פרויקט רייסדרור בית שמש

ישראל 26

משתמש חדש
מעוניין בהחלפת מידע בכל הנושא של רמת בית שמש ובפרט על פרוייקט רייסדור

ישראל 26

משתמש חדש
אני קניתי בפרוקייט בד3 קנית בד4? מכיר את הקבלן? ידוע לך לגבי לוח הזמנם שלו למסירת דירות ולגבי האיכות שלו?

אנשל

משתמש חדש
הקבלן לא יודע, אבל המסירה בד4 אמורה להיות ב30/6/22 ובד'3 כמה חודשים קודם אבל איך זה שלא רשום לך בחוזה תאריך איכלוס ?האיכות בעיקרון נראה טוב לפי המפרט שבסטנדרט שזה גבוה
מה כן ידוע לך לגבי האוכליסה לטאים חסידים?

חיקל

משתמש רשום
בד' 3 האכלוס אמור להיות בעזהי"ת 20/12/2021
האכלוס נראה חצי על חצי

ישראל 26

משתמש חדש
הקבלן לא יודע, אבל המסירה בד4 אמורה להיות ב30/6/22 ובד'3 כמה חודשים קודם אבל איך זה שלא רשום לך בחוזה תאריך איכלוס ?האיכות בעיקרון נראה טוב לפי המפרט שבסטנדרט שזה גבוה
מה כן ידוע לך לגבי האוכליסה לטאים חסידים?
רשום לי בחוזה אבל אני רוצה לדעת אם בכללי הם מוסרים בזמן או לפני/אחרי.לגבי הסגנון- ממה שהבנתי מהמשווק בד3 זה יהיה יותר חסידי ובד4 זה יהיה יותר מודרני אבל זה מה שהמשווק אמר אז כך בערבון מוגבל..

חיקל

משתמש רשום
אני לא יודע אם זה דברים שניתן לסמוך עליהם
אם הוא רוצה לשווק לך דירה בד' 4 ואתה ליטאי הוא יגיד לך שבד' 4 זה רוב ליטאי וכן להיפך
אני לא מאמין להם כלום אצל משווקים (כמעט) הכול כסף....

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש קבוצה נדמה לי מצילה או מדינה אחרת באזור שעושה עלייה ורכשו בגרין הילס- וולפסון בד- 4 .
אם יש למישהו מושג באיזה פרויקט של וולפסון בד -4, נשמח שיעדכן .
וכן אם יש למישהו מושג על האוכלוסייה בפרויקטים השונים בשכונה נשמח שיעדכן

תודה

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני מכיר כאלה שקנו ,בנתיב /אבני דרך/ וולפסון .
אם יש לך חומרים ומידע על הרמה ,סגנון אוכלוסייה שקנתה וכדו ,נשמח.

אנשל

משתמש חדש
איפה שאני קניתי אין לי מושג לכן מעניין לשמוע מה הסגנון בפוריקים באזור

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
במשתכן כמובן אין שליטה, אם כי נראה שב -4 יש קצת פחות משתכן. בחופשי יש את הקבוצה האמורה מחו"ל שעושה עלייה
וכן אני יודע שבעוד כמה פרויקטים מפוזרים משפחות סוג רוממה/רמה א ,מצד שני אני יודע על גם משפחות חסידיות שקנו שם .

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
נראה לי שזה יהיה יומרני מדי לקבוע כעת כשבקושי עלו טרקטורים על השטח ,
לקבוע איזה סגנון תהיה השכונה ,אבל בוודאות השכונה תהיה פחות סואנת מ- 1/2/3
משום שהיא פחות בתוך המסחרי והשאון היא תהיה לכאורה יותר שקטה מה שמטבע הדברים מביא אוכלוסייה שרוצה יותר את האיכות חיים השקטה ופחות את העומס.
מה עוד שאפשר לומר ,לכאורה ,שגם אם היא לא תהיה שכונה מודרנית היא וודאי תהיה שכונה כללית יותר עם סגנון אוכלוסייה אמיד יותר, ששם יש הכי הרבה תושבי חו"ל ע"כ אין חולק ,אבל עדיין זה לא סותר שהשכונה יכולה להיות אפילו עם רוב חסידי, בקיצור א"א לדעת נחכה ונראה איך יתפתחו הדברים.

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש למישהו מושג לגבי שמות רחובות ברמה ד 4

מוישי פרומן

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• Screenshot_20201022-183923_Chrome.jpg
    Screenshot_20201022-183923_Chrome.jpg
    KB 238.3 · צפיות: 75

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה