פרויקט רייסדרור בית שמש

מנהלת כספים

משתמש חדש
משהו יודע לגבי מוסדות לימוד ליטאיים לפרויקט רייסדור ד 3?
האכלוס אוטוטו? מעון, גני בנות חיידר אודה למידע

רוחי ב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
5 בנינים כבר קיבלו טופס 4,
2 צריכים לקבל אחרי החג

חיקל

משתמש רשום
מצד שני אנשים מאמינים בחברה, ונראה לי שהעזרה היחידה שאנחנו יכולים לתת להם זה לפרסם שהם יבואו לברר אצל מי שכבר קנה ולא יסחף ממשרד היח"צ שלהם שזה המשרד היחיד שעובד מעולה

רוחי ב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
הם עכשיו מפרסמים על פרויקט מטורף בבני ברק, מענין אותי אם גם שם יסבנו ככה את הקונים...
ממה שאני הבנתי, שאר הפרויקטים שלהם בשנים האחרונות ששווקו לציבור החילוני היו ברמה ובשירות פי כמה,
בלי צורך להתחנן על כל דבר אלמנטרי ובלי קמצנות מטורפת על כל פיפס במפרט הטכני.
ואת זה אומרים העובדים של רייסדור עצמם (הם דיברו על הפרויקטים ברמת גן ובכרמי גת).
כשבאנו לחתום חוזה כולם אמרו לנו שרייסדור נחשבת לחברה אמינה שבונה בצורה מקצועית ביותר, אני עדיין מחפשת את המקצועיות :(

רוחי ב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
מצד שני אנשים מאמינים בחברה, ונראה לי שהעזרה היחידה שאנחנו יכולים לתת להם זה לפרסם שהם יבואו לברר אצל מי שכבר קנה ולא יסחף ממשרד היח"צ שלהם שזה המשרד היחיד שעובד מעולה
תכלס, אין היצע, אם יש הצעה טובה במחיר טוב, אנשים לא יורדים כ"כ מהר מעסקה שמתאימה להם, גם אם הם ישמעו דברים ממש גרועים.

חיקל

משתמש רשום
אבל מה שכן אפשרי זה שאנשים לא ישמעו רק שהכול מעולה
וזה מוטל עלינו, לפרסם זהקבלן הוא חרדי והוא מכיר את כל החולשות של החרדים והוא בונה על זה.....

חיקל

משתמש רשום
הוא הכניס צינורות של האינסטלציה שכבר לא משתמשים עם זה 8 שנים, שכח לעשות בצינורות אטמי ריח (ז"א שהחור של היוב קצת יותר עמוק ככה שלא יוצא ריח מהביוב), לובי מתחת לכל ביקורת, והעיקר אין שירות, אין לך עם מי לדבר. כל הפיתוח מסביב כלל לא מעניין אותם (הוא הקבלן היחיד שאכלס פרויקט בלי מעברים בין הבניינים וכן גן העיר מוכן, וחצי שנה אחרי האיכלוס העירייה עדיין לא התחיל לבנות כי הקבלן עדיין לא שילם) וכו' וכו'

אם אתה רוצה לשמוע במשהו ספציפי תגיד לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה