינות.

שלפתי גיליון בריסטול גדול, ישבתי לרנדר את הלוגו באופן המפורט ביותר שהצלחתי להעלות על דעתי, חתכתי את הבריסטול לחלקים כדי לסרוק אותו בסורק 4A של השכנים, ודאגתי לפתוח לו אשכול ייעודי. מצוידת בכל ההכנות המקדימות האלה, ניגשתי שוב להציע את הלוגו בפני וועדת הקבלה. הפעם אמנם קיבלתי תגובה דומה לקודמות, אבל למרות הכל הלוגו התקבל והתקבע כתמונת הפרופיל שלי, וזה העיקר.

2 לוגו.png

אז היה היה פעם לוגו.

קרו כל מיני דברים והמערכת (האוטומטית, כמובן) הסירה את “דגם המצלמה” שלי ביחד עם הלוגו. אם זה היה אמור להיות עונש, אין מה לאמר, הרובוטים של המערכת יודעים לתת את המכה שתפגע במקום הכי רגיש. *פרצוף אומלל במיוחד*

בעסקי הבלוגולוגיה (:rolleyes:) תמונת פרופיל היא הכל. בלי תמונת פרופיל אני כלום. הגיגים אנונימיים נעלמים שלא מזוהים אם אף ניק. מיהרתי לטפל בפנצ’ר וניסיתי להעלות את זה:

3 לוגו.jpg

ואת זה:

4 לוגו.JPG

אולי ציור של פנים יעבור את הצנזורה?

5 פרופיל.jpg

אוקי, אוקי. אני מודה. שוב התבלבלתי בין סקיצה ליצירה מוגמרת. צריך לקחת את הלוגו באמת ברצינות. תודה למערכת הערנית של פרוג שהחזירה אותי למסלול.

חזרתי לשולחן העבודה בניסיון לאפיין את הדמות שלי. במקרה הזה זה היה קל כי, ובכן, מדובר בי אחרי הכל. תחילה - סיעור מוחות. התחלתי לקשקש כמה thumbnails (תמונות ממוזערות? תמונונים?) כדי לראות איזו פוזה הכי תתאים. אם תשימו לב, רוב התמונונים מורכבים מאותם קווים כלליים, כי האמת היא שהקונספט התפתח דיו בראשי כבר מהתמונון הראשון. (אני מתחילה לאהוב את המילה הזו יותר ויותר.)

6 תמונונים.jpg

כבר תכננתי לרנדר את הרעיון הסופי בעיפרון אבל אז @ליהיא הודיעה על האתגר הזה.
הזדמנות להעתיק ציירים אחרים באישור בלי שיקראו לי רמאי?

אז השגתי לי מחשב וקניתי לי לוח.
7 אתגר_סגנונות_עי_הגיבן.jpg

המשך יבוא...

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אין...מילים...נעתקו מפי.
כבר אמרתי אלופה בין לאומית!

ליקי ;)

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
[QUOTE="הגיבן, [/ATTACH]

המשך יבוא...[/QUOTE]

את אמרת!

הקיפוד המעופף

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אין מילים...
חוץ מזה שעדיין אין לך לוגו...

ניסים קסטרו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
וואוו חייב לומר שניסיתי להבין.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה