פרויקט "כרמי הגבעה" גבעת זאב

פרח בר

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני מעוניינת להשקיע בפרויקט "כרמי הגבעה" בגבעת זאב,
אשמח לקבל כל מידע אפשרי,
אמינות החברה, הפרויקט, ההתקדמות, כדאיות וכו'
תודה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
האם זה הפרויקט שחושן מגורים בונים?
אם כן, יש לי מידע חשוב למסור בפרטי

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
על בסיס מה את אומרת כך?
אני לא הולכת להסביר.
[לא פנויה להתעסק עם תביעות משפטיות]
בכל אופן כתבתי את דעתי בתור אחת שכבר השקיעה בכמה השקעות בחיים, ולמדתי דבר או שניים איפה כן להשקיע ומאיפה להתרחק.

lizi_g

משתמש פעיל
האם אתם יודעים בכלל מה לבדוק כשקונים קרקע ?
האם ידעתם שבגבעת זאב גם אם באמת הקרקע עברה לבעלותכם המלאה. מה שלא בטוח שאתם קונים אלא יותר בכיוון של הבטחה . יתכן ואין לכם גישה של דרך כי הקרקע לידכם היא של ערבים כך שאין לכם אפשרות לממש את הזבות.
וזה עוד לפני מיליון הוצאות שיש גם אם אין בעיות בבעלות .
עלות פיתוח יקרה מאוד הכל הרים.
אגרות למועצה.
עלות בניה של 8000 ש"ח לפחות למ"ר המון שטחים ציבוריים שתבנו חוץ מהדירה שלכם כי יחייבו אותכם רק לשם הדוגמה העלות של חניון קרקעי כל חניה 100000 במקרים רבים וזה כבר בסיסי לחייב היום לכל דירה.
ובטוח שהרשימה עוד ארוכה.
אגב כבר לפני 6 שנים מכרו שם האם אתם מכירים מישהו שקנה אז שיספר לכם על הסיפור הצלחה המסחרר הזה.........

ובוא נגיע לעיקר האם למי שמציע לכם לקנות יש בנין אחד קטן אי שם ברחבי הגלובוס במסגרת קבוצת רכישה שהוא בנה והאנשים שקנו אצלו יגידו לך שיקנו אצלו שוב או שבעצם הוא רק מוכר הבטחות כבר המון שנים ואנשיםרק נכוים ממנו.

תזכרו דבר אחד כסף לא גודל על העצים.

יש סיפור טוב שבאחת מהפעמים שהבורסה האמריקאית נפלה היה ברוקר שבבוקר מכר את הכל כולם שאלו אותו איך ידעת שבורסה תיפול היום?
הוא ענה להם שבבוקר שנכנסתי לבורסה הכושי שהיה מצחצח לי כל יום את הנעלים שאל אותי כמה שאלות על השוק מה כדאי לקנות או למכור תוך כדי הצחצוח כשהגעתי למשרד אמרתי לעצמי אם כל כושי כבר קונה ומוכר זהו השוק בבועה .
כל אחד יקח את הסיפור הזה לאיפה שהוא רוצה.
אבל לגבי קנית קרקעות ככלל הסיפור הזה הוא אולי מחדד את זה שסיפורי ההצלחות הם מעטים וודאי שלא דרך חברה שמשקיעה בפרסום כל כך מסיבי..............
ואידך זיל גמור

תבור

משתמש פעיל
קופצת על האשכול...
אני מבררת לגבי הדירות שהולכות להתאכלס בעוד חודש - חודשיים
בגבעת הבננה- גבעת זאב החדשה
האמת שקצת הפחידו אותי פה,
יש לנו ממה לחשוש, אם הבית כבר כמעט בנוי?

כמו כן, איזה סגנון פחות או יותר הולך להתאכלס שם?
ומלבד זאת- הייתי שמחה לקבל מידע על השכונה, ממי שמכיר,
האם מתאים למשפחה צעירה "אברכית"?
איך החיידרים שם? מרוצים ?

אשמח לשמוע כל מידע
תודה מראש

lizi_g

משתמש פעיל
לידיעתי אין שום קשר.
הפרוייקט בגבעת הבננה הוא על קרקע בבעלות גמורה של רמי .
האשכול מתייחס לקרקעות שנקנו [או לא] מערבים והם בתהליך כזה או אחר של רישום [אם יהיה] בטאבו ישראלי.

לגבי השאלה השניה אין לי מושג.
יישוב טוב!!!

מונו

משתמש חדש
צהרים טובים
האם יש למישהו מידע חדש על הפרויקט "כרמי הגבעה"?

מעצבת ארועים ש

משתמש צעיר
גבעת זאה היא שכונה מדהימה! אך לפני הסגנון חשוב לדעת שהאוירה היא לא כמו בירושלים- אין קניונים, חנויות, מקומות לצאת, בתי קפה וכו'. למעט סופר- שפע ברכת השם, פיצה, מאוחדת, כל בו רוטשילד, חנות צעצועים סאנשיין והמספרה הוותיקה של הרב קספר היקר! חנות גרביים- קרסול חנות נעליים- נעלי איילות. חנות טלפונים, תשמישי קדושה שכל אלה למעט חנות הגרביים במרכז המסחרי. רובם מגדירים את השכונה כ'חור'. גבעת זאב החדשה אגן האיילות מאוכלסת שם חרדים לכל דבר ועניין. יש כאן 2 חיידרים אחד דרכי יושר השני גבעות עולם. גבעות עולם החיידר הראשון שהוקם ולאחריו דרכי יושר- שם יש משפחות יותר שמורות אך בשניהם הצוות איכותי ומחנך היטב! ביה''ס תבונות בראשות המנהלת הדסה ברמץ תחי', גנים מעונות בשכונה יש מלאאאא אברכים חשובים ומשפחות איכותיות. ויש גם בלבתים. אין סמינר. יש כאן את ישיבת 'מגדל עוז' שעברה לכאן בשנה האחרונה. אני אישית מאד אוהבת את ''השקט'' אין רעש אוטובוסים קניונים זאת שכונה משהו יותר משפחתי שרובם ככולם מכירים את כולם. מאד מאוחדים ומגובשים. יש מתנס וספרייה בגבעת זאב הינה (שם רובם חילוניים דתיים מסורתיים וגם חרדיןם) יש בריכה ואת המועצה תחנת דלק וכו.
הרבנים:
הרב זילברשטיין, הרבזוננפלד הרב סופר, הרב הורוביץ, הרב כהנא, הרב טולדאנו, הרב ולדן ועוד רבים נוספים
יש לי עוד מלא מה לומר אם זה רלוונטי אז תעדכנו ותגידו מה יותר ספציפית מעניין אותכם.
בגדול השכונה מדהימה משפחות טובות אוירה משפחתית ומה שצריך יש כל הבילויים זה בירושלים.
חשוב לציין שלאלה שאין רכבים ההתניידות יותר קשה בכל אופן השכונה כבר גדלה ואוחזת מעל 1000 משפחות. וגם הנסיעה לירושלים. יש תחבורה ציבורית אבל לפעמים יש איתה בעיות.
אם עזר לך תעלו לייק:)

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
גבעת זאה היא שכונה מדהימה! אך לפני הסגנון חשוב לדעת שהאוירה היא לא כמו בירושלים- אין קניונים, חנויות, מקומות לצאת, בתי קפה וכו'. למעט סופר- שפע ברכת השם, פיצה, מאוחדת, כל בו רוטשילד, חנות צעצועים סאנשיין והמספרה הוותיקה של הרב קספר היקר! חנות גרביים- קרסול חנות נעליים- נעלי איילות. חנות טלפונים, תשמישי קדושה שכל אלה למעט חנות הגרביים במרכז המסחרי. רובם מגדירים את השכונה כ'חור'. גבעת זאב החדשה אגן האיילות מאוכלסת שם חרדים לכל דבר ועניין. יש כאן 2 חיידרים אחד דרכי יושר השני גבעות עולם. גבעות עולם החיידר הראשון שהוקם ולאחריו דרכי יושר- שם יש משפחות יותר שמורות אך בשניהם הצוות איכותי ומחנך היטב! ביה''ס תבונות בראשות המנהלת הדסה ברמץ תחי', גנים מעונות בשכונה יש מלאאאא אברכים חשובים ומשפחות איכותיות. ויש גם בלבתים. אין סמינר. יש כאן את ישיבת 'מגדל עוז' שעברה לכאן בשנה האחרונה. אני אישית מאד אוהבת את ''השקט'' אין רעש אוטובוסים קניונים זאת שכונה משהו יותר משפחתי שרובם ככולם מכירים את כולם. מאד מאוחדים ומגובשים. יש מתנס וספרייה בגבעת זאב הינה (שם רובם חילוניים דתיים מסורתיים וגם חרדיןם) יש בריכה ואת המועצה תחנת דלק וכו.
הרבנים:
הרב זילברשטיין, הרבזוננפלד הרב סופר, הרב הורוביץ, הרב כהנא, הרב טולדאנו, הרב ולדן ועוד רבים נוספים
יש לי עוד מלא מה לומר אם זה רלוונטי אז תעדכנו ותגידו מה יותר ספציפית מעניין אותכם.
בגדול השכונה מדהימה משפחות טובות אוירה משפחתית ומה שצריך יש כל הבילויים זה בירושלים.
חשוב לציין שלאלה שאין רכבים ההתניידות יותר קשה בכל אופן השכונה כבר גדלה ואוחזת מעל 1000 משפחות. וגם הנסיעה לירושלים. יש תחבורה ציבורית אבל לפעמים יש איתה בעיות.
אם עזר לך תעלו לייק:)
תודה על המידע המפורט (שמתי "תודה").
האשכול בעיקר מנסה לברר קרקעות ששיווקו לציבור ככאלו שיהיו זמינות לבניה בטווח הקצר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה